gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Ağaç Yakılarak Yapılan Resimler,Woodcut (Ağaç Baskı) - Ağaç Baskı Resimleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

baskı resimleri baskı çeşitleri ağaç ağaç örnekleri okul öncesi örnekleri

Son düzenleme: 21 Eylül 2010
Ağaç Yakılarak Yapılan Resimler,Woodcut (Ağaç Baskı) - Ağaç Baskı Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yoğun Baskı Altındayım

Yoğun Baskı Altındayım

Shaman Dans Tiyatrosu'nun 'Buluşma' adlı oyununu Açıkhava'da izleyen Emre Kınay ve Emine Ün arasında çocuk tartışması yaşandığı ortaya çıktı! 3 yaşında Duru adlı bir kızları olan çift, ikinci çocuk için karar veremiyor. Emre Kınay'ın kendisine baskı yaptığını söyleyen Emine Ün "Yoğun baskı altındayım. Ona kalsa 4-5 çocuk istiyor ama vaktim yok. Ben artık çalışmak istiyorum" dedi....
  2. 'Dini Baskı Okul Değiştirtti'

'Dini Baskı Okul Değiştirtti'

Amasya Anadolu Kız Meslek Lisesi'ndeki 4 kız öğrencinin gördükleri 'dini baskı' nedeniyle bu okulu bırakıp Aydınca bedesindeki liseye kayıt yaptırdığı iddia edildi. Amasya Eğitim-Sen Şube Başkanı Kamil Terzi, Milli Eğitim Müdürlüğü’ne şikayet dilekçesi verdiklerini söyledi. Milli Eğitim Müdürü Necati Akkurt, iddialar üzerine okulda ve pansiyonunda 'habersiz' denetim yapıldığını, soruşturmanın...
  3. Kendinize Yaptığınız Baskıdan Kurtulun

Kendinize Yaptığınız Baskıdan Kurtulun

KENDİNİZE YAPTIĞINIZ BASKIDAN HEMEN KURTULUN! Yazan: Elvan Demirkan Yarattığınız stresin vücudunuzda kronikleşmesini engelleyebilirsiniz. Dolan deponun bir şekilde boşaltılması gerekiyor. Vücut rahatladıkça patlama ihtiyacı azalır. Böylelikle kendimize çok daha az zarar veririz. Süregelen bilimsel araştırmalarla tıp bilgisi geliştirildiği halde, sağlıklı yaşamak için bildiğimiz...
  4. Baskı

Baskı

Rüyada baskı yapılırken görmek,İlmi alanda önemli bir başarıdır. Rüyada baskı yapılırken görmek,İlmi alanda önemli bir başarıdır.
  5. AIG'in üzerindeki baskı artıyor

AIG'in üzerindeki baskı artıyor

AIG'de gerçekleşen prim ödemelerine öfkelenen ABD Başkanı, primleri geri almak için baskıyı yoğunlaştırdı. Hazine Bakanı Timothy Geithner, Kongre liderlerine yazdığı mektupta, 165 milyon dolar tutarındaki primlerin, hükümetin AIG'e kurtarma paketi kapsamında vereceği 30 milyar dolardan düşürüleceğini ifade etti. Mektupta, şirketin ödediği primleri Hazine'ye vermesi için AIG'e sözleşme...

Sayfayı Paylaş