gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

ağda yada epilasyon sonu kararan koltuk altları için

Konu, 'Tüy Dökme Yöntemleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

koltuk altı epilasyon koltuk altı neden kararır vajina kararması ağda yada epilasyon sonucunda bir çok kadının koltuk altı yada vajinal bölgesi kararır. ve bir çok kadın koltuk altı kararmış diye askılı yada koltuk altını açıkta bırakan kıyafetler giymekten kaçınır. işte size artık kararmış koltuk altlarınızı yada vajinal bölgelerinizin eski doğal rengine dönmesi için bir kaç öneri:)

kararmış koltuk altlarımız için

Koltuk altları ve kasık bölgesi havasız kaldığından yada çok sıcak ağdadan deri yanar ve leke bırakır.Yapacağınız şey kesedir sonra taze siyah üzüm suyunu sürüp kuruyunca ovarak çıkartın ikincisi limon suyu sürmek ve düzenli olarak bebe pudrası kullanmaktır rengin zamanla açıldığını göreceksiniz

2. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ağda yada epilasyon sonu kararan koltuk altları için
    bilgi için çok teşekkür ederim inş işe yarar...

3. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: ağda yada epilasyon sonu kararan koltuk altları için

Allah allah yaa neler de varmış böle... daha neler öğrenicem ben buralardan desenize arkadaşlar, hergün burdan okuduğum bişeyi arkadaşlarıma öneriyorum... paylaşım için çokkk tşklerr..

4. misstatetale

misstatetale Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    o kadar işime yarayacak ki buuuu çokkkkkkkkkkkkkkkkk çokkk teşekkür ederim

5. nataliestar

nataliestar Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunu deneyipte olumlu sonuç alan oldumu ...

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

benim bacak aralarımda kararma var

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

koltuk alti neysede vajina bolgesine nasil surulecek limon yakar

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bende düşünüyorum yakar sızlatır nasıl sürücez limon

9. kader.bal

kader.bal Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    limonu ya bebek pudrasıyla ya da karbonatla kullanıyolar bildiğim kadarıyla. formül şöyle; bir yarım limonla bir çay kaşığı karbonatı karıştır bölgeye sür durula bebek pudrası uygula, işte bu kadaaar ama sürekli tekrarlamak gerekiyor tabi

ağda yada epilasyon sonu kararan koltuk altları için konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hakan Altun - Sende Ağla

Hakan Altun - Sende Ağla

Sira sanada gelecek Ayrilik neymis göreceksin Hep mutlu ol istedim ama Ben cektim sende cekeceksin Hem sevdigim hem arkadasimdin Ben sevmistim yarinlarim icin Canimin cani can yoldasimdin Ben sucluyum sevdigim icin Hic aglamazdim ama… Ben aglarim sende agla Yaptiklarin yanina kar kalir sanma Söz vermistin simdi yoksun Ayriligin günahi bir tek senin boynuna
  2. Epilasyon aleti ile ağda yapılışı

Epilasyon aleti ile ağda yapılışı

ağda yapılışı agda yapilisi epilasyon aleti nasıl kullanılır ağdalı epilasyon aleti Epilasyon aleti ile ağda yapılışı hakkında sizlere merak ettiğiniz tüm bilgileri sunuyorum. Ağda; vücudumuzda istenmeyen tüylerin yok edilmesi için yapılır. Epilasyon aleti ile ağda ise ağda yapım metotları arasında en çok sabır gerektirendir. Epilasyon aleti ile ağda, gerek kısa tüyleri alabilmesi, gerekse...
  3. Kararan genital bölge için lazerle renk açma

Kararan genital bölge için lazerle renk açma

genital renk açma nedir,genital renk açma nasıl yapılır,genital renk açma nerde yapılır,genital renk açma işlemi,kararan bikini bölgesi için renk açma işlemi hakkında bilgiler Genital Bölge Renk koyuluğu ve Genital Lazerle Vajina Daraltma ve Genital Renk Açma: Cinsel yaşamımız, vücutdaki özel bölgelerin estetik görünümü ile büyük ölçüde etkilenmektedir. Bu bölgelerde hijyen kadar, estetik...
  4. Koltuk altı epilasyon için tavsiye var mıııı

Koltuk altı epilasyon için tavsiye var mıııı

Koltuk altı epilasyon için tavsiye var mıııı arkadaşlarım ben de koltuk altıma yaptırmak istiyorum yok zararlı diyorlar yok acır diyorlar lütfen yaptıranlar bu hassas bölgeler için bana tavsiyelerini yazabilirler miteşekkür ediyorum sağolun.
  5. koltuk altı lazer epilasyon yaptıranlar

koltuk altı lazer epilasyon yaptıranlar

selamlar koltuk altına lazer epilasyon yaptıran varmı geçenlerde bir arkadaşım koltuk altına lazer epilasyon yaptırıldığında ter kokusu kötü oluyormuş varmı böyle bişey yaptıranlar sizler memnunmusunuz

Sayfayı Paylaş