gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ağamız bu sefer çok kızgın

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Ağamız bu sefer çok kızgın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bu sefer ''yıldız' şarkı oldu

bu sefer ''yıldız' şarkı oldu

Beste fabrikatörü olarak nam salan Yıldız Tilbe’nin şarkılarıyla aşık olmayan romantik yoktur… Ama bu kez tersi oldu… Bu kez Yıldız şarkı yazmadı, şarkı oldu… Pop dünyasının genç başarılı isimlerinden Yakup Ekin bir dönem Yıldız Tilbe’yle beraber olmuş dedikodulara göre… Romantik şarkılarıyla dikkat çeken Yakup, bu aşk için şarkı bile yapmış… Son albümünün çıkış şarkısı olan “Senin...
  2. Bu sefer fatih ürek'i öpecek...

Bu sefer fatih ürek'i öpecek...

AYSUN KAYACI “ŞEYTANIN PABUCU” İSİMLİ SİNEMA FİLMİNDE FATİH ÜREK İLE KAMERA KARŞISINA GEÇMEYE HAZIRLANIYOR İlk kez bir komedi filminde başrol oynayacak Kayacı, Türkan Şoray kanunlarını da bu yapımda bozacak. Sadece reklam filminde öpüşen Aysun Kayacı, ilk kez bir sinema filminde öpüşme sahnelerini kabul etti. Kayacı’nın filmde öpüşeceği jön ise Fatih Ürek. Ünlü şarkıcı Ürek “Aysun...
  3. bu sefer benim olursun!

bu sefer benim olursun!

Senin o upuzun ve ipek kadar yumuşak saçlarını sererek yattığın mis kokunun sindiği yastığa sarılıp yatıyorum her gece. Ayrıldığımızdan beri peşimi bırakmayan uykusuz geceler. Kimi zaman senle ilgili kabuslarını peş peşe sunup, kimi zaman da halime acır gibi sana kavuştuğum o anın hayalini yaz sabahlarının güneşi gibi önüme seriveren o geceler. Hayalinle yanıp tutuştuğum ve her saniyesinde...
  4. Bu sefer hazirim..

Bu sefer hazirim..

Pisman misin? Söyle bu kadar mi yordum ben seni? Yoksa hiç sevmedin mi beni? Sevseydin dönerdin gelirdin dünyanin bir ucuna.. Beklemekle hata mi ettim yoksa hazir degil miydin böyle bir sevginin büyüklügüne? Kocaman bir yüregim vardi benim içinde sadece sana yer olan.. Gözlerime kazimisken seni;sadece seni görmek için kapali tutarken gözlerimi sen beni degil kendini terkettin!...
  5. bu sefer oldu galiba

bu sefer oldu galiba

çok çalışmanın faydaları

Sayfayı Paylaş