gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Adriana Lima'nın bebeği ve kocası Marko Jaric'le fotoğrafı

Konu, 'Magazin' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Bir meleğimiz, Adriana Lima'nın bebeği ve kocasını merak etmiş kızlar. 2010 Yılında Brazil derginisinde kapak olmuşlardı bizde o iki kare fotoğrafı bulduk e sizlere sunmak istiyoruz. Ben açıkçası kocasını pek yakışıklı bulmadım. Yani en azından Adriana'nın yanına yakışmamış. Haksızmıyım :D:D [​IMG] [​IMG]

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

İnanmıyorum :S Armudun iyisini .. diye bir atasözü geldi aklıma nedense :S

3. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Katılıyorum. :D:D Nasıl bakmış adam öyle robot gibi buzzzzz gibi bakıyo

Adriana Lima'nın bebeği ve kocası Marko Jaric'le fotoğrafı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kadın kocası ve kaynana :)

kadın kocası ve kaynana :)

Genc bir kadin, aylardir santiyede olan kocasina asagidaki satirlari yazar: >> >> 'Sevgilim, >> Biliyorsun, sen santiyedeyken nur topu gibi bir bebegimiz oldu. Sutum >> yetmedigi icin, yavrumuzu besleyebilmek amaciyla bir sutanne tuttum. >> Yalniz, bu sutannenin zenci olmasindan dolayi cocugumuz, emdigi sutun >> etkisiyle zaman icinde zenciye donustu....
  2. Adriana Lima'nın Güzellik Sırları

Adriana Lima'nın Güzellik Sırları

adriana limanın güzellik sırları adriana lima kıyafetleri limanın parfümü bebeği lima nın güzellik sırları Victoria's Secret en seksi modellerinden Adriana Lima, kusursuz vücudu dolgun dudakları, yemyeşil gözleri ve bronz teniyle göz kamaştırıyor. Victoria's Secret'in en seksi modellerinden Adriana Lima, kusursuz vücudu, dolgun dudakları, yemyeşil gözleri ve bronz teniyle göz...
  3. Adriana Lima'nın makyajsız hali

Adriana Lima'nın makyajsız hali

adriana limanın makyajsız hali adriana lima makyajsız limanın bebeği atiyenin hali lima fotoları Victoria Secret'in en gözde mankenlerinden biri olan Adriana Lima'nın makyajsiz resimlerini getirdim size Meleklerim :):) Bence makyajsizde kendini gösterebilecek nadir ünlülerden biri :) ilk ve ikinci resim süper... zaten bayiliyorum kendisine :utan: :):):) 3üncü resim pek öyle olmasada...
  4. Adriana Lima'nın en güzel resimleri fotoları

Adriana Lima'nın en güzel resimleri fotoları

Adriana Lima resimleri Adriana Lima fotoğrafları Bir çok erkeğin hayalini süsleyen, bir çok kadının hayalinde olmak istediği ünlü güzel Adriana Lima'nın en güzel resimlerini, bu sayfamızda, göz ziyafeti olsun diye paylaşıyoruz Melek'ler:)
  5. Adriana Lima'nın hareketli avatarlık resimleri

Adriana Lima'nın hareketli avatarlık resimleri

Victoria Secret Meleklerinden şimdilerde anne ama eski fit görüntüsüne yeniden ulaşmış olan fıstık Adriana Lima'nın hareketli resimlerini getirdim sizlere melekler :) Beğenenler alıp kullanabilir. Bu hareketli resimler arasından çok güzel olanları da var idare edecek olanları da var. E getirdik işte :)

Sayfayı Paylaş