gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Affinage Eraser Saçtan Boya Silici

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Affinage Eraser Saçtan Boya Silici saç boyası silici

Saçlarınızı yılın en moda saç rengi ile boyadınız ancak sonradan size hiç gitmediğini düşündünüz diyelim melekler. Normalde böyle bir durumda ya gidip tekrar üstüne boyatmayı denersiniz ya da o saçlarla diğer boyama zamanına kadar yaşamak zorunda kalırsınız. Şimdi size bahsedeceğim ürün sayesinde saçınızda ki boyadan hemen kurtulabileceksiniz. İşte karşınızda saç boyası silici ürün, Affinage Eraser Saçtan Boya Silici.... :)

Affinage Eraser Saçtan Boya Silici
    Size yarının görünümünü bugünden sağlayan DATEM teknolojisi ile üretilmiş önemli ürünlerden biridir. Saçtaki boyayı çıkarmada bir devrim yarattı. Sizin zananınızı imajınızı ve en önemlisi saçınızı koruyarak bir sonraki boyamaya hazırlar. Düşük PH seviyesi nedeniyle saçınıza bakım yapar. Tek ve süper çıkarma sistemi ile istenmeyen veya yanlış uygulanan boyayı anında kolay ve emin bir şekilde saçtan arındırırken saçın doğal yapısına zarar vermez.
    • Saçtan kalıcı boyayı siler
    • D.A.T.E.M Teknolojisi ile üretilmiştir.
    • 3x100gr 3 losyondan oluşur.
    • Bir açıcı değildir. Bu yüzden doğal saç rengine etki etmez.kortex de yer alan yapay pigmentleri sıkarak küçültür.durulama sırasında serbest bırakır.
    • Gerektiğinde üst üste 3 uygulama yapılabilir.
    • Yarı kalıcı boyaları ve Kınayı silmez.

Ürünü kozmetik malzemesi satan mağazalarda 50 TL civarında satın alabilirsiniz :)

SadmiN bunu beğendi.
  2. mrv06

mrv06 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saçlarımda kat kat boyalar var bu ürünü kullansam doğal haline mi döner acaba bilginiz var mı?

3. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ürünün tanıtım bilgilerinden anladığımız kadarıyla siler, net bir cevap almak için kozzmetik mağazalarından yardım alabilirsiniz..

4. Misafir

Misafir Forum Okuru

Acaba uzun süre önce uygulanmış olan siyah boyayı da siler mi? Eğer silerse, saçı siyah olupta, kızıl ya da başka renk yapmak isteyenlerin gözü aydın diyorum :)

Affinage Eraser Saçtan Boya Silici konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yılın saç modası; Bo Derek Modası

Yılın saç modası; Bo Derek Modası

ABD kaliforniya'da 1956 yılında doüan ve gerçek adı Mary Cathleen Collins olan, oyuncu ve film yapımcı Bo Derek'in saç modeli yılın modası oldu Melek'lerim. Bir çok ünlü tarafından tercih edilen Bo Derek saç modelini, günümüzde oldukça sık göreceğiz Melek'ler... Heidi Klum, 4. evlilik yıl dönümünde Bo Derek'in unutulmaz saç modelini tercih etti. Bo Derek'in retro ruhunu canlandıran altın...
  2. Saçlarımın rengi kumral ve daha hiç boya değmedi

Saçlarımın rengi kumral ve daha hiç boya değmedi

Saçlarımın rengi kumral ve daha hiç boya değmedi birazcık sarılaştırmak istiyorum boya sürmeden ama yardımcı olur musunuz lütfen ?
  3. niaşnlımın boyu

niaşnlımın boyu

arkadaşlar belki saçma gelebilir size ama sorunumu anlatayım akıl verin bana. kendisiyle üniversitde tanıştım ve 4 yıl aynı sınıftaydık. herşey yolunda gitti ve nişanlandık. akrabalar falan ilk defa gördü o gün ve herkes boyu kısa falan demeye başladı. aslında aynı boydayız. eskiden bunu önemsemezdim ama evlilik gelip çatınca insanın aklına gelmeyen kalmıyor. ilerde çocuklarımız olunca...
  4. saçlarımda siyah boya var evde rengini açabilir miyim?

saçlarımda siyah boya var evde rengini açabilir miyim?

saçlarımda siyah boya var evde rengini açabilir miyim? artık bıktım bu siyahtan yaz gelmeden değişim istiyorum
  5. Hamilelikte saça kına boya sürülürmü?

Hamilelikte saça kına boya sürülürmü?

hamilelikte saç boyatmak zararlımıdır,hamilelikte saça kına sürmek zararlımıdır,hamilelikte boya kokusu zararlımıdır,hamilelikte saça boya kına sürmek hakkında bilgiler Maalesef, hamilelikte saç boyamanın güvenilir olup olmadığına dair kesin bilgiler bulunmamaktadır. Genel kanıya göre saç boyandığında çok az bir miktar deri tarafından emilir. Bu durum bebeğe zarar vermez. Onlarca...

Sayfayı Paylaş