ağda yaparken canı yanan hanımların dıkkatıneee

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında YeSiL tarafından paylaşıldı.

1. YeSiL

YeSiL Yeni Üye

ağda yaparken acı ağda acısı acıtmadan nasıl yapılır yaparken acı nasıl azaltılır çekmemek için sevgili bayanlar size bir önerim var ağda yaparken canı yananlar dıkka t(EMLA ) dıye bir anestezi öneriyorum eczanenızden yada sağlık ocandan sağlık karnelerınıze yazdırabılırsınız bunu alıp ağda yapacanız bolgeye suruyorsunuz bir saat bekledıkten sonraa ağda yapabılırsınız vd hiç acı duymadan deneyın vd kıllarda zamanla eksılme oluyor hadı kolay gelsın hanımlar

2. bitaneyim

bitaneyim Yeni Üye

yok bulamadım ben bu kremi.hangi eczaneye sorduysam yüzüme mal mal baktılar...

3. çiğda

çiğda Yeni Üye

emlayı iğneli epilasyon yapmadan kullanmıştım ben uyuşturuyo o bölgeyi kremler tüp halinde

4. özlemA

özlemA Yeni Üye

hemen alıcam

5. sevvalim

sevvalim Forum Okuru

emla

emlayı kullandım ben bir süre. pek faydası oldugunu sanmıyorum. sadece psikolojik olarak rahatlatıyor.

6. Marin

Marin Yeni Üye

cok yararli bir paylasim tskler :D

7. miss angel

miss angel Yeni Üye

hmmm
    denemek lazm:)

8. elisev

elisev Hamiş Melek

ayy canım yaa eğer bu gerçekten ağrıyı azaltıyorsaa benden çok dua alırsın valla...
    denicemm teşekkürler..

9. $ul€

$ul€ Yeni Üye

ahh ahh faydasını gören varmı kızlar yaa:D

10. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bn daha 14 yaşında bir genç kızım.annem emla tarzı şeyler kullanmama izin vermiyor.başka bir çözümü varsa söylerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bence hiç denemeyin hiç ama hiç bi faydası yok

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar emla iyi diyolar da sadece diyolar çok pahalı ve sgk karşılamıyor işe yaramazsa canımın yanmasına mı giden parama mı acıyım kullanan varsa işe yarayıp yaramadığını söyleyebilirmi

13. butkuci

butkuci Forum Okuru

emla krem

bu yazılardan sonra alıp kullandım evet ilk uygulamada uyuşturdu fakat kincide hayırrrr...

14. Young bride

Young bride Banned

Acıyı azaltmıyor kızlar yok ediyor denedim ve onayladım :)

15. Young bride

Young bride Banned

5 tüpü 29 tl diye biliyorum bu krem anestezide kullanılıyor zararlı olsa ecz. satılmaz tedirgin olmayın hanımlar

ağda yaparken canı yanan hanımların dıkkatıneee konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ağda -sir ağda

sir ağdanın yan etkileri ağda teknikleri sir ağda resimleri çeşitleri erkek salonları Ağda eritilmiş şekerden yapılan yapışkan bir madde olup,eski Mısırlılardan beri kullanıla gelen en yaygın epilasyon yöntemlerinden biridir. .Cilt üzerine hafif sıcak olarak uygulandıktan sonra kıllara yapışır ve kökünden çıkarır.Uygulama sırasında biraz ağrı duyulabilir.Erkekler gibi kalın ve derin köklere...
  2. Ağda

Vücuttaki tüyleri sökmek için ağda kullanmak gönül huzuruna ve ferahlığa, Ağda kullandığı halde tüylerin tamamen ya da kısmen dökülmediğini görmek iç sıkıntılarının bir süre daha devam etmesine delalet eder.Görmek ya da kullanmak, endişelerden geçeceğine ve mutluluğun geleceğine işarettir. Görmek ya da kullanmak, endişelerden geçeceğine ve mutluluğun geleceğine işarettir.Ağda yapmak...
  3. Yanan takvim

Alışılagelmiş bütün takvimleri unutun. Farklı bir tarz ve farklı bir düşünceyle oluşturulmuş bu takvimde yaprakları yırtmak yerine o güne denk gelen kibrit çöplerini kırıyorsunuz.
  4. ağda seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler

ağda yaparken dikkat edilmesi gerekenler yolculuk yaparken nelere dikkat etmeliyiz yolculuk nelere etmeliyiz kompozisyon Ağda çeşidini belirlerken tek dikkat edilecek husus cilt veya bölge hassaslaştıkça ağdanın içerdiği pudra miktarının ya da ağdadan önce sürülecek pudra miktarının artması gerektiğidir. Eğer bölge hassas ise pudralı ağdalar tercih edilmeli veya ince pudralı/pudrasız ağdanın...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ağda yaparken acımaması için

,
  2. ağda yaparken acimamasi için ne yapmalı

,
  3. acıtmadan ağda nasıl yapılır

,
  4. acimadan agda nasil yapilir,
  5. agda yaparken acımaması için ne yapılır,
  6. agdanin acimamasi icin,
  7. ağda yaptırırken acımaması için,