gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**affet beniiiii**

Konu, 'Çöplük' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

**affet beniiiii** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Affet beni yüreğim...

Affet beni yüreğim...

Affet beni yüreğim... Açtırdım kapılarını seni sevmeyene,derinlerdeki güzellikleri görmeyene...Sevgisizliklerine hapsettim seni... Affet beni gözlerim... Sana bakmayan gözlerin esiri etti.Gülerken saçtığın ışığını zindana çevirdim... Affet beni dizlerim... Gelmez yarin yolunda beklettim.Ayakta durmaya dermansız ettim. Affet beni sözlerim... Her acı sözü yutup;hep...
  2. Kızlar giydirin beniiiiiiii :(

Kızlar giydirin beniiiiiiii :(

Kızlar herkese selam.Benim çoook büyük bi gerginliğim var. Şöyle izah edeyim: Erkek arkadaşım yılbaşında çok lüks bi otelde rezervasyon yaptırmış ve çok özelde bi süprizi olduğunu söyledi (evlilik teklifi edeceğini düşündüm ki zaten daha sonra ağzından da kaçırdı) Benim gardırobum ise tam bi kabus. Ve son demlerimde de olsa hala öğrenciyim yani bütçem çok yok.Ne öneriyosunuz bana.Erkek...
  3. Beni Affet Star TV'de

Beni Affet Star TV'de

Beni Affet Star TV'de Beni Affet artık Starda Beni Affet Bugün Star'da başlıyor Arkadaşlar Beni Affet dizisinin adresi değişti. Artık bu günden sonra star da oynayacak bilginiz olsun :) İlgiyle izlenen dizi, bugünden itibaren hafta içi her akşam saat 17.30’da Star TV’de yayınlanacak. Çekimleri Ankara'da yapılan ekranların sevilen dizisi Beni Affet, 5 Mart'tan...
  4. Beni Affet Yeni Leyla Karakterini Kim Canlandıracak ?

Beni Affet Yeni Leyla Karakterini Kim Canlandıracak ?

beni affet yeni leyla kimdir,beni affet yeni leyla karakterini kim canlandıracak,beni affet dizisi yeni leylası kimdir,beni affet dizisi yeni leyla karakteri belli oldumu, Star Tv ekranlarında yayınlanan ve başrollerini Gaye Turgut,Mert Altınışık,Şeyma Korkmaz ve Murat Danacının bulunduğu dizinin kadrosuna ‘Mithat Erdemli’den sonra bir yeni bayan oyuncu daha katıldı! beni affet yeni...
  5. Beni Affet 'te İpler Kopuyor mu ?

Beni Affet 'te İpler Kopuyor mu ?

beni affette neler olacak,sait leylayı nasıl tehdit edecek,sait leylaya neler yapacak,beni affette sait leylaya neler yapacak Star Tv'nin en çok izlenen günlük dizisi Beni Affet yeni bölümlerde neler yaşanacak merak konusu. İşte ayrıntılar.. Sait, Leyla’yı tehdit ediyor. Bahar, İnci’nin verdiği yalan ifade yüzünden zan altında kalmıştır. Karısını parmaklıklar ardına göndermek istemeyen...

Sayfayı Paylaş