gebe
  1. alnora

alnora Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Afrikan mango tehlikesi

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında alnora tarafından paylaşıldı.

afrikan mango ürünü altın çilek ve diğer zayıflama ilaçları isimleriyle satılmaktadır ve ürünler toplatılmaktadır african mangoyu sakın almayın arkadaşlar ürünler sahte olduğu için ölüm vakalarına yol açabilir

2. melike cihangir

melike cihangir Forum Okuru

bende african mango plus aldım bir kutu kullandım fakat üzerinde hologram vb hiçbirşey yok ilacı üreten firmanın adı "eslemina natural"

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

melike hanım, ne kadar kullandınız ve kaç kilo verdiniz yazabilir misiniz. işe yaramadıysa hiç kullanmayayım.

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

african mango bence başarılı bir ürün kullandım ve 2 kilo vermiş durumdayım henüz 2 hafta oldu kullanıyorum ve 3 kutu aldım gayet sağlıklı bence tabi ilerde ne olur bilemem olumlu olumsuz yorumlarımı yazıcam

5. Kayıtsız Üye 2666

Kayıtsız Üye 2666 Forum Okuru

Afrikan mango tehlikesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kablosuz internet tehlikesi

Kablosuz internet tehlikesi

hamilelikte kablosuz internet kullanımı hamilelikte internet zararlımı wireless hamilelik gebelikte kullanımı Araştırmalar Kablosuz internet erişiminin (wireless) şehirlerde kanser riski yarattığını öne sürerken, Türk uzmanlar da çocukların bu sistemden uzak tutulmasını öneriyor.. İngiliz Independent gazetesinde yer alan habere göre kablosuz internet (wi-fi) bağlantıları yüzünden...
  2. Bizim oglan afrikaya tasiniyo

Bizim oglan afrikaya tasiniyo

Anne ben afrikaya taşınıorum +çok uzak ---- olan gsm operatörü reklamını hatırlarsınız bende gecenin bu saatinde can sıkıntıından olsa gerek bunun diyaloglarını ürettim çevreye verdiği geçici rahatsızlıktan dolayı özür falan dilemem zaten ben olmusum bi rahatsız !!!!..... -Anne ben afrikaya taşınıorum +sttr git!! -Anne ben afrikaya taşınıorum +akşam geç kalma -Anne ben afrikaya...
  3. Mango 2009

Mango 2009

mango 2009 / t-shirt - resim 01 mango 2009 / t-shirt - resim 02 mango 2009 / t-shirt - resim 03 mango 2009 / t-shirt - resim 04 mango 2009 baskılı t-shirt - resim 05
  4. Afrikan Mango Kullanılışı Hakkında Bilgiler

Afrikan Mango Kullanılışı Hakkında Bilgiler

african mango nedir african mango nedir, etkileri Son zamanlarda hapıyla özellikle internette sıkça rastladığımız afrikan mango hakkında bilgiler edinmek ve kullanışı hakkında fikir edinmek için makalemize göz atmanızı tavsiye ederiz melekler :) African Mango, bünyesinde C vitamini, A ve B vitamininin tüm türlerini içermektedir. Bu vitaminlerin haricinde Mango'da bol miktarda Beta...
  5. Mango  Meyvesi

Mango Meyvesi

Mango meyvesi Mango meyvesi nedir Mango meyvesinin özellikleri mmmmmmm mango.Cok severim.Herkesin damak tadina uygun oldugunu düsünüyorum.Öyle cok ilginc , farkli bir tadi yok ama lezzetli.Agzinizi sulandirmadan bilgileri paylasalim :D:D   Hindistan'ın bu meşhur meyvesi hakkında Avrupa'lıların düşünceleri çok değişiktir. Bunlardan bazıları kokusunun neft yağına benzediğinden, Mangodan...

Sayfayı Paylaş