gebe
  1. Hülya

Hülya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

affet beni emel :S

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında Hülya tarafından paylaşıldı.

İtiraf ediyorum arkadaşımın eşini bi kadınla yakaladım ama söyleyemedim nasıl söylenir ki zaten böyle bir şey bilemiyorum ama vicdan azabıda çekmiyo değilim neyse allah affetsin ama beni affet emel olur mu ?

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: affet beni emel :S
    çok kötü bi durum insan ne yapacağını şaşırır

3. ecege

ecege Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: affet beni emel :S

aslında öylemek gerekiyo ben olsam arkadaşımın bildiği şeyi bana söylememmesi çok üzer........

4. Angel_tears

Angel_tears Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
affet beni emel :S konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Müftüoğlu - Affet Arkadaş

Emel Müftüoğlu - Affet Arkadaş

Her telden bir ses çıkınca Hevesi var ama nefesi yok gibi Uçurumlar tersten bakınca Çıkışı var ama inişi yok gibi Elleri okşar aklım kalınca Seveni var ama soran yok gibi Onu benden eller alınca Gidişi var ama dönüşü yok gibi Hayretler içinde kaldım onunda haberi yok Gerçeklerden usandım inanki zor geliyor Affet arkadaş hasbel kader bu aşk Her geçen gün biraz daha zor gibi Sen git biraz dolaş
  2. Medusa - Affet Beni

Medusa - Affet Beni

Medusa] Dün yine daldım uzaklara kendimi bilmes gibiyim anlamadım ancak kalbime saplandı çok acı gitme savuturum anca kendim hissetmem aldanırım yine kendi bi yalanıma çaremi kaldıki carp hadi suratıma boş boş bakarım belki yüzüne şimdi yanımda kal affet beni geri döndü ama sen yoksun diye bin kere öldüm ben senle gidişinle yıkılan bu beden ayakta şimdi hayalinle... Eski bi resmini aldım...
  3. affet beni yüreğim...

affet beni yüreğim...

affet beni yüreğim... açtırdım kapılarını seni sevmeyene,derinlerdeki güzellikleri görmeyene...sevgisizliklerine hapsettim seni... affet beni gözlerim... sana bakmayan gözlerin esiri etti.gülerken saçtığın ışığını zindana çevirdim... affet beni dizlerim... gelmez yarin yolunda beklettim.ayakta durmaya dermansız ettim. affet beni sözlerim... her acı sözü yutup;hep tatlı sözler...
  4. Affet beni yüreğim...

Affet beni yüreğim...

Affet beni yüreğim... Açtırdım kapılarını seni sevmeyene,derinlerdeki güzellikleri görmeyene...Sevgisizliklerine hapsettim seni... Affet beni gözlerim... Sana bakmayan gözlerin esiri etti.Gülerken saçtığın ışığını zindana çevirdim... Affet beni dizlerim... Gelmez yarin yolunda beklettim.Ayakta durmaya dermansız ettim. Affet beni sözlerim... Her acı sözü yutup;hep...
  5. Beni Affet Star TV'de

Beni Affet Star TV'de

Beni Affet Star TV'de Beni Affet artık Starda Beni Affet Bugün Star'da başlıyor Arkadaşlar Beni Affet dizisinin adresi değişti. Artık bu günden sonra star da oynayacak bilginiz olsun :) İlgiyle izlenen dizi, bugünden itibaren hafta içi her akşam saat 17.30’da Star TV’de yayınlanacak. Çekimleri Ankara'da yapılan ekranların sevilen dizisi Beni Affet, 5 Mart'tan...

Sayfayı Paylaş