gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Affet İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

affet ilahisi AFFET ALLAH’IM (cc) İtiraf ediyorum;
    Ben çok kötü biriyim . .
    İtiraf ediyorum;
    Nankörün tekiyim . .
    Gamsızım
    Vurdumduymazım
    Vefasızım!!!
    Üzerimde ki nimetini hatırlamıyor
    Hatırlamaktan korkuyorum . .
    -Korktukça da kaçıyorum-
    Kendimi Senden uzaklaştırıyorum.
    Bana verdiğin değerlerden
    Güzelliklerden
    Özelliklerden uzaklaşıyorum . . .
    Beni affet Allah’ım (cc)

Affet İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. affet babacığım!!!

affet babacığım!!!

Evlendiğinden beri evinde kalan babası yüzünden eşiyle sürekli tartışıyordu. Eşi babasını istemiyor ve onun evde bir fazlalık olduğunu düşünüyordu. Tartışmalar bazen inanılmaz boyutlara ulaşıyordu. Yine böyle bir tartışma anında; eşi, bütün bağları kopardı ve "Ya ben giderim, ya da baban bu evde kalmayacak" diyerek rest çekti... Eşini kaybetmeyi göze alamazdı. Babası yüzünden çıkan...
  2. **affet beniiiii**

**affet beniiiii**

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Affet İsyanım Benim İlahisi

Affet İsyanım Benim İlahisi

affet isyanım benim ilahi affet isyanım benim sözleri ilahisi medet aman allahım Affet isyanım benim Halim yaman Allah'ım Ref et isynım benim Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Defterim dolu siyah Amelim tekmil günah Sensin kuluna penah Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Ümmet habibine Gönüller tabibine Rehmeyle garibine Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Aşki'yi azad eyle...
  4. Affet isyanım ilahisi

Affet isyanım ilahisi

Affet isyanım benim Halim yaman Allah'ım Ref et nisyanım benim Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Affına güvenerim Kapında dilenirim Kovsam yine gelirim Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Defterim doldu siyah Amelim tekmil günah Sensin kuluna penah Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Ben bir yüzü karayım Sana nasıl varayım Ya kime yalvaryayım Medet aman Allah'ım Halim yaman...
  5. affet isyanım ilahisi

affet isyanım ilahisi

ben bir yüzü karayım ilahisi ben bir yüzü karayım affet isyanım ilahisi Affet isyanım benim Halim yaman Allah'ım Ref et nisyanım benim Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Affına güvenerim Kapında dilenirim Kovsam yine gelirim Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Defterim doldu siyah Amelim tekmil günah Sensin kuluna penah Medet aman Allah'ım Halim yaman Sultanım Ben bir yüzü karayım...

Sayfayı Paylaş