gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

Adriana Lima diyeti

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

adriana lima kaç kilo adriana lima diyeti kilo kilosu hamilelikte kaç aldı ünlü model reklam çekimleri için Türkiye'ye gelmişti çekimlerden fırsat buldukça kendisini dışarı atan ünlü manken diri vücudunu boks yapmaya bağladı.......

BOKSÖR LİMA!
    BİR REKLAM FİLMİ ÇEKİMİ İÇİN İSTANBUL’A GELEN ADRİANA LİMA, FORMUNU LOKMALARINI SAYARAK DEĞİL, BOKS YAPARAK KORUDUĞUNU SÖYLEDİ...

İki yıldır boks çalıştığını belirten top model, “Bugüne kadar biriyle dövüşmedim hiç. Ama sol kroşem çok sağlamdır” dedi.

Sol kroşem çok sağlamdır

“Var mısın Yok musun” yarışmasına katılmak üzere kısa süre önce Türkiye’ye gelen Adriana Lima, bu kez de bir reklam filmi çekimi nedeniyle ıstanbul’da... Çekimlerden fırsat buldukça Kapalıçarşı’dan Sultanahmet’e kadar ıstanbul’un görülmeye değer her yerini dolaşmaya çalışan top model, önceki gün birkaç saatini de Kelebek’e ayırdı. Ve bu kısıtlı zamanda hem Mehmet Turgut’a poz hem de sorularımıza yanıt verdi.

İlk ziyaretinizden bu yana her şey nasıl gidiyor?
    - Her şey gerçekten çok güzel gidiyor. Tekrar Türkiye’de olmak çok hoş... En kısa zamanda buraya tekrar geleceğimi biliyordum.

Nasıl tahmin ettiniz bunu?
    - Geçen gelişimde bu reklam filmi için anlaşmalarımızı neredeyse tamamlamıştık çünkü...

Ama bize hiçbir şey söylemediniz...
    - Söyleyemezdim çünkü son ana kadar her şey kesin olarak belli değildir.

ACUN VE AİLESİYLE GÖRÜŞTÜM

Bu gelişinizde önceki ziyaretinizde tanıştığınız herhangi biriyle görüştünüz mü?
    - Acun Ilıcalı ve ailesiyle görüştüm. Birlikte akşam yemeği yedik. Gerçekten hem Acun hem de ailesi çok tatlı. Karısı mutlu ve güzel bir kadın. ıki tane de çok şirin çocukları var.

Çocuklar sizi görünce hatırladılar mı?
    - Evet, hemen tanıdılar.

Peki siz çocukları seviyor musunuz?
    - Evet, hem de çok seviyorum. Tabii iyi huylu ve uslu olanları!

Bu gelişinizde ıstanbul’u gezebilecek vakit buldunuz mu?
    - Sultanahmet Camii’ne ve Ayasofya’ya gitik. Sonra Kapalı Çarşı’yı gezdik, hatta oradayken “Keşke biraz daha vaktim olsaydı” diye geçirdim içimden. Çünkü çok farklı ürünler satan binlerce dükkan vardı, hepsini dolaşmaya maalesef zamanım yetmedi.

Yöresel ürünlere, eşyalara meraklı mısınız?
    - Geleneksel olan her şeye bayılırım. Türkiye’nin deri konusunda iyi olduğunu bildiğim için bu gelişimde daha çok deriden yapılmış ürünler aldım.

Türk lokumu da yemişsinizdir siz...
    - Yemez olur muyum... Üstelik çok da sevdim. En güzel çeşidi bana kalırsa çifte kavrulmuş olanlar.

İKİ YILDIR BOKS YAPIYORUM

Mesleğiniz gereği belki de çok yememelisiniz. Kilo yapabilir...
    - Kilo almak gibi bir problemim hiç olmadı.

Formunuzu nasıl koruyorsunuz peki?
    - Sürekli boks yapıyorum...

