gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ağacın yumuşağını kurt yer atasözünün anlamı nedir ya bulamadım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ablalarım öğretmen bana bir atasözünü araştırmamı söyledi " ağacın yumuşağını kurt yer " bu atasözü tam olarak ne anlatmaktadır. Bana bunu bir yazı yada örnek halinde verirseniz inanın çok dua edeceğim sizlere. Teşekkürler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

ağacın yumuşağını kurt yer atasözünün anlamı nedir ya bulamadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Çalışmak İbadetin Yarısıdır'' Atasözünün Anlamı ne demektir

''Çalışmak İbadetin Yarısıdır'' Atasözünün Anlamı ne demektir

çalışmak ibadetin yarısıdır, anlamı, manası, açıklaması, ne demektir, ile ilgili bilgiler burada melekler Güzel Türkçemizin atasözlerinden birinin anlamını açıklamaka istiyoruz melekler :) Çalışmak ibadetin yarısıdır: İbadet kişiyi kötülüklerden sıyırır,iyilik yolunda ilerletir Tanrı yolunda çalışmak ta kişiyi kötü duygulardan arındırırBunun içindir ki çalışmak,ibadet kadar büyük değer...
  2. ''Ağacın yumuşağını kurt yer '' Atasözü ve Açıklaması

''Ağacın yumuşağını kurt yer '' Atasözü ve Açıklaması

ağacın yumuşağını kurt yer atasözü açıklaması anlatımı ne demek istiyor ile ilgili bilgiler burada melekler Güzel Türkçemizin zengin atasözleri bitmek bilmez melekler :) Kadın ve Eğitim bölümümüzde açıklamalarını yapmaya çalıştığımız pek çok atasözünden biri olan''Ağacın yumuşağını kurt yer'' atasözünün anlamını sizlerle paylaşmak istiyoruz melekler :) ''Ağacın yumuşağını kurt yer''...
  3. iti öldürene sürütürler atasözünün anlamı nedir lütfen

iti öldürene sürütürler atasözünün anlamı nedir lütfen

iti, öldürene sürütürler atasözünün anlamı nedir ne demektir kısa olursa sevinirim. Teşekkürler.
  4. Ölürse Yer Beğensin kalırsa El Beğensin Atasözünün Anlamı

Ölürse Yer Beğensin kalırsa El Beğensin Atasözünün Anlamı

Ölürse Yer Beğensin kalırsa El Beğensin Atasözünün Anlamı nedir acaba bilen varsa lütfen yazsın buraya
  5. Su Akarken Küpünü Doldurur Atasözünün Anlamı Nedir?

Su Akarken Küpünü Doldurur Atasözünün Anlamı Nedir?

Su Akarken Küpünü Doldurur Atasözünün açıklaması Su Akarken Küpünü Doldurur Atasözünün sözlük Anlamı Daha önce belki duyduğunuz ancak anlamını bilmediğiniz bir atasözünü daha açıklıyoruz melekler :) Kişi, eline geçen fırsattan yararlanmalıdır; çünkü fırsat her zaman ele geçmez. İnsan, geliri bol olduğu, işi yolunda gittiği zaman ilerisi için para biriktirmeye, mal mülk edinmeye bakmamalıdır.

Sayfayı Paylaş