gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Adobe Flash Player 10.0.12.36 son sürümü indirmek isteyenler buraya

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Adobe Flash Player 10.0.12.36 free download Adobe Flash Player 10.0.12.36 son sürüm indirme

Siz de son zamanlarda benim gibi mozillada sorun mu yaşıyor sunuz, videoları istediğiniz gibi izliyemiyor musunuz, animasyonlar görünütlenmiyor mu? Adobe Flash Player 10.0.12.36 kurmak lazım değil mi? Ama Adobe Flash Player son sürüm indirme gerekiyor ve nasıl indireceğinizi bilmiyor musunuz? O halde sizin için biz Adobe Flash Player 10.0.12.36 indirme linki ve ilgili tüm faydalı bilgileri bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler.

Web sayfalarının en verimli şekilde kullanmak görüntülemek için animasyonları, flash videoları,reklamları görmenize yarayan bir eklentidir. İlk zamanlarda yazılımda bulunan ufak hatalar tamamen düzeltilmiş bir şekilde ücretsiz olarak kullanıcılara adobe tarafından sunulmuştur. Her bilgisayar da olması gereken ufak ama iyi iş gören bir yazılımdır.

İnternet Explorer – AOL için

Firefox, Mozilla, Netscape & Opera için

Açılıyor iletişim kutusu belirdiğinde Dosyayı Kaydet’i tıklatın.

İndirilenler penceresi belirdiğinde dosyayı çift tıklatın.

Güvenlik Uyarısı iletişim kutusu belirdiğinde Çalıştır’ı tıklatın.

Kullanıcı Hesabı Denetimi iletişim kutusu belirdiğinde Evet’i tıklatın.

SadmiN bunu beğendi.
Adobe Flash Player 10.0.12.36 son sürümü indirmek isteyenler buraya konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Google Chrome Flash Player Güncelleme sorunu

Google Chrome Flash Player Güncelleme sorunu

Google Chrome Flash Player Güncelleme sorunu Google Chrome Flash Player Güncelleme sorunu yaşanıyor fakat Artık Chrome içinde flash player standart olarak var. Güncelleme olduğunda otomatik olarak güncellenir sizin bir şey yapmanıza gerek yok... Adobe Flash, Google Chrome ile doğrudan entegre edilmiş ve varsayılan olarak etkinleştirilmiştir. Adobe Flash için sunulan güncellemeler de...
  2. Google Chrome Flash Player Güncelleme

Google Chrome Flash Player Güncelleme

Google Chrome Flash Player Güncelleme sorunu yaşıyorum lütfen bu konuda bilgili arkadaşlarım bildiklerini yazsın yahu
  3. Google Chrome Flash Player Güncelleme sorunu hakkında

Google Chrome Flash Player Güncelleme sorunu hakkında

Google Chrome Flash Player Güncelleme Google Chrome Flash Player Güncelleme hakkında bilgiler Merhaba Sevgili melek'ler, bu yazımızda bizden Google Chrome Flash Player Güncelleme hakkında bilgi rica eden bir misafirimizin isteği üzerine Google Chrome Flash Player Güncelleme hakkında ki tüm bilgilere yer veriyoruz. Google Chrome Flash Player Güncelleme sorunu yaşanıyor fakat Artık Chrome...
  4. adobe flash player son sürümünü indirmek istiyorum

adobe flash player son sürümünü indirmek istiyorum

arkadaşlarım flashları oynatamıyorum acaba adobe flash player'in en son sürümünü nereden ve nasıl indireceğimi söyler misiniz. Bu arada işletim sistemim windows7 32 bit ve mozilla için istiyorum. yardımlarınızı bekliyorum.
  5. Android Telefonlar İçin Adobe Flash Player İle İlgili Önemli Bir Bilgi !

Android Telefonlar İçin Adobe Flash Player İle İlgili Önemli Bir Bilgi !

Android Telefonlar İçin Flash Player Adobe Flash Player Desteği Android Telefonlar İçin Android telefonlar için pek çok uygulamalarla ilgili bilgiler verdiğimiz Teknik Destek bölümümüzde bu kez Android Telefonlar İçin Flash Player ile ilgili önemli bir bilgi paylaşıyoruz sevgili melekler.... Adobe android telefonlar için çok önemli birkararı Ağustos ayında uygulamaya koydu....

Sayfayı Paylaş