En son ne zaman yaptınız mesela?
    - Dün... O sporu hiç aksatmıyorum. Bu sayede hem form tutuyor hem de çok keyif alıyorum çünkü...

Dün de İstanbul’daydınız... Nerede çalıştınız ki, otel odasında mı?
    - Evet, otelde... Kaldığım otele özel bir eğitmen geldi.

Boks yapıyor olmanız ilginç... Bugüne kadar biriyle dövüştünüz mü hiç?
    - Hayır, iki yıldır boksla ilgileniyorum ama biriyle dövüşmeyi bugüne kadar hiç denemedim. Denemek de istemiyorum. Spor yaparken makinelerle mücadele etmeyi tercih ediyorum.

En ağır vuruşunuz hangisi peki?
    - Solak olmadığım halde sol kroşem oldukça sağlamdır.

Adriana güçlü ve dayanıklı bir kadın

Adriana Lima’ya 1,5 saat ders veren 29 yaşındaki şampiyon boksör Burak Uğur, ünlü mankenin kondisyonuna hayran kaldığını çünkü sadece bir kez mola vermek şartıyla hiç durmadan çalışabildiğini anlattı. Birol Topuz’un dövüşçülerinden biri olan, Etiler’deki Bujin Fight Studio’da ders veren ve daha önce Özlem Tekin, Pamela Spence, şebnem Schaefer, Ece Sükan, Özcan Deniz gibi isimlerle çalışan Uğur, Lima hakkında şunları anlattı: “Normalde en iyi öğrencilerime bile 30 dakika ders veririm. Lima daha da dayanıklı...
    Herkes boksu Adriana gibi yapsa, her gün birer kilo verirler. Ona ayrıca Brezilya halkının savunma sporu olan Jiu-jitsu da çalıştırdım. Yaklaşık 15 dakika boyunca Adriana Lima ile boğuştuk. Çok güçlü ve dayanıklı bir kadın.”

2. tutsak_melek

tutsak_melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Adriana Lima diyeti
    Adriana Lima nın karşısına yanlış bişeyle çıkacak olanlara duyurulur güzelliğine aldanmamak gerek erkeklre uygun diye düşündüümüz bir sporla ilgilenmesi güzel

Adriana Lima diyeti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adrian Lima.....

Adrian Lima.....

adriana lima makyajsız adrian lima
  2. Adriana Lima

Adriana Lima

adriana lima adriana lıma
  3. Adriana Lima  geliyorrr

Adriana Lima geliyorrr

Var mısın Yok musun a katılan ttalı sexi sempatik erkeklerin gözdesi olduğpu kadar kadınlarında dikkatini çeken manken Türkiye yolcusu.... ADRİANA YENİDEN GELİYOR! ÜNLÜ MODEL ADRİANA LİMA BİR CİPS FİRMASININ REKLAMLARI İÇİN ÜLKEMİZE GELECEK... Geçtiğimiz aylarda “Var Mısın Yok Musun” çekimlerine katılmak üzere ülkemize gelen Adriana Lima, yarın yine İstanbul’da olacak. Önceki ziyaretinde...
  4. Adriana Lima Resimleri

Adriana Lima Resimleri

Adriana Lima Resimleri fotoları ........... Arkadaşlar ben koyu bir Adriana Lima hayranıyım hayallerimin kadını o :) Adriana Lima Resimlerini istiyorum sizden inş sesimi duyarsınız :D
  5. Adriana Lima Makyaj Örnekleri

Adriana Lima Makyaj Örnekleri

Bu konu; adriana lima makyaj örnekleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, güzele ne yakışmaz deyimini hepiniz bilirsiniz. Gerçekten de pek çok kadın fazla makyaja ihtiyaç duymadan sadece küçük dokunuşlarla güzelliklerini daha bir ortaya çıkarabiliyorlar. Bu isimlerden birisi de dünyaca ünlü Victoria's Secret mankenlerinden Adriana Lima. Ülkemizi de ziyaret etmiş olan Adriana...

Sayfayı Paylaş