gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''Ağacın yumuşağını kurt yer '' Atasözü ve Açıklaması

Konu, 'Eğitim ve Kadın' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ağacın yumuşağını kurt yer atasözü açıklaması anlatımı ne demek istiyor ile ilgili bilgiler burada melekler Güzel Türkçemizin zengin atasözleri bitmek bilmez melekler :) Kadın ve Eğitim bölümümüzde açıklamalarını yapmaya çalıştığımız pek çok atasözünden biri olan''Ağacın yumuşağını kurt yer'' atasözünün anlamını sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :)

''Ağacın yumuşağını kurt yer'' atasözünde dirayeti olmayan insanların zarar göreceği anlatılır.Başımıza gelen kötü olaylar karşısında dirayetli ve güçlü olmalıyız.Eğer öyle olmazsak bu üzüntüler tipkı bir kurtun ağacı yemesi gibi bizi içten içe kemiri.Üzüntü ve hastalık sahibi oluruz.Yara alırız,sarsılırız.Bu sebeple yaşadığımız olaylardan dersler çıkarmalı elimizden geldiğince dik durmalıyız.:)

''Ağacın yumuşağını kurt yer '' Atasözü ve Açıklaması konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ağacın yumuşağını kurt yer atasözünün anlamı nedir ya bulamadım

ağacın yumuşağını kurt yer atasözünün anlamı nedir ya bulamadım

Ablalarım öğretmen bana bir atasözünü araştırmamı söyledi " ağacın yumuşağını kurt yer " bu atasözü tam olarak ne anlatmaktadır. Bana bunu bir yazı yada örnek halinde verirseniz inanın çok dua edeceğim sizlere. Teşekkürler.
  2. Ölürse Yer Beğensin Kalırsa El Beğensin Atasözünün Açıklaması

Ölürse Yer Beğensin Kalırsa El Beğensin Atasözünün Açıklaması

ölürse yer beğensin kalırsa el beğensin ölürse yer beğensin kalırsa el beğensin anlamı ölürse yer beğensin kalırsa el beğensin açıklaması Zengin atasözü kültürümüzden ''Ölürse yer beğensin, kalırsa el beğensin '' atasözünün anlamını sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) Ana, baba çocuklarının eğitimine çok önem vermeli, bunun için elinden gelen tüm çabayı sarfetmelidir. İnsanlar her...
  3. Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözü ve açıklaması

Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözü ve açıklaması

Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Anlamı Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur Atasözünün Açıklaması Daha önce hiç duydunuz mu bilmiyorum ama ben yeni duydum Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur atasözünü... Ve merakta ettim tabi ki birde araştırdım ne demekmiş diye:) Ee hadi sizinlerde paylaşayım Palamut Çok Biterse Kış Erken Olur açıklamasını :) Buyrun Melek'lerim. Daha önceki...
  4. Yol Yürümeyle Borç Ödemeyle Biter Atasözünün Anlamı ve Açıklaması

Yol Yürümeyle Borç Ödemeyle Biter Atasözünün Anlamı ve Açıklaması

Yol Yürümeyle Borç Ödemeyle Biter Atasözünün Anlamı ve Açıklaması hakkında yardım bekliyorum teşekkürler.
  5. Farah Zeynep'ten Kurt Seyit ve Şura Reyting Açıklaması!

Farah Zeynep'ten Kurt Seyit ve Şura Reyting Açıklaması!

kurt seyit ve şura, farah zeynep abdullah, kurt seyit ve şura farah zeynep abdullah Sevgili melekler, bütük bir tanıtımla ekranlara möerhaba diyen yeni dizilerden Kurt Seyşit ve Şura iilk bölümüyle bekleneni veremedi. İzleyicilerden olumsuz tepki alan ilk bölümün yayınlanmasının ardından Ay Yapım'ın Bebek'te düzenlediği yemek çıkışı görüntülenen 'Kurt Seyit ve Şura'nın yıldız oyuncusu Farah...

Sayfayı Paylaş