gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Adnan Tönel kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

adnan tönel kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve merak ettiğiniz herey burada arkadaşlar.

Sinema yıldızı Adnan Tönel hakkında ve hayatı hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler.

Adnan Tönel

Oyuncu | 31.5.1965 - İstanbul
    İstanbul doğumlu olan oyuncu, İ.Ü. Devlet Konservatuvarı, M.S.Ü. Sosyal Bilimler Yüksek Lisans mezunudur.

Oynadığı Sinema Filmleri

Çıplak (Ali Özgentürk)
    Herşey Çok Güzel Olacak (Ömer Vargı)
    İki Başlı Dev (Orhan Oğuz)
    Büyük Adam Küçük Aşk (Handan İpekçi)
    İnşaat (Ömer Vargı)
    Yanlış Zaman Yolcuları (Aren Perdeci)

Oynadığı TV Dizileri

Pembe Patikler (ATV)
    Başımıza Gelenler (Kanal D)

Kısa Film

Çukurda (Ebru Yapıcı Ceylan)

Adnan Tönel kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adnan Menderes

Adnan Menderes

Adnan Menderes (tam adı: Ali ADNAN Ertekin MENDERES, 1899–1961), 1950-1960 yılları arasında Türkiye Cumhuriyeti başbakanlığı görevinde bulunmuştur. 1899'da, Aydınlı zengin bir çiftçinin oğlu olarak doğdu. Büyük babası Hacı Ali Paşa Kırım Tatarlarından olup Eskişehir çevresinden Tire taraflarına göç etmiştir.İbrahim Ethem Bey'le,Tevfika Hanım'ın oğludur.Kızkardeşi Melike küçük yaşta...
  2. Adnan Şenses

Adnan Şenses

Baba Muhsin anne Emine'den 21.8.1935 de Bursa'da dünyaya gelen Adnan Şenses babasının memuriyeti dolayısıyla Ankara'ya taşındı.İlkokula Ankara İsmet İnönü ilkokulu'nda başlayan Şenses tahsilinin devamını İstanbul'a taşındıkları Karagümrük İlk ve Ortaokulunu tamamlayıp, ailesinin ısrarı ile marangozluk sanatına başlamıştır. Atelye çalışmaları zamanı sesinin güzelliği ile çevresinin dikkatini...
  3. Adnan Zaman kimdir

Adnan Zaman kimdir

adnan zaman kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler ve merak edilen herşey burda arkadaşlar. Türk Sineması'nın usta yıldızlarından Adnan Zaman ve hayatı hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler. Oyuncu | 1964 - Kars Oyunculuğa okul yıllarında Sinop Halk Eğitim Merkezi'nde çocuk oyunlarında oynayarak başladı. Daha sonra profesyonel anlamda 1995 yılında Yeşimçam'da...
  4. Adnan Kürkçü Kimdir Resimleri

Adnan Kürkçü Kimdir Resimleri

Adnan Kürkçü Kimdir Resimleri var mı acaba sizin sitenizde lütfen akasya durağında da rol alan Adnan Kürkçü hakkında bilgi ve resimlerini paylaşın kızlar.
  5. Ben Onu Çok Sevdim (Adnan Menderes) Mehmet Aslantuğ Kimdir?

Ben Onu Çok Sevdim (Adnan Menderes) Mehmet Aslantuğ Kimdir?

ben onu çok sevdim mehmet aslantuğ, ben onu çok sevdim oyuncuları, mehmet aslantuğ kimdir Sevgili melekler, bazı problemler sebebiyle geçen sezon yayına giremeyen Ben Onu Çok Sevdim dizisinin çekimlerine başlandı. Diizde Adnan Menderes rolünü usta oyuncu Mehmet Aslantuğ canlandıracak. Bakalım Mehmet Aslantuğ kimmiş, şöyle bir hatırlayalım... Oyuncu Mehmet Aslantuğ 25 Eylül 1961...

Sayfayı Paylaş