gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Adnan Menderesin hayatı dizi olacakmış dizinin adı ne?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Ben Ayşegül.Adnan Menderesin hayatı dizi oluyormuş sanırım,kaçırmak istemiyorum.Dizinin adını öğrenebilirmiyim acaba?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Türkiye bir tarih dizisiyle daha tanışıyor. Pana Filmin yapımcılığında hazırlanan dizi Türkiyenin Adnan Mendersli yıllarına ışık tutacak.
    Çekimleri devam eden ve Mart ayında ATV kanalında izleyiciyle buluşacak olan dizinin oyuncu kadrosu belli oldu. Ben onu Çok sevdim dizisinde Adnan Menderes'i Mehmet Aslantuğ canlandırırken, eşi Berrin Menderesi idil Fırat canlandıracak.

Adnan Menderesin tartışmalı sevgilisi Ayhan Aydan'ı ise Birce Akalay Canlandıracak.Ben Onu Çok Sevdim yeni dönemin iddialı dizilerindne biri...

Adnan Menderesin hayatı dizi olacakmış dizinin adı ne? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diz

Diz

Kişinin bineği, dünya işlerini yaparken sarf ettiği güç ve kuvvete, Diz zayıflığı geçim sıkıntısına ve para kazanmada karşılaşılan zorluklara, Diz ağrısı, çıbanı vs., işlerdeki durgunluğa ve yolculuktan vazgeçmeye delalet eder.Rüyada kendi dizinizi ya da bir başkasınınkini görmek cana yakın bir kişiyle arkadaşlık kuracağınızı ve bu kişinin size pek çok güzel süprizleri olacağını işaret eder....
  2. Acı Hayat Dizi Özetleri

Acı Hayat Dizi Özetleri

acı hayat ender kosovalı kavgası acı hayat kosovalı ender kavgası 2.BÖLÜM ÖZETİ... Mehmet , Nermin’i ve patronu Ender’i aynı arabada görünce çılgına döner. Nermin, derdini bir türlü Mehmet’e anlatamaz ve yıkılır. Büyük aşkın üstüne Ender’in gölgesi düşmeye başlar. Ender, başladığı oyunu devam ettirmeye çalışırken hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşır ve şok olur. Hasan’ın define sevdası...
  3. DİZİ

DİZİ

En çok izlediğiniz diziyi seçip, yorum olara yazın... A=muhteşem yüzyıl b=çocuklar duymasın c=arka soskaklar d=fatmagül'ün suçu ne? E=yahşi cazibe f=akasya durağı g=çok güzel hareketler bunlar
  4. Yılmaz Güney'in Filmi Dizi Olacak!

Yılmaz Güney'in Filmi Dizi Olacak!

yılmaz güney, umutsuzlar, dizi projesi, 2011, haberleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Türk sinemasının unutulmaz aktörlerinden Yılmaz Güney'in ''Umutsuzlar'' adlı sinema filmi dizi olacak. Yılmaz Güney ve Filiz Akın‘ın başrolünü oynadıkları “Umutsuzlar” filmi Gold Film tarafından dizi film haline getirilecek. Gold Film'in sahibi Faruk Turgut, Yılmaz Güney'in...
  5. Yeni Dizi "Kod Adı Reaksiyon"!

Yeni Dizi "Kod Adı Reaksiyon"!

kod adı reaksiyon, kod adı rekasiyon dizisi, erdal beşikçioğlu Sevgili melekler, Behzat Ç. adlı diziden sonra ekranlarda göremediğimiz başarılı oyuncu Erdal Beşikçioğlu yepyeni bir diziyle ekralara dönmeye hazırlanıyor. “Behzat Ç.”den sonra “Kod Adı Reaksiyon” dizisinde başrolü üstlenen Erdal Beşikçioğlu, Ankara’dan İstanbul’a taşındı. “Behzat Ç.”den bölüm başına 40 bin TL alan, bu yeni...

Sayfayı Paylaş