gebe
  1. kapicininbitlikizi

kapicininbitlikizi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    25
    Ödül Puanları:
    18

Afyon-Sandıklı-Hüdai kaplıcaları

Konu, 'Kaplıcalar' kısmında kapicininbitlikizi tarafından paylaşıldı.

haydi melekler türkiyenin en iyi kaplıcalarından olan afyon-sandıklı hüdai termal kaplıcalarında dinlenmeyee yorgunluk atmaya ne dersiniz.Termal Otel ve Küçük Otel tesislerinin toplam 1900 yatak kapasiteli bulunmakta, kadın erkek ayrı olmak üzere Kardelen Çamur Banyoları, Eski Çamur Banyoları, Kür Merkezi (Su Banyosu, Çamur Banyosu, Türk Hamamı), Açık ve Kapalı Yüzme Havuzları, Kükürtlü havuzlar, çeşitli Termal sular, 24 adet saatlik orkide aile banyoları, oyun salonu, toplantı salonu, disko, marketler, turistik eşya reyonları, berber, Kasap, Kahvehane, fırın ve Restorant, Yürüyüş Parkurları ve masaj ile hizmet vermekte olup, Yeşil alanlar, piknik ve mesire alanları, dinlenmek için açık hava parkları ile tesislerimiz hizmet vermektedir.Termal Otel ve Küçük Otel tesislerinin toplam 1900 yatak kapasiteli bulunmakta, kadın erkek ayrı olmak üzere Kardelen Çamur Banyoları, Eski Çamur Banyoları, Kür Merkezi (Su Banyosu, Çamur Banyosu, Türk Hamamı), Açık ve Kapalı Yüzme Havuzları, Kükürtlü havuzlar, çeşitli Termal sular, 24 adet saatlik orkide aile banyoları, oyun salonu, toplantı salonu, disko, marketler, turistik eşya reyonları, berber, Kasap, Kahvehane, fırın ve Restorant, Yürüyüş Parkurları ve masaj ile hizmet vermekte olup, Yeşil alanlar, piknik ve mesire alanları, dinlenmek için açık hava parkları ile tesislerimiz hizmet vermektedir.http://www.meleklermekani.com/kaplicalar/174156-pamukkale-kaplicalari.html[​IMG]

2. bernam07

bernam07 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    52
    Ödül Puanları:
    28
    bende gitcem bende istioommm

Afyon-Sandıklı-Hüdai kaplıcaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. afyon mutfağı

afyon mutfağı

haşhaş ezmesi nasıl yapılır böreklik hamur tarifi haşhaş nasıl kavrulur ayçekirdek kavrulur ayçekirdeği Ağzıaçık : Malzemeler: 80 cm çapındaki tepsi için; 4 kg böreklik un, 400 gr Donyağı (içyağı) eritilecek. 1,5 kg sıvı (ayçiçek yağı) yağ, 2 çorba kaşığı yoğurt, yeteri kadar tuz ve su. İç Malzemeler : 1 kg tuzsuz taze peynir, 1 tutam doğranmış maydanoz, 6 adet yumurta, 500 gr haşhaş...
  2. Aşık Hüdai (Sabri Orak)

Aşık Hüdai (Sabri Orak)

Erenler Zehir Getirin Balınan Öldürmen Beni Bağrıma Diken Batırın Gülünen Öldürmen Beni Hüdaiyim Daldım Gama Saldı Beni Demden Deme Asın Kesin Yüzün Amma Dilinen Öldürmen Beni...
  3. Sandıklı Yeni Termal Hotel

Sandıklı Yeni Termal Hotel

Kapasite: 132 toplam oda, 264 toplam yatak, 3 suit oda, 129 standart oda. Bahçe, dağ manzarası var. Oda Detayları: Telefon, müzik yayını, minibar, uydu tv, duş, küvet-banyo, saç kurutma makinası, termal su. Genel Özellikler: Merkezi ısıtma, bahçe, tv odası, oyun odası, kuaför salonu, çamaşırhane, ütü, kuru temizleme, resepsiyonda kasa, market, hediyelik eşya, 24 saat oda servisi, jeneratör,...
  4. Bademli Kaplıcaları

Bademli Kaplıcaları

bademli kaplıcaları Bademli kaplıcaları genel bilgileri ve kaplıca suyunun özelliklerini sizlerle paylaşıyorum Bulunduğu yer : izmir Su sıcaklığı :70°C Dikili ilçesi, Bademli Köyü yakınındadır. Dikili’ye 15 km. uzaklıkta, deniz kenarındadır. İki yerden kaynar. Hamamları, havuzları vardır. Kaynaklar doğal kaynakları ile insanı büyüler. İçme olarak, aç karnına içilirse, mideye iyi gelir. Banyo...

Sayfayı Paylaş