gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ağaç İle İlgili Güzel Sözler

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ağaç İle İlgili Özlü Sözler, Ağaç İle İlgili Güzel Özlü Sözler,
    Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda ağaçlarla ilgili söylenmiş olan güzel ağaç sözleri paylaşıyor ve ilgili tüm arkadaşları bu sayfamıza davet ediyoruz.

Ağaç

Bir kimse bir ağaç dikerse Allah, o ağacın meyvesi kadar o kimseye sevap yazar. Hz.Muhammed

İyi bir ağaca sarılan, gölgesiz kalmaz.Cervantes

Ağaçların, çiçekler gözü, kuşlar dilidir.Cenap Şehabettin

Ağaç, meyvasından bilinir, yaprağından değil.. John Ray

Bir kuşağın diktiği ağacın gölgesinde gelecek kuşaklar serinler (Çin atasözü)

Ormana nasıl haykırırsan öyle karşılık verir (Fin atasözü)

Ağaca beşikten mezara kadar muhtacız (Türk atasözü)

Ağaçsız memleket duvaksız geline benzer (Türk atasözü)

Ağaç kökünden yıkılır (Türk atasözü)

Bir ulusun uygarlık düzeyi,üzerinde yaşadığı toprakları ağaçlandırmasıyla ölçülür. Franklin Roosevelt

İyi ağaçtan talihli dal çıkar..Mevlana

Ağaç İle İlgili Güzel Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. aile ile ilgili güzel sözler

aile ile ilgili güzel sözler

aile ile ilgili güzel sözler aile ile ilgili sözler aileyle güzel özlü ♥ Anne ve babalarini olduklari gibi goren ve taniyan cocuklar, en iyi yetismis cocuklardir. Iki yuzluluk ana babalarinin gorevleri degildir. » BERNARD SHAW ♥ Stresli amanlarda, pek de inandirici olmayan aile goruntusu neredeyse bir anda silinir ve hepimizin gercek kisilikleri aciga cikar. » SHIRLEY JACKSON ♥ Sene...
  2. Sadaka ile ilgili güzel sözler

Sadaka ile ilgili güzel sözler

sadaka ile ilgili güzel sözler sadaka ile ilgili sözler sözleri hikayeler kıssalar Sadaka ile ilgili özlü ve güzel değerli sözleri sizlerle paylaşmak istiyorum *Akrabasından muhtaç kimse varken başkalarına sadaka vermeyi Allah kabul etmez. (Mücahid) *Az sadaka çok belâyı def eder. (Atasözü) *Başa kakanın sadakasını Allah kabul etmez. (Hadis-i Şerif) *Benden bir sadaka veya bir hediye...
  3. Namaz İle İlgili Güzel Sözler

Namaz İle İlgili Güzel Sözler

arkadaşlar, eşime namazı alışkanlık yapmak istiyorum yani beş vakit namaz kılsın istiyorum bu yüzden ona arada namaz kılmanın önemini ve vakitlerini hatırlatmak için Namaz İle İlgili Güzel Sözler arıyorum. Bu konuda yardımcı olacak arkadaşımdan şimdiden Allah razı olsun.
  4. Aşk İle İlgili Güzel Sözler

Aşk İle İlgili Güzel Sözler

Aşk İle İlgili Güzel Sözler de ekleyin lütfen kızlar çok ihtiyacım var Aşk İle İlgili Güzel Sözlere
  5. Yardımlaşma İle İlgili Güzel Sözler

Yardımlaşma İle İlgili Güzel Sözler

Yardımlaşma İle İlgili Güzel Sözler istiyorum sizden ve şimdiden paylaşımınız için tşk ediyorum.

Sayfayı Paylaş