gebe
  1. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

afilinin sürpriz köşesi

Konu, 'Burası benim köşem...' kısmında Onurlu_Deniz tarafından paylaşıldı.

merhaba melekler istedimki bu köşede eşlerimize,sevgililerimize veya dostlarımıza

yaptığımız sürprizleri paylaşalım ne dersiniz.......

hepinizi bekliyorum ilginç fikirlerinizle beraber....

2. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    köşen hayırlı uğurlu olsun canım

3. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    birkaç güzel tüyo sizler için
    deneyen varmı?

.. önce bir reçete yazın.Reçetede aşk ilacı olsun.Boş ilaç kutusuna sevginizi ifade eden notlar yazıp hap gibi buruşturup atın.Reçete ile birlikte ona verin.Kullanım şekli sana kalmış
    ...aşk şiirleri okuduğunuz (tabi kendi sesinizle )bir cd hediye edin
    ....banyo küvetine bir şişe içine koyduğunuz aşk mesajını koyabilirsiniz
    ....küçük küçük notlar yazıp cüzdanına veya ceplerine bırakın..
    ,,,,,,ben bir keresinde aşkımı ifade eden notları kurabiye ve revaninin arasına koymuştum yemek üzereyken farketti.,,,,ve gülümsedi..

,,,,,,eşinizden gizli kullandığı arabaya gidip aynalığa beyaz gül yaprakları ve mesajınız yazılı kağıdı koyun
    vaya torpidoyu açınca kırmızı gül yaprakları dökülsün

,,,,ilk tanıştığınız günlerde çektirdiğiniz resmi arşivden bulup ve onu puzzle yaptırıp onu eşine sun çok hoşuna gidecektir,,,

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Kasım 2009
  4. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    sevgiliye sürpriz

gizemli kartlar
    her gittiğiniz yerde üzerinde sizin isminiz yazılı bir zarfla karşılaşsanız ne düşünürsünüz?
    acaba bu zarfı kim bıraktı?
    ya da
    acaba zarfın içinde ne var?
    sevdiğiniz kişinin gün içerisinde nerelere gideceğini öğrenin. düzenli olarak onu arayın ve nerelere gideceğini takip edin. ondan önce sevdiğinizin gideceği yerlere gidin ve oralara zarf bırakın. sevdiğiniz her gittiği yerde onun ismine bir zarf alacak ve çok şaşıracaktır. zarfı açtığında onun sevdiği tarzda bir kartpostal alacak ve kartpostalın arkasında ona hitaben sevgi sözcükleri yer alacaktır.ayrıca ilk çektirdiğiniz bir resmi ya da ona özel yazdığınız bir şiiri de zarfa koyabilirsiniz ya da zarfın içinden ona aldığınız küçük hediyecikler çıkabilir. mesela; bebeklerin olduğu bir kart olabilir arkasına da ‘senin kadar güzel bir bebek aradım ama senden güzelini bulamadım bebeğim…’ ya da sevdiğinizin beğendiği farklı bir kart alıp ona özel söz ya da şiir yazabilirsiniz. bu özel zarf içindeki kart dağıtımını gün boyunca sevdiğinizin tüm gideceği yerlere teslim edecek ve sevdiğinizin eline ulaşmasını sağlayacaksınız. son gideceği yerdeki zarfta da ‘ sana ulaşmak için tüm yoları denedim en sonunda kalbini takip ettim, seni seviyorum ..’ yazıyor olacak, siz de sevdiğinizin kartı okuduğunu gördükten sonra elinizdeki hediyeyle onun karşısına çıkacaksınız.sevdiğiniz gün boyunca heyecanlı ve sürprizlerle dolu bir gün geçirmiş olacaktır.

5. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    çocuğunuza doğum günü sürprizi yapmaya ne dersiniz
    SAKLAMBAÇ

Çocuğunuzun doğum günü ve ne yapacağınızı bilemiyorsanız işte size göre bir sürpriz.
    Çocuğunuzun arkadaşlarını eve davet edin ve keyifli sohbetlerinin ardından saklambaç oyununu oynamalarını sağlayın. bu sırada diğer çocuklarda sizi desteklemeli. Çocuklar oyunu keyifle oynayacak ve ebe olma sırası sizin çocuğunuza gelecektir. Çocuğunuz ebe olduğunda saymaya başlayacak o sırada tüm çocuklar sizinle beraber aynı odada buluşacak. çocuğunuz arkasını döndüğünde evin odalarını dolaşmaya başlayacak ve kimseyi bulamayacaktır. tam sizin olduğunuz odanın kapısını araladığında bir anda ‘iyi ki doğdun’ çığlıklarıyla karşılaşacaktır. Elinizdeki pasta ve tüm çocukların mutluluk çığlıkları çocuğunuzu şaşırtmakla beraber çok mutlu olacaktır. Saklambaç oyununun içinde saklanan bir sürpriz tüm çocukların hoşuna gidecektir.

6. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  7. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  8. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt...Başımı omzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdir.Masum ve üzgün bir çocuk gibi konuşursam.Anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa Seni seviyorum de..........

hiçmi paylaşacak bişeyiniz yok meleklerim

9. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  10. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
  11. jupiter

jupiter Forum Okuru

waaayyyy köse yapmisiz hayirli olsun bakem sekercik anam neen paylasmiyon ya bizimle ben duymadim görmedim bilmmiyom modundayim giiiii

hmmm valla okuyunca düsündümde ben esime hic sürpriz yapmamisim yawwww:D simdik adam bana ne dese hakli giii o yüzden yazacak bseyim yok ama takip edecegim taktik almaya ihtiyacim olacak

bu arada addama sürekli ara nere gitcek neyin diyonda sekerim ben adama o soruyu ikinci kez sorsam rapormu aliyon diye kavga ederiz helede böyle sürekli zarfti kagitti koysam ne der bilemem artik benimki biraz cinstirde accuk hahaha

12. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yağmurlu bir günde sana koşar gelirsem ıslak saçlarımı düzelt...Başımı omzuna yasla nemli dudaklarımı dudaklarına ansızın değdir.Masum ve üzgün bir çocuk gibi konuşursam.Anla sana muhtacım ver ellerini ellerime yalanda olsa Seni seviyorum de..........köşen hayırlı olsun canım bu yazdığın mesj eşim askerdeyken ona gönderdiğim mektupta yazmıştım bi anda görünce duygulandım tabi biz daha ozaman yeniydik daha 3 aylık bi ilişkimiz vardı o askere gitti tabi öncesinden 6 aylık bi arkadaşlığımız olmuştubilgisayar muhasebe kursunda tanışmıştık ilk.asker beklemek gerçekten çok zor ASKER YOLU GÖZLEYENLERE SABIRLAR DİLİYORUM ALLAH ASKERLERİMİZİ SEVDİKLERİNE AİLELERİNE BAĞIŞLASIN...AMİN..

13. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
  14. ışılsu

ışılsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    ah canım ya yanımda olsaydı neler yapmazdım ki ona ama yokk işte seninkide yokmuş çok zor değil mi canım allah hepimizi kavuştursun...

15. Onurlu_Deniz

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    evet canım gerçekten zor her şarkıda her şiirde o geliyo aklıma allah kavuştursun bizleri

afilinin sürpriz köşesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sürpriz

Sürpriz

Yapılan sürprizin türü ve görülen diğer şeyler ile birlikte yorumlanmalıdır
  2. Emre Aydın - Afili Yalnızlık

Emre Aydın - Afili Yalnızlık

Ölsem, ölsem, ölsem... hemen şimdi Kaçsam, gitsem, kaçsam... tam da şimdi Bu kez pek bir afili yalnızlık Aldatan bir kadın kadar düşman Ağzı bozuk üstelik... bırakmıyor acıtmadan Bu kez pek bir afili yalnızlık Ağlayan bir kadın kadar düşman Tuzaklar kurmuş üstelik Bırakmıyor acıtmadan Bitiyorum her nefeste Ne halim varsa gördüm Çok koştum, çok yoruldum Ve şimdi ben de düştüm.......
  3. Emre Aydın - Afili Yalnızlık - Akor

Emre Aydın - Afili Yalnızlık - Akor

Intro Am - F Am C G Ölsem ölsem ölsem hemen şimdi Am C G Kaçsam gitsem kaçsam tamda şimdi Dm Am Bu kez pek bi afili yanlızlık Am E Aldatan bi kadın kadar düşman E C G Dm Ağzı bozuk üstelik bırakmıyor acıtmadan Dm Am Bu kez pek bi afili yanlızlık Am E Ağlayan bi kadın kadar düşman E C G Dm Tuzaklar kurmuş üstelik bırakmıyor acıtmadan Am Dm İçiyorum her nefeste ne...
  4. belenin köşesi dertt köşesi..

belenin köşesi dertt köşesi..

varsa derdiniz güzin abla olmaya razıyım..
  5. ...sürpriz...

...sürpriz...

erkeğe süpriz yapmak aşkıma süpriz yapmak istiyorum nişanlıma günaydın melekler, sizlere bişey danışmak istiyorum...nişanlıma sürpriz yapmak istiyorum.sevgililer günü için(gerçi daha var ama) bi cd yaptırcam ikimiz fotoğraflarıyla ama şarkı bulamıyorum. ama şarkı seçemedim :( gerçi tam karar da veremedim yaptırsam mı yaptırmasam mı diye.çok mu demode oldu bu sizce? yapaym mı? yaparsam şarkı...

Sayfayı Paylaş