Afyon Telek Doğum Çocuk Hastanesi iletişim bilgileri

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

 1. Afyon Telek Doğum Çocuk Hastanesi iletişim bilgileri Afyon Telek Doğum Çocuk Hastanesi randevu alma Afyon Telek Doğum Çocuk Hastanesi randevu iptal et Afyon Telek Doğum Çocuk Hastanesi telefon numarası Afyon Telek Doğum Çocuk Hastanesi hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda Afyon Telek Doğum Çocuk Hastanesi iletişim bilgileri kaynaklarına yer veriyoruz ve randevu almak isteyenler için ise Afyon Telek Doğum Çocuk Hastanesi randevu alma aldığı randevuyu iptal etmek isteyenlerede Afyon Telek Doğum Çocuk Hastanesi randevu iptal etme işlemlerinin gerçekleşmesi için Afyon Telek Doğum Çocuk Hastanesi telefon numarası sunuyoruz arkadaşlarım.


  [​IMG]


  Afyon Telek Doğum Çocuk Hastanesi
  Hastane Adı: Afyon Telek Doğum Çocuk Hastanesi
  Telefon: (0272) 212 10 50
  Faks: (0272) 212 07 20
  Adres: Dervişpaşa mh. A.Göbeloğlu cd. No:12 AFYONKARAHİSAR
  İl: Afyon
  İlçe: Afyonmerkez
  Web Adres: www.afyontupbebek.com
  Hastane Açıklaması
  Hastanemiz Afyonkarahisar ili Dervişpaşa Mahallesi A.Göbeloğlu Caddesi No:12’de şehir merkezinde yer alan zemin üzeri 4 kattan oluşan ultra modern yapısıyla butik bir dal hastanesidir. Hastanemiz Kadın, Doğum ve Çocuk Hastanesi olup ilimizde ve bölgemizde ilk ve tek dal hastanesidir. Hastanemiz de ultra lüks 10 yataklı hasta odalarımız, 2 ameliyathane, 1 erişkin yoğun bakım, 1 pediatri yoğun bakım, Radyoloji laboratuarı ve son sistem cihazların bulunduğu ve başta hormon tahlillerinin yapıldığı Biyokimya laboratuarımız bulunmaktadır.

  Biyokimya laboratuarımızın bir özelliğide ilimizde ilk 9dk’da tahlil sonuçlarını veren ilk laboratuardır. Hastanemiz ilimizin coğrafi konumu göz önüne alındığında sağlık alanında bölgede önemli bir yer tutmaktadır. Hastanemizde hastalarımıza rahat, güvenli, temiz, hijyenik bir ortamda konularında eğitimli, tecrübeli, güler yüzlü personelimizle bilimsel, ilerleyen tıbbın son gelişmeleri takip ederek güncel sağlık hizmetlerinden faydalanarak onlara en iyi, en kaliteli sağlık hizmetini vermek temel amacımızdır.

  Hastanemizde şu an 50 civarında sağlık ve idari personelimizle bize gelen hastalarımıza sağlık hizmeti vermekteyiz. Toplumun temel yapısını oluşturan ana ve çocukların sağlığını en yüksek düzeylere çıkarmak, ana ve çocuk ölümlerini en aza indirmek, aile bütünlüğünün temeli olan çocuklarımıza tüm çiftlerin kavuşmasını sağlamak ve bunları sağlarkende evrensel, vicdani, milli ve tıbbi etik ilkelerinden ödün vermemek de temel prensibimizdir.

Sayfayı Paylaş