ağda yaparken canı yanan hanımların dıkkatıneee

Konu, 'Lazer Epilasyon' kısmında YeSiL tarafından paylaşıldı.

1. Young bride

Young bride Banned

Bend e1,5 saat sonra faydasını gördüm bu arada biraz bekleyin hemen yıkamyın sürün bekleyin yıkayın ve ağdanızı yapın inanın faydası var

2. MeLOo

MeLOo Daimi Üye

bunu sürüp o bölgeyi streçle sarıp 2 saat bekleyin diyolar kardeşim aynını yaptı hele de en hassas yer için sonuç harikaymış :D:D

3. kubra suna

kubra suna Forum Okuru

ben bizzat bugün denediğim bi yöntemden bahsedicem size...normalde bitkisel tozlar kullanan biriydim daha sonra ılık ağda yapmaya başlamıştım jilet asla kullanmıyorum. bir kere bi sitede çam sakızının acıyı hafiflettiğine dair bi yazı okumuştum. dün gittim çam sakızı ağda aldım bugünde onu uyguladım ve inanılmaz memnun kaldım. bence çam sakızı abartıldığı kadarda zahmetli değil. ılık ağda yaparkende 1 saat önceden uyuşturucu krem kullanırdım ve hep kullanıyorum ağda yaparken. o ilacın adınıda söyleyim ANESTOL aile hekiminizede yazdırabilirsiniz ona uğraşmam gider eczaneden alırım derseniz 2 lira civarında fiyatı... çok ince tabaka halinde sürmeyin biraz dolu dolu sürün 1 saat bekleyip ağda yapabilirsiniz. çokta uyuşturmuyor ama acıyı hafifletiyor ve çam sakızıylada acıyı ciddi derecede hafifletiyor,e o kadarda olsun bence :)

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ya bende jiletle alıyodum kalınlaştı baktım olmıyacak ağdaya başladım ama cesaret edemiyorum :S anestolu denicem işle öncesi ağrı kesici almak rahatlatıyormuş :s ne yapıcaz

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben erkeğim ama futbol oynuyorum bacagıma bıcak sok ağdadan az acıtır bir başka öneriniz yokmu ya emla falan uzun iş :D

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ben de 13 yaşındayım. O tarz şeyleri kullanamıyorum. Daha pratik ve can acıtmayan şeyler önerirseniz mutlu olurum.

7. ben 4 yildir kullaniyorum ve cok memnunum eskiden hic agda yapamazdim bi arkadasim onermisti denedim ve faydasini gordum ben bol bol suruyorum agda yapacagim yere zaten sadece ozel bolgemde kullaniyorum sürdükten sonra buzdolabi posetiyle kapatiyorum uzerine camasirimi giyinip 1 saat kadar bekliyorum 2 saat beklesenizde etkisini kaybetmiyor afedersiniz ama hemen isim bitiyor yapistir yapistir cek :)) %80 aciyi azaltiyor siddetle tavsiye ederim :)

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ya ben emlayı denedim hiçbir etkisi yokve 179 TL. DEĞMEZ!!!!!!

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Deniycem inşallah işe yarar :)

10. gizlii

gizlii Forum Okuru

ben kullandim ve hic bir faydasi olmadi hic uyusturmadi ama bi kac arkadasim da uyusma olmus kisiden kisiye degisiyr sanirim..

11. selinnnnn

selinnnnn Forum Okuru

kızlar emla krem zararlıymış. yarattığı hissizlik kalıcı olabiliyormuş. bu da cinsel hayatınızda önemli bir soruna yol açar.bu yüzden doktor önermiyormuş..

12. Misafirminik

Misafirminik Forum Okuru

Merhaba bende 14 yaşında bi kızım :) Ağda yapılırken gerçekten canım çok acıyor refleks yuzunden yapan kişinin elini bile morartabiliyorum .Emla felan diyorlar ama güvenemiyorum :) Bazı sayfalarda pudra ,nane yağı ,anestol vb.şeyler yazıyordu :) BENDE NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM YARDIM İSTİYORUM :)))

13. