gebe
  1. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38

Adriana Lima'nın makyajsız hali

Konu, 'Magazin' kısmında »| HeRCai |« tarafından paylaşıldı.

adriana limanın makyajsız hali adriana lima makyajsız limanın bebeği atiyenin hali lima fotoları
    Victoria Secret'in en gözde mankenlerinden biri olan Adriana Lima'nın makyajsiz resimlerini getirdim size Meleklerim :):) Bence makyajsizde kendini gösterebilecek nadir ünlülerden biri :)
    ilk ve ikinci resim süper...
    zaten bayiliyorum kendisine :utan:

:):):)

3üncü resim pek öyle olmasada :D:D:D

sizce ??? :)

:smokin::smokin:

2. tuqce_17

tuqce_17 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kadın qerçekden çok qüzeL makyajlı makyajsız farketmio :)

3. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Makyajsız hali bile çoğu makyajlı ünlüden çok daha güzel :) Allah sahibine bağışlasın :D

4. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    1. resim habersiz çekilmiş poz falan vermemiş ama ne kadar hoş..
    Ben bu kadını çok seviyorum. Doğal pozlar verdiğinde süper ama sexy olmaya çalışıyor ya çok itici oluyor :D
    Angelina Jolie kadar güzel bulmasam da zamanla unutulmayacak ünlülerden bende.
    :)

5. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    çok gözel birisi bence makyajlı olsun olmasın çoğu ünlüye 10 çeker dalu üstelik :D:D:D:meçhul:

6. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    makyajsız diyorsıunuz ama ben inanmıyorum yüzünde yine biraz kapatıcı var gibi

Adriana Lima'nın makyajsız hali konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adriana Lima'nın Güzellik Sırları

Adriana Lima'nın Güzellik Sırları

adriana limanın güzellik sırları adriana lima kıyafetleri limanın parfümü bebeği lima nın güzellik sırları Victoria's Secret en seksi modellerinden Adriana Lima, kusursuz vücudu dolgun dudakları, yemyeşil gözleri ve bronz teniyle göz kamaştırıyor. Victoria's Secret'in en seksi modellerinden Adriana Lima, kusursuz vücudu, dolgun dudakları, yemyeşil gözleri ve bronz teniyle göz...
  2. Rihanna makyajsız hali

Rihanna makyajsız hali

rihanna makyajsız hali ivana sert makyajsız hali ıvana sert in ivana in rihanna estetiksiz rihananın majyasız hali, resmi, makyajsız rihanna burada arkadaşlar. Rihanna, saçını başını herşeyini güzel bulduğum ünlerin başında gelir ve moda dünyası onun tarzından esinlenerek Rihanna tarzları yaratır. :) Böylesine güzel ve tarz olan Rihanna'nın makyajsız resmini görünce bakalım, neler...
  3. Deniz Çakır'ın Makyajsız Hali

Deniz Çakır'ın Makyajsız Hali

İffet karakteriyle yine adındna odukça söz ettiren, oyuncu Deniz Çakır, alışveriş için Nişantaşı City's deydi... Her zaman şık ve makyajlı karşılaştığımız güzel oyuncunun, beline bağladığı kazağı, sor çantaları ve dağınık saçlarıyla salaş ve makyajsız halini görenler, Çakır'ı tanımakta zorlandı. Oyuncu, soruları yanıtlamak istemedi. Çakır, tek kelime etmeyerek alışverişine devam etti
  4. Adriana Lima'nın hareketli avatarlık resimleri

Adriana Lima'nın hareketli avatarlık resimleri

Victoria Secret Meleklerinden şimdilerde anne ama eski fit görüntüsüne yeniden ulaşmış olan fıstık Adriana Lima'nın hareketli resimlerini getirdim sizlere melekler :) Beğenenler alıp kullanabilir. Bu hareketli resimler arasından çok güzel olanları da var idare edecek olanları da var. E getirdik işte :)
  5. Adriana Lima Makyajsız Hali İlle Şok Etti!

Adriana Lima Makyajsız Hali İlle Şok Etti!

2014 adriana lima resimleri, 2014 adriana limanın makyajsız resimler, 2014 ünlülerin makyajsız resimleri Dünyaca ünlü güzel Adriana Lima, büyüleyici birg üzelliğe sahip....Onu hep makyajlı ve bakımlı bir halde gördüğümüz için güzelliğinin büyüleyici olduğunu belki de sanıyoruz. Bakalım makyajsız hali ile de Adriana Lima'yı beğenecekmisiniz yoksa sizi hayal kırıklığına mı uğratacak?

Sayfayı Paylaş