gebe
  1. muratfortune

muratfortune Forum Okuru

Afacanın tavsiyesine kulak verin.....

Konu, 'Çöplük' kısmında muratfortune tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Afacanın tavsiyesine kulak verin.....

bı benzerı daha var..emegıne saglık

Afacanın tavsiyesine kulak verin..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu önerilerime kulak verin kızlar!!!

bu önerilerime kulak verin kızlar!!!

sevgili bayanlar parlak saçlarınız olsun istıyorsanız saçlarınıza haftada bır kerede olsa sabun sürün..............cabuk uzaması ıcın ceviz yagı ve uclarını ıslatıp masaj yapın ensenızden baslayıp...cok yıkamak uzatır derler hikaye tam tersıne yıpratır..deriyi kaldırır...saçlar normalde iki günde bir yıkanmalı eger hergün yıkıyorsanız dökülür.. parlayan dudaklar ıcın bal sür her sabah...
  2. Ben bir kediyim sözlerime kulak verin

Ben bir kediyim sözlerime kulak verin

ben bir kediyim Sevgili melekçikler eğer bir kedi sahibiyseniz uzun filan demeyin okuyun bu yazıyı.Çok faydalı bilgiler veriyor... (BİR KEDİ ANLATIYOR.DİKKATLİCE DİNLEYİN.KENDİSİYLE İLGİLİ ÇOK ÖNEMLİ İPUÇLARI VERİYOR.ÜŞENMEYİN OKUYUN) Hiç kusura bakmayin ama, benim için aile lideri diye bir kavram olmadigindan, kendimi size ya da baskalarina begendirmek gibi bir çabam da olamaz. Beni,...
  3. Uzmanların müzik dinle tavsiyesine kulak verin.

Uzmanların müzik dinle tavsiyesine kulak verin.

Uzmanların müzik dinle tavsiyesine kulak verin. Daha önce müziğin tedavi edici bir yanının olduğunu duymuş muydunuz? Herhangi bir hüzünlü olaydan sonra müziğin sizi daha iyi hissettirdiğini mi düşünüyorsunuz? Eğer fikirleriniz bu yöndeyse gerçekten doğru düşünüyorsunuz. Ünlü bilim adamı Huffington Post müziğin fiziki acıya derman olmasının yanı sıra hafızayı da güçlendireceği konusunda bir çok...
  4. Lütfen bilgi verin

Lütfen bilgi verin

Kepçe kulak ameliyatı olmak istiyorum Bursada. 18 yaşından küçüğüm ssk ne kadarını karşılar ya da karşılar mı?

Sayfayı Paylaş