gebe
  1. LALEZAR

LALEZAR Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.943
    Ödül Puanları:
    113

afiyet olsun :)

Konu, 'Kadınlar' kısmında LALEZAR tarafından paylaşıldı.

Bir ölçek , GÜNAYDIN… İki ölçü , DOĞRULUK… Birazcık , ANLAYIŞ…
    Bir tatlı kaşığı , NEZAKET…
    Yarım ölçü , İLGİ…

Malzemeyi iç dünyanızdan alın …
    Yıkamaya gerek yok temizdir.
    Gönül tencerenizde usulca karıştırıp,
    Üstüne bol miktarda sevgiyi kaşık kaşık dökün …
    İyice içine çekmesini bekledikten sonra yemek hazırdır…
    AFİYET OLSUN

afiyet olsun :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Olta

Olta

İş ve davranışta hileli yola, her türlü hile ve tuzağa delalet eder.Rüyada olta görmek, iş hayatında büyük bir fırsatın yakalanacağına işarettir. Rüyasında olta gören kişi iş yaşamında büyük bir fırsat yakalayacak şeklinde yorumlanır. Olta, kişinin büyük kısmet umduğunu gösterir. Eğer oltaya balık takılırsa kişi kısmeti alır.Rüyada olta görmek, is hayatinda büyük bir firsatin yakalanacagina...
  2. afiyet olsun(alıntıdır)

afiyet olsun(alıntıdır)

afiyet mesajları afiyet olsun mesajları olsun mesajlari mesajı sevgiliye Dün akşam koca bir tabak dolusu kıpkırmızı, nefis mi nefis kirazı afiyetle ve büyük bir keyifle yedim. Kesmedi, 2. porsiyonu yıkadım güzelce ve koltuğuma geçtim. Bir kaç tane yedikten sonra üst dudağımda bir karıncalanma, bir kaşınma hissi. Baş parmağımla şöyle bir kaşıdım ve seninle göz göze geldik sevgili tombul...
  3. Sağlık ve Afiyet Duası

Sağlık ve Afiyet Duası

sağlık duası sağlıkla ilgili dualar sağlıkla ilgili dua İslamın korunmasını istediği beş esastan birisi de hayat ve sıhhattır.Onun için sağlığı korumak,ve gerekli tedavi yöntemlerine başvurmak dini bir görevdir.Peygamberimiz (s.a.s) bunu arkadaşlarına emrettiği gibi,kendiside günün imkanları içinde tedavi olmuştur.Bunun Yanında manevi tedaviye de başvurmuş,Bunun için de dua ve ayetler...
  4. Resimli Muhallebi kadayıfı burada kızlar afiyet olsun

Resimli Muhallebi kadayıfı burada kızlar afiyet olsun

muhallebili kadayıf Malzemeler: 300gr kadayıf 6 yemek kaşığı toz şeker 5 yemek kaşığı tereyağı 1,5 su bardağı doğranmış ceviz Hazırlanması: Kadayıfı 1-2 saat öncesinden derin dondurucuya koyun. Dondurucudan alıp kolayca kırarak tencereye koyun. İçine yağı, şekeri lave edip orta harlı ateşte sürekli karıştırarak kavurun. Pembe hale gelince cevizi ekleyin. Ateşten alıp soğutun. Muhallebi...
  5. Saglık ve afiyet duası

Saglık ve afiyet duası

sağlık duası sağlık duaları için dualar saglik duasi için dua saglık ve afiyet duası ... İslamın korunmasını istediği beş esastan birisi de hayat ve sıhhattır.Onun için sağlığı korumak,ve gerekli tedavi yöntemlerine başvurmak dini bir görevdir.Peygamberimiz (s.a.s) bunu arkadaşlarına emrettiği gibi,kendiside günün imkanları içinde tedavi olmuştur.Bunun Yanında manevi...

Sayfayı Paylaş