gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Afrikan Mango Kullanılışı Hakkında Bilgiler

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

african mango nedir african mango nedir, etkileri

Son zamanlarda hapıyla özellikle internette sıkça rastladığımız afrikan mango hakkında bilgiler edinmek ve kullanışı hakkında fikir edinmek için makalemize göz atmanızı tavsiye ederiz melekler :)

African Mango, bünyesinde C vitamini, A ve B vitamininin tüm türlerini içermektedir. Bu vitaminlerin haricinde Mango'da bol miktarda Beta Karotende bulunmaktadır. Beta karoten Cildin güzelleşmesini, çeşitli enfeksiyonların tedavisini ve de gece görme zorluklarına karşı bağışıklık sistemini güçlendirir. Bunun yanında Mango potasyum, lif ve kuvvetli bir anti-oksidan deposudur.

African Mango'nun Etkileri

- Lifli ( posalı ) özelliği ile gün boyu tokluk hissi yaşamanıza,
    - Antioksidan özelliği ile vücutta biriken zararlı toksinlerin dışarı atılmasına,
    - Metabolizmanızın hızlanmasını sağlayarak dolaşım ve sindirim sisteminizin düzgün çalışmasına,
    - Yağ yakıcı özelliği ile vücut yağlarınızı yakarak formda kalarak kilo kaybına,
    - İçerisindeki B, C, A ve K vitamini özleri ile zayıflamaya,
    - Kan basıncının azalmasına yardımcı olarak tansiyon seviyenizin düzenlenmesine,
    - Kalp işleyişinin düzenlenmesine yardımcı olur.

Afrikan Mango Kullanılışı Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bizim oglan afrikaya tasiniyo

Bizim oglan afrikaya tasiniyo

Anne ben afrikaya taşınıorum +çok uzak ---- olan gsm operatörü reklamını hatırlarsınız bende gecenin bu saatinde can sıkıntıından olsa gerek bunun diyaloglarını ürettim çevreye verdiği geçici rahatsızlıktan dolayı özür falan dilemem zaten ben olmusum bi rahatsız !!!!..... -Anne ben afrikaya taşınıorum +sttr git!! -Anne ben afrikaya taşınıorum +akşam geç kalma -Anne ben afrikaya...
  2. Mango Outlet Adana İletişim Bilgileri

Mango Outlet Adana İletişim Bilgileri

mango outlet, adana, nerede, adresi, iletişim bilgileri, ile ilgili bilgiler burada melekler Optimum Outlet alışveriş Merkezlerinin üçüncüsü bu yıl Adana'da açıldı melekler! Alışveriş merkezinde ünlü markaların outlet ürünlerini birarada bulabilirsiniz. İşte iletişim bilgileri de burada melekler :tik: Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi | Hacı Sabancı Bulvarı No: 28 Yüreğir / Adana Tel:...
  3. Afrikan mango tehlikesi

Afrikan mango tehlikesi

afrikan mango ürünü altın çilek ve diğer zayıflama ilaçları isimleriyle satılmaktadır ve ürünler toplatılmaktadır african mangoyu sakın almayın arkadaşlar ürünler sahte olduğu için ölüm vakalarına yol açabilir
  4. PRP Tedavisi hakkında Bilgiler

PRP Tedavisi hakkında Bilgiler

bu konu prp tedavisi hakkında genel bilgilere yer vermektedir. Son yılllar da birçok saç ve cilt tedavisin de farklı yöntemler denenmeye başladı. PRP yöntemi en yeni yöntemlerden biri olarak cilt sorunları ile birlikte saç sorunlarına umut olmaya devam ediyor. PRP yöntemi diğer yöntemlerden biraz farklı. Çünkü prp yöntemin de kişinin kendi kanı uygulanıyor. Dünya da özellikle ünlü starların...
  5. Alan Diyeti Hakkında Bilgiler

Alan Diyeti Hakkında Bilgiler

alan diyeti, alan diyeti nedir, alan diyeti hakkında Sevgili melekler, her geçen gün yeni bir diyet listesi hayatımıza giriyor. Dünyanın en iyi ve en etkili 8 diyet listesi arasına girmeyi başarabilen alan diyeti Dr. Barry Spears'ın geliştirdiği bir beslenme düzenidir. Bu sayfamızda alan diyeti ve yapılışı hakkında bilgiler vereceğiz sizlere... Beslenme düzeninde neredeyse yüzde 40...

Sayfayı Paylaş