Adnan Şenses yoğun bakımda

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Kayıtsız Kullanıcılar

adnan şenses yoğun bakımda adnan şenses kanser adnan şenses mide kanseri adnan şensesin sağlık durumu hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Ünlüler dünyasında her gün bir kanser haberi duyar olduk Melek'lerim. Vahide Gördüm kanser haberi şokunu atlatamadan daha şarkıcı Nilüfer kanser oldu haberiyle sarsıldık. Şimdide usta yorumcu Adnan Şenses kanser haberi ile üzüldük... Evet Usta yorumcu Adnan Şenses mide kanseri teşhisi ile dün ameliyata kaldırılmış ve Adnan Şenses yoğun bakımda Melek'lerim. Ünlülerimize ve bütün kanser hastalarına, şifa bekleyen herkese Allah acil şifalar versin diyor ve o haberi sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler.

Adnan Şenses dün sabah saatlerinde Amerikan Hastanesi'nde ameliyat oldu.

Bir hafta önce mide kanseri teşhisi konan Şenses'i sanatçı dostları Hülya Avşar ve Selçuk Ural da yalnız bırakmadı.

6 saat süren operasyonun ardından yoğun bakım ünitesinde tedavisine devam edilen Adnan Şenses'in midesinin tamamı alındı.

Adnan Şenses yoğun bakımda konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Adnan Şenses

[FONT=arial][SIZE=2][COLOR=#000000]Baba Muhsin anne Emine'den 21.8.1935 de Bursa'da dünyaya gelen Adnan Şenses babasının memuriyeti dolayısıyla Ankara'ya taşındı.İlkokula Ankara İsmet İnönü ilkokulu'nda başlayan Şenses tahsilinin devamını İstanbul'a taşındıkları Karagümrük İlk ve Ortaokulunu tamamlayıp, ailesinin ısrarı ile marangozluk sanatına başlamıştır. Atelye çalışmaları zamanı sesinin...
  2. Adnan Şenses - Gittin

Şen ve ben Niye bitirdin Sonuna kadar gelmedin Sevgini esirgedin gel kırma artık sev beni ömrünce Ve elini gönlünce Gel kırma artık yalnız bırakma Yanıyor yüreğim Gözyaşlarım yağmur gibi Allahım güç ver ona gelsin artık Bitmesin bu sevda
  3. Adnan Şenses - Döldür Meyhaneci

içelim arkadaş benim derdim çok, İçelim arkadaş derdime çare yok İçelim arkadaş bu gün keyfim yok. İçelim arkadaş tadım tüzüm yok Dostlar acı söyler, düşmanlar sevine dursun Bir büyük içtim ben, şifalar olsun Mezem biraz peynir, birazda zeytin olsun İçelim arkadaş içelim işte, İçelim arkadaş sarhoşum işte... Döldür be meyhaneci, boş kalmasın kadehim......
  4. Adnan Şenses - Ah Annem

Ah annem annem gurbette Sevdiğim bir gonca idi daha Koklamadan soldu dediler ben Aşkımı ona söylememiştim Düyunca gözleri doldu dediler Vefasız sanırdım o nazlı yarı Onun için terk eyledim diyarı Duydum göç eylemiş gönlümün Yarı sanada selamı kaldı dediler Artık feryadımı dinleşin Könler uyuşunlar dinler sahralar Gözler o pembe yanaklar o Tatlı diller...
  5. Murat Soydan yoğun bakımda

murat soydan murat soydanın oğlu [B]Ünlü oyuncuya geçmiş olsun diyoruz ve haberimize geçiyoruz meleklerim...[/B] [B][img]http://www.meleklermekani.com/imagehosting/muratsoydan-6675.jpg[/img][/B] [B]Türk Sineması'nın kilometre taşlarından Murat Soydan, önceki gece rahatsızlandıktan sonra acil olarak Bahçelievler Hizmet Hastanesi'nde yoğun bakıma alındı. [/B] [B]Hastane yetkilileri, ünlü...

Sayfayı Paylaş