gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ağaç Yaprağı Şal Modeli ve Yapılışı

Konu, 'Örgü Şal Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

örgü şal modelleri yaprak modelleri Ağaç yaprağı motifli şal modelini ve modelimizin açıklamalı yapılışını şal tutkunları için paylaşıyor, kolaylıklar diliyorum. [​IMG]
    Bu yaprak şal 7 numaralı tığ ile yapılmıştır. Uçtan başlanır. İstenilen büyüklüğe göre arttırarak yapabilirsiniz…

Yaprak uçtan şu şekilde başlanır;
    10 zincir çekin,
    3 tane dolgu yap,
    3 zincir çekin aynı yere dolgu yapın,
    1 örümcek çekin,
    3 tane dolgu yapın,
    3 zincir çekin,

ßeLeN bunu beğendi.
  2. Kayıtsız üye

Kayıtsız üye Forum Okuru

eda
    çok güzel olmuş ellerinize sağlık

3. hürremsultan

hürremsultan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
Ağaç Yaprağı Şal Modeli ve Yapılışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çiçekli Şal Modeli ve yapıLışı

Çiçekli Şal Modeli ve yapıLışı

lif modelleri ve yapılışı şal modelleri ve yapılışı lif şal yapılışları örgü yapılışları Çiçekli Şal Modeli Malzemeler: 370 gr krem ip 0 numara tığ Örülüşü: Motifin açıklaması 1. sıra:10 zincir çekilip orta için yuvarlak yapılır. 2. sıra:Yuvarlağın içine 10 tane mil başılı dolgu yapılır. 3. sıraolguların üstüne ve arasına 33 tane dolgu yapılır. 4. sıra:4 dolgu yapılır ve araya zincir...
  2. Kurdeleli şal modeli ve yapılışı

Kurdeleli şal modeli ve yapılışı

şal modelleri ve yapılışı örgü şal modelleri ve yapılışları kat kat modeli şalın yapılışı yün MALZEMELER MEGA YÜN PORTOFİNO YÜN MİSİNALI ŞİŞ NO:10 1,5 CM LİK SATEN KURDELE YAPILIŞI Mega yünle 130 ilmek başlanır. 5 sıra haroşo örülür. Orta sıra portofino yünle örülür. Her sıra başı ve sonunda 1 er ilmek kesilir. İkinci parça 100 ilmek başlanır. Üçüncü parça 83 ilmek başlanır. Dördüncü...
  3. Pancar Tohumu Şal Modeli ve Açıklamalı Yapılışı

Pancar Tohumu Şal Modeli ve Açıklamalı Yapılışı

tohum örneği yapılışı pancar tohumu örneği yapılışı pancar tohumu nasıl yapılır örneğinin Görünüşü oldukça kibar ve şık bir modele sahip pancar tohumu örneğinden oluşan şalımızın modelini ve açıklamalı yapılışını sizler için paylaşıyorum. Yapılışı: * 8 numaralı şişe 80 ilmek atılır.Bir kıyı ilmeği haroşo olarak örülür. * Bir ilmekten üç ilmek çıkarılır.( Düz,ters,düz olarak) Daha sonraki üç...
  4. Çiçekli Şal Modeli ve Yapılışı

Çiçekli Şal Modeli ve Yapılışı

çiçekli şal modelleri ve yapılışı çiçekli şal modeli yapılışı 2011 modelleri ve 2011 Serin havalarda üzerinize rahatlıkla alıp kullanabileceğiniz son derece şık çiçekli şal modelini ve açıklamalı yapılışını sizlerle paylaşıyorum. Yapılışı: 1. sıra:10 zincir çekilip orta için yuvarlak yapılır. 1. sıra:10 zincir çekilip orta için yuvarlak yapılır. 2. sıra: Yuvarlağın içine 10 tane mil başılı...
  5. Ömrümü yedi şal modeli ve yapılışı

Ömrümü yedi şal modeli ve yapılışı

Merhaba hanımlar Ömrümü yedi şal modeli ve yapılışı hakkında bilgi istiyorum lütfen :)

Sayfayı Paylaş