gebe
  1. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18

affedın benı :'(

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında GaMzE_18 tarafından paylaşıldı.

aileme ...
    affedın benı sızınle 3 yıl gecırdım ve cok guzel gunlerım oldu ama ben annemın yanına donmek zorundayım sızı cok sevıyorum ama yanınızda yapoamıyorum.bılıyorumkı benı affetmıceksınız ve benımle bır daha konusmucaksınız ... hayat keske boyle olmasaydı baba . keske boyle olmasaydıda benı 2 kısının arasında bırakmasaydı :'(

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Canım anladığım kadarıyla annenle baban ayrılar ve sen onların arasında kalan suçu olmayan kişisin. Her zaman denildiği gibi gerçekten olan çocuklara oluyor.

Sorunun ne olduğunu bilmiyorum ama lütfen bazı kararlar alırken geride kalanların üzüleceğini düşünerek al canım.Özellikle babalar pek sevgilerini gösteremezler çocuklarına.Erkekler kadınlar kadar duygularını belli edemezler ama hiç bir anne babanın evladını sevmeme ihtimalini bile düşünemiyorum

Sakın yanlış kararlar verme bir anlık öfkeyle alınan kararlar bazen insanın bir ömür boyu pişmanlığına neden olabilir eğer elimizden bir şey gelirse bu konuda hepimiz senin yanındayız bunu bil yeter ve her meleğimizinde bu konuda sana destek çıkacağına adım gibi eminim canım:)

3. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Söyledıklerınde cok haklısınız ama ben anemın yanında buyudugumden dolayı alısamadım. Babamı abımlerı hatırlamıyordum tanımıyordum benı buldular ve aldılar annemden . Bn annemle mutluyum sızın soyledıklerınızı 1 senedır dusunuyorum ...kendınızı benım yerıme koyun 10 yıl boyunca annenızlesınız ve bırden sızı alıyorlar bılmedıgınız alısık olmadıgınız bır ortam farklı ınsanlar.en cokta kafalarımız uyusmuyor

4. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Cok tesekkur ederım destek cıkıcaklarıdan emınım adı ustunde onlalr bır melek :)

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Canım tahminim yaşın çok genç ve ister istemez kuşak çatışması yaşıyorsun .Şunuda düşün lütfen abilerin ve baban asla senin kötü bir şey yapmanı ne ister nede buna fırsat verir ne de olsa Türk örf ve aile yapısını az çok sen de biliyorsundur ama lütfen sen de onlara bir şekilde aranızın iyi olması adına bir fırsat ver .Şu anda sen annenlerin yanından ayrıldığın için onları suçlu görüyor ve sempati duymuyorsundur buna eminim ama dediğim gibi onların seni seninde onları tanımana ve buzların çözülmesi adına fırsat tanı sonuçta onlarda senin ailen şunu unutma ki et tırnaktan asla ayrılmaz!

6. GaMzE_18

GaMzE_18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Peki tamam . Bana fıkır verdıgınız ıcın tesekkur ederım adminim :) haklısınız! Nede olsa benden buyuksunuz bır ıbıldıgınız vardır

affedın benı :'( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. benı seven sevmeyen meleklerı beklerım..

benı seven sevmeyen meleklerı beklerım..

baktım herkes bı kose acıyor kımseye yetısemıyorum.buyrun benım koseme benden herkese selamlar..:u020:burası :d050:ıyı ve kotu arasında denge kuramayanların, :bottled0wl:sıkılıp patlayanların, :behindsofa:korkanların, :diyar:hamılelerın, :dp178:dans etmek ısteyenlerın, :a030:temızlık yapmak ısteyenlerın, :dp133:halay cekmek ısteyenlerın, :g102: askı bulup bulamayanların, :Laie_23:bıyere gıdıp...
  2. Benı ozlemedınız mı?

Benı ozlemedınız mı?

:kiss:selam melekler 5 gundur siteye giremedim;yoklugum farkedildimi bilmiyorum ama ben sizi cok ozledim;saglik probleminden dolayi hastanedeydim bugun ciktim ;eve gelir gelmez size bir bakayim dedim;aldigim ilaclardan cok halzisim biraz dinlenmem lazim;sonra yine aranizdayim hepinizi cok seviyorum allaha emanet olun:kiss:
  3. **belkıde benı hatırlarsın**

**belkıde benı hatırlarsın**

Yine gidiyorsun… hiçbirşey bırakmadan Ve ben… son kez bakıyorum ardından… Bakmayın, yazılarıma sinmiş hüzne.... Şanslı biriyim ben! Sana beni anımsatacak Kalıcı bir şey olsun istiyorum Bu, ne bir şarkı, Nede bir şiir olsun. Akşamlar olsun örneğin, Karanlıklar olsun dilersen. Yada Akşamlarda, karanlıkta parlayan Milyonlarca yıldız. Senin için...
  4. hocam affedin beni !!!!

hocam affedin beni !!!!

ben bi gun fotograf makınasını okula goturmustum... oturdugum sıra ogretmen masasınn tam onu .. yıne bı gun dersteyım tarıh hocamız derste ders anlatıyorr bende gızlı gızlı fotograf makınesıyle hocann kel ! kafasını zumladım kafasını o şekıl cektım. dıger gun bılgısayar dersınde ogretmenler odasındakı bılgısayara o resmı attım ve ısmını atom karınca dıye yazdım ogun bu gundur hocamısın...

Sayfayı Paylaş