ağda yaparken canı yanan hanımların dıkkatıneee | Melekler Mekanı FORUM - 29 Eylül 2016

ağda yaparken canı yanan hanımların dıkkatıneee

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında YeSiL tarafından paylaşıldı.

1. YeSiL

YeSiL Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ağda yaparken acı ağda acısı acıtmadan nasıl yapılır yaparken acı nasıl azaltılır çekmemek için
    sevgili bayanlar size bir önerim var ağda yaparken canı yananlar dıkka t(EMLA ) dıye bir anestezi öneriyorum eczanenızden yada sağlık ocandan sağlık karnelerınıze yazdırabılırsınız bunu alıp ağda yapacanız bolgeye suruyorsunuz bir saat bekledıkten sonraa ağda yapabılırsınız vd hiç acı duymadan deneyın vd kıllarda zamanla eksılme oluyor hadı kolay gelsın hanımlar

2. bitaneyim

bitaneyim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yok bulamadım ben bu kremi.hangi eczaneye sorduysam yüzüme mal mal baktılar...

3. çiğda

çiğda Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    emlayı iğneli epilasyon yapmadan kullanmıştım ben uyuşturuyo o bölgeyi kremler tüp halinde

4. özlemA

özlemA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. sevvalim

sevvalim Forum Okuru

emla

emlayı kullandım ben bir süre. pek faydası oldugunu sanmıyorum. sadece psikolojik olarak rahatlatıyor.

6. Marin

Marin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cok yararli bir paylasim tskler :D

7. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    hmmm
    denemek lazm:)

8. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    ayy canım yaa eğer bu gerçekten ağrıyı azaltıyorsaa benden çok dua alırsın valla...
    denicemm teşekkürler..

9. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    0
    ahh ahh faydasını gören varmı kızlar yaa:D

10. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

bn daha 14 yaşında bir genç kızım.annem emla tarzı şeyler kullanmama izin vermiyor.başka bir çözümü varsa söylerseniz sevinirim şimdiden teşekkürler.

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bence hiç denemeyin hiç ama hiç bi faydası yok

12. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

arkadaşlar emla iyi diyolar da sadece diyolar çok pahalı ve sgk karşılamıyor işe yaramazsa canımın yanmasına mı giden parama mı acıyım kullanan varsa işe yarayıp yaramadığını söyleyebilirmi

13. butkuci

butkuci Forum Okuru

emla krem

bu yazılardan sonra alıp kullandım evet ilk uygulamada uyuşturdu fakat kincide hayırrrr...

14. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    580
    Ödül Puanları:
    0
    Acıyı azaltmıyor kızlar yok ediyor denedim ve onayladım :)

15. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    580
    Ödül Puanları:
    0
    5 tüpü 29 tl diye biliyorum bu krem anestezide kullanılıyor zararlı olsa ecz. satılmaz tedirgin olmayın hanımlar

ağda yaparken canı yanan hanımların dıkkatıneee konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Canı Sıkılan Manav Ne Yapar..? Çoook Şirinler Yau‏

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Yanan takvim

Alışılagelmiş bütün takvimleri unutun. Farklı bir tarz ve farklı bir düşünceyle oluşturulmuş bu takvimde yaprakları yırtmak yerine o güne denk gelen kibrit çöplerini kırıyorsunuz.
  3. ağda seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler

ağda yaparken dikkat edilmesi gerekenler yolculuk yaparken nelere dikkat etmeliyiz yolculuk nelere etmeliyiz kompozisyon Ağda çeşidini belirlerken tek dikkat edilecek husus, cilt veya bölge hassaslaştıkça, ağdanın içerdiği pudra miktarının ya da ağdadan önce sürülecek pudra miktarının artması gerektiğidir. Eğer bölge hassas ise, pudralı ağdalar tercih edilmeli veya ince pudralı/pudrasız...
  4. ağda yaptım canım yanıyor

göğüs kıllarımı ağda ile aldım fakat sonrasında atlet bile giyerken canım çok yanıyor ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz
  5. Ağrısız Ağda Nasıl Yaparım?

acısız ağda, ağrısız ağda, ağda acısı Sevgili melekler, güzellik için herşey mübah düşüncesiyle, acılara ağrılara dahi göğüs gerebiliyoruz. Bunun en basit örneği ağda. Acı veren zahmetli ve sürekli bir uygulama olan ağdayı yaparken daha az acı çekmek, daha hafif ağrı hissetmek mümkün. Nasıl mı? Bunun için sizlere bazı tavsiyelerimiz olacak... Ağda yaparken duyulan hissedilen acının...

Sayfayı Paylaş