gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

AF bebek isimleri

Konu, 'a-Erkek İsimleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Afer: çok beyez, bembeyaz Affan: kötü şeylerden kaçınan kötülüklerden uzaklaşan

Afgan: heyecanlı, çabuk öfkelenen

orta asya' da yaşayan müslüman bir kavim
    Afuv: daima affeden, merhametli

esmaü'l-hüsna'dandır "abd" takısı alarak kullanılır
    Afif: namuslu

Afil: uful eden, grup eden, batan (güneş, yıldız)

görünmez olan, kaybolan
    Afşar: atak, uyumlu, oğuz boylarından birinin adı (avşar)

Afşin: zırh, silah

sultan alparslan'ın komutanlarından biri
    savaşta kulanılan giysi

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    afgan cokgarip gider bnce

AF bebek isimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bebek İsİmlerİ

Bebek İsİmlerİ

bebiş isimleri bebis isimleri ada erkek ismi kız bebiş HAYDİ BU BÖLÜME HERKES EN BEĞENDİĞİ BEBİŞ İSİMLERİNİ YAZSIN BEN BAŞLIYORUM KIZ ERKEK ŞEVVAL OZAN AÇELYA ORKUN SERTAB SERHAT BENİM İKİZLERİM OLUCAK ALLAH NASİP EDERSE BANA İKİ İSİM LAZIM İŞİM ZOR
  2. Af

Af

Birisini affettiğinizi görmek, işlediğiniz sevaplardan dolay ALLAH'IN sevgili kullarından birisi olduğunuzu size müjdeler. Af dilemek, bir haksızlığa uğrayacağınız ve bundan duyacağınız üzüntü duyacağınız anlamındadır. Birisini affettiğinizi görmek, işlediğiniz sevaplardan dolay ALLAH'IN sevgili kullarından birisi olduğunuzu size müjdeler. Af dilemek, bir haksızlığa uğrayacağınız ve bundan...
  3. A-T Bebek isimleri

A-T Bebek isimleri

at isimleri erkek at isimleri ünlü bebek hunlarda kadın Ata: baba, ced, ecdat, büyükbaba, bilge verme, bağışlama Atabek: devlet yetkilisi selçuklularda şehzadelerin eğitimcisi Ataberk: şehzade eğitmeni devlet yetkilisi Atabey: selçuklularda şehzadeleri eğitmekle görevli kişilere verilen ünvan Atabörü: erkek kurt Ataç: atalardan gelen Atacan: hoşgörülü, babacan Ataergin: baba soyun...
  4. Dini Kız Bebek İsimleri

Dini Kız Bebek İsimleri

kuranda geçen kız bebek isimleri, kuranda geçen isimler, kız bebek isimleri ve anlamları Bebeğinize vereceğiniz ismin Kuran da geçmesini ve anlamlarını istiyorsanız sizlere en beğenilen dini kız bebek isimlerini alfabetik olarak anlamları ile birlikte paylaşıyoruz. Adalet : Doğruluk, zulmetmeme, haksızları terbiye. Adniye : Salih, Cennetlik. Afet : İnsanların önleyemediği büyük felaket....
  5. bebek isimleri

bebek isimleri

merhaba hanımlar kısmet olursa yakın bir zaman da bebeğimi kucağıma alacam ama onun için henüz bir isim bulamadım ve buda benim canımı oldukça sıkıyor. Bu arada bebeğimin cinsiyeti erkek buna göre bana farklı erkek bebek isimleri önerebilirmisiniz kurandan olursa memnun olurum

Sayfayı Paylaş