gebe
  1. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

afiyet olsun(alıntıdır)

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında RoCCo tarafından paylaşıldı.

afiyet mesajları afiyet olsun mesajları olsun mesajlari mesajı sevgiliye Dün akşam koca bir tabak dolusu kıpkırmızı, nefis mi nefis kirazı afiyetle ve büyük bir keyifle yedim. Kesmedi, 2. porsiyonu yıkadım güzelce ve koltuğuma geçtim. Bir kaç tane yedikten sonra üst dudağımda bir karıncalanma, bir kaşınma hissi. Baş parmağımla şöyle bir kaşıdım ve seninle göz göze geldik sevgili tombul kurtçuk, parmağıma çıktın. 'Utanmasan beni de yiyecektin' bakışlarınla meydan okuyordun adeta. Seni öldürdüğüm için gerçekten üzgünüm. Sen içlerinde en masumuydun belki ama o an ki mide bulantısı ve panik aklımı başımdan aldı, diğerlerinin öcünü senden aldım. Üzgünüm kurtçuk

2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: afiyet olsun(alıntıdır)
    bööööhhh, elmam yapma böyle :D

3. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

kıss bn yapmadım zaten alıntıdır dio üste körmüsün fınduğum:D

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

ıyyy midem bulandı :D

5. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    benimde midem bulandi valla

6. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

iğrençç ötesiii.emeğine sağlıııık yinede...

7. mavi_gözyası

mavi_gözyası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    çok fena bir durum ıyyyyyyy

8. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ya mide bulantisindan ziyade, igrenc... iyy ben igreniom öle seyden..

afiyet olsun(alıntıdır) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. gazman(alıntıdır)

gazman(alıntıdır)

Gecelerin_Yargıcı 01-10-2007, 08:09 PM lise 1 deydik okulun ilk günleri sınıfta neredeyse kimse kimseyi tanımıyo benim orta okul dan necati diye bi arkadaş var onunla oturuyoz derste matematik bayan hoca giriyo derse kadın çok disiplinli bizim necatide tam fırlama bi çocuk derste paso konuşuyo neyse hoca buna kalk dedi gitti ön sırada bi kızı kaldırdı yerlerini değiştirdi kız bunu...
  2. utanıyorum(alıntıdır)

utanıyorum(alıntıdır)

Geçen hafta oğlumun kreşinin yıl sonu balosu vardı. Oğlum gösteri sırasında birden ağlamaya başladı ve yarıda bırakıp sahneden ayrıldı. O anda; neden böyle oldu, bir sürü hazırlık yapıldı, hep bu anı bekledik diye düşünüp çok üzüldüm. Biz bu konuşmaları yaparken yanımızdan geçen ambulans ve olay yeri inceleme arabasını görmüş, ama üstünde çok fazla durmamıştım. Ertesi gün öğrendim ki;...
  3. Resimli Muhallebi kadayıfı burada kızlar afiyet olsun

Resimli Muhallebi kadayıfı burada kızlar afiyet olsun

muhallebili kadayıf Malzemeler: 300gr kadayıf 6 yemek kaşığı toz şeker 5 yemek kaşığı tereyağı 1,5 su bardağı doğranmış ceviz Hazırlanması: Kadayıfı 1-2 saat öncesinden derin dondurucuya koyun. Dondurucudan alıp kolayca kırarak tencereye koyun. İçine yağı, şekeri lave edip orta harlı ateşte sürekli karıştırarak kavurun. Pembe hale gelince cevizi ekleyin. Ateşten alıp soğutun. Muhallebi...
  4. afiyet olsun :)

afiyet olsun :)

Bir ölçek , GÜNAYDIN… İki ölçü , DOĞRULUK… Birazcık , ANLAYIŞ… Bir tatlı kaşığı , NEZAKET… Yarım ölçü , İLGİ… Malzemeyi iç dünyanızdan alın … Yıkamaya gerek yok temizdir. Gönül tencerenizde usulca karıştırıp, Üstüne bol miktarda sevgiyi kaşık kaşık dökün … İyice içine çekmesini bekledikten sonra yemek hazırdır…...
  5. Saglık ve afiyet duası

Saglık ve afiyet duası

sağlık duası sağlık duaları için dualar saglik duasi için dua saglık ve afiyet duası ... İslamın korunmasını istediği beş esastan birisi de hayat ve sıhhattır.Onun için sağlığı korumak,ve gerekli tedavi yöntemlerine başvurmak dini bir görevdir.Peygamberimiz (s.a.s) bunu arkadaşlarına emrettiği gibi,kendiside günün imkanları içinde tedavi olmuştur.Bunun Yanında manevi...

Sayfayı Paylaş