gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Aft ve Uçuk Acısına Doğal Tedavi Yöntemi

Konu, 'Alternatif Tıp' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

aft için bitkisel çözüm aft için doğal tedavi doğal tedavisi uçuk yöntemler hamilelikte Kötü bir rüya gördüğünüzde yada kabus o zaman bir uyanırsınız ki dudağınızda ucuk çıkmış.Ucuğun yanı sıra birde yanak yada dudağın iç tarafında çıkan aftlar insanı deli ediyor.Bunlardan kurtulmanın tek yolu karadut:) [​IMG][​IMG]

Aft ve Uçuk Acısına Doğal Tedavi Yöntemi

3 gündür yanağımın iç tarafında çıkan aft ve dudağımda ki uçuk ne yesem içimi sızlatıyordu.Büyükler rüyanda korkmuşsun yada bişeye sıkılmışsın diye nedenlerini hep söylerler.Benim genelde sıkıntı yaptığım zamanlarda oluyor.Bunun için eczanelerden ufak tüpte merhemlerde satılıyor ama ağzımın içinde o tadı almak hoşuma gitmediği için doğal bişeyler kullanıyorum.

Yazın bayılarak yediğimiz karadutun ağız yaralarına iyi geldiğini bilmeyenler için yazmak istedim.Karadutun kaynatılarak çıkan şurubu; ağız ve boğaz yaralarında, diş eti iltihapları için çok etkilidir.Yazın mutlaka ufak bi kaba bu şuruptan doldurun dursun.Kabartma tozuna gelince; uçuk ve aftlar için diğer bi iyileştiricide kabartma tozuymuş gerçekten.Geçen akşam denedim fışır fışır kabarcıklar olduktan sonra acısını dindirdi.Aklınızda bulunsun acil durumlarda işinize yarayabilir;)

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Tskler Canim Paylasim icin :)
    Kendimde cikmiyor ucuk allaha sükür, ama cikanlara tavsiye ederim artik :)

Emegine saglik :)

Aft ve Uçuk Acısına Doğal Tedavi Yöntemi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aft ve uçuk ağız yarası tedavisi

Aft ve uçuk ağız yarası tedavisi

Aft tedavisi,aft neden çıkar,aft nedir,aft ilacı,aft nedenleri,aft tedavi,aft bitkisel tedavi gibi ağız yarası hastalıkları ve bu hastalığın tedavisi ve nedenlerini bu yazımızda ele alıyoruz Melek'ler. Aft ağız içerisinde sıklıkla yanak ve dudak mukozasında, dil üzerinde, yumuşak damakta, farenkste, diş eti üzerinde görülen solgun sarı-kırmızı hale ile çevrili oldukça ağrılı ülserleşmiş...
  2. AFT ve UÇUK

AFT ve UÇUK

ağız ve diş hastalıkları aft ve uçuk nedir Sevgili Melekler hepimiz yaşantımızın bir bölümünde ağzımızda çıkan aftlardan ve özellikle dudak çevresinde çıkan uçuklar yüzünden ne yapacağımızı şaşırmışızdır. Farklı çözüm yolları denemişizdir. Bu konuyu açarak sizlerle aft ve uçuk arasındaki farkı ve tedavi yollarını paylaşmak istiyorum. Umarım işinize yarar... AFT Aft, ağız içinde genellikle...
  3. uçuk ve aft neden oluşur

uçuk ve aft neden oluşur

Melekler, sık sık ağzım ve dudaklarım yara oluyor. Ne uçuk eksik oluyor ne de aft.Neden oluşur bunlar yardım edin ..
  4. uçuk ve aft tedavisi nasıl olur

uçuk ve aft tedavisi nasıl olur

Arkadaşımın dudaklarında ve ağzında sık sık yaralar çıkıyor. Uçuk hiç eksik olmuyor, nasıl bir tedavi uygulanmalı acaba ?
  5. Uçuk için doğal tedavi yöntemleri

Uçuk için doğal tedavi yöntemleri

Uçuk, herpes simpleks virüsünün neden olduğu ve enfeksiyon kategorisinde yer alan bir cilt hastalığıdır. Genellikle ağız çevresinde, dudak üstünde, gözlerde, ellerde ve genital bölgelerde görülür. Direk temas yoluyla bulaşan herpes virüsü önce kabarcıklara, daha sonra bu kabarcıkların yaraya dönüşmesine neden olur. Uçuk nedeniyle yaşanan belirtiler genellikle hafif ve orta derecelidir ancak...

Sayfayı Paylaş