Adnan Şenses yoğun bakımda

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

adnan şenses yoğun bakımda adnan şenses kanser adnan şenses mide kanseri adnan şensesin sağlık durumu hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Ünlüler dünyasında her gün bir kanser haberi duyar olduk Melek'lerim. Vahide Gördüm kanser haberi şokunu atlatamadan daha şarkıcı Nilüfer kanser oldu haberiyle sarsıldık. Şimdide usta yorumcu Adnan Şenses kanser haberi ile üzüldük... Evet Usta yorumcu Adnan Şenses mide kanseri teşhisi ile dün ameliyata kaldırılmış ve Adnan Şenses yoğun bakımda Melek'lerim. Ünlülerimize ve bütün kanser hastalarına, şifa bekleyen herkese Allah acil şifalar versin diyor ve o haberi sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.

Adnan Şenses dün sabah saatlerinde Amerikan Hastanesi'nde ameliyat oldu.

Bir hafta önce mide kanseri teşhisi konan Şenses'i sanatçı dostları Hülya Avşar ve Selçuk Ural da yalnız bırakmadı.

6 saat süren operasyonun ardından yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam edilen Adnan Şenses'in midesinin tamamı alındı.

Adnan Şenses yoğun bakımda konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Adnan Şenses

Baba Muhsin anne Emine'den 21.8.1935 de Bursa'da dünyaya gelen Adnan Şenses babasının memuriyeti dolayısıyla Ankara'ya taşındı.İlkokula Ankara İsmet İnönü ilkokulu'nda başlayan Şenses tahsilinin devamını İstanbul'a taşındıkları Karagümrük İlk ve Ortaokulunu tamamlayıp, ailesinin ısrarı ile marangozluk sanatına başlamıştır. Atelye çalışmaları zamanı sesinin güzelliği ile çevresinin dikkatini...
  2. Adnan Şenses - Senede Bir Gün

gönlümde açmadan solan bir gülsün her zaman gamlıyım her zaman üzgün beklerim yolunu aylar boyunca yeterki gel bana senede bir gün, senede bir gün ağarşın saçların, solsun yanağın adını anmaktan yansın dudağım bu aşka canımı adayacağım yeter ki gel bana senede bir gün, senede bir gün
  3. Adnan Şenses - Köyümün Yağmurları

eğer ölürsem buralarda eğer benim için ağlayan biri varsa baş ucumda eğer ölürsem buralarda vasiyetimdir beni götürsünler doğduğum topraklara beni koyumun yağmurlarında yıkasınlar baş ucumda biten yediverenleri ah aşıklar koklasınlar...
  4. Adnan Şenses - Gittin

Şen ve ben Niye bitirdin Sonuna kadar gelmedin Sevgini esirgedin gel kırma artık sev beni ömrünce Ve elini gönlünce Gel kırma artık yalnız bırakma Yanıyor yüreğim Gözyaşlarım yağmur gibi Allahım güç ver ona gelsin artık Bitmesin bu sevda
  5. Adnan Şenses - Döldür Meyhaneci

içelim arkadaş benim derdim çok, İçelim arkadaş derdime çare yok İçelim arkadaş bu gün keyfim yok. İçelim arkadaş tadım tüzüm yok Dostlar acı söyler, düşmanlar sevine dursun Bir büyük içtim ben, şifalar olsun Mezem biraz peynir, birazda zeytin olsun İçelim arkadaş içelim işte, İçelim arkadaş sarhoşum işte... Döldür be meyhaneci, boş kalmasın kadehim......
  6. Adnan Şenses - Ah Annem

Ah annem annem gurbette Sevdiğim bir gonca idi daha Koklamadan soldu dediler ben Aşkımı ona söylememiştim Düyunca gözleri doldu dediler Vefasız sanırdım o nazlı yarı Onun için terk eyledim diyarı Duydum göç eylemiş gönlümün Yarı sanada selamı kaldı dediler Artık feryadımı dinleşin Könler uyuşunlar dinler sahralar Gözler o pembe yanaklar o Tatlı diller...
  7. Adnan şenses taburcu oldu

'ŞARKI SÖYLEMEYE DEVAM' DÜN SABAH SAATLERİNDE TANSİYON DÜŞMESİ, MİDE BULANTISI VE KUSMA NEDENİYLE BAYGINLIK GEÇİREREK EVİNİN BANYOSUNDA DÜŞEN VE BAŞINDA OLUŞAN DERİN KESİYE 8 DİKİŞ ATILAN ÜNLÜ SANATÇI ADNAN ŞENSES, BUGÜN TABURCU EDİLDİ. Kapsamlı bir sağlık muayenesinden geçirilen Adnan Şenses, ayaktan takip edilmek üzere bugün taburcu oldu. Sanatçının doktoru Memorial Hastanesi...
  8. Adnan Şenses Ablasını Kaybetti...

adnan şenses, ablasını kaybetti, acı günü, haberleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Türk Sanat Müziğinin güçlü sesi Adnan Şenses, ablası Nadide Ertural'ı kaybetti. Ertural, Levent Camii’nde ikindi namazının ardından kılınacak cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlanacak. Merhumeye Allah’tan rahmet, Adnan Şenses ve ailesine başsağlığı dileriz.
  9. Adnan Şenses hayata döndü!

Adnan Sensesle ilgili diger konumuz meleklerim http://www.meleklermekani.com/magazin/201545-adnan-senses-in-midesi-alindi.html. Türk sanat müziği sanatçısı Adnan Şenses, yoğun bakımda özel bir tedavi yöntemiyle hayata döndürüldü.Memorial Şişli Hastanesinden yapılan açıklamaya göre, 7 Kasım'dan bu yana yoğun bakım ünitesinde tedavi gören ünlü sanatçı, 24 saat süren ''soğutma''...
  10. Adnan Şenses'ten KANSER İtirafı!

Adnan Şenses Bugün gazetesine verdiği röportajda birbirinden samimi ve de çarpıcı açıklamalarda bulundu. İşte o özel açıklamalar: 77 yaşındaki Adnan Şenses 56 yıldır sahnelerde. Bir süre önce 6 saat süren bir ameliyat sonrası midesi alınan ünlü sanatçı ile sağlık durumunu, kızıyla yaşadığı problemi ve hayatı konuştuk. -Sizi çok iyi gördüm, geçmiş olsun? Çok iyiyim. Sağlığıma kavuştum. Bu...
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş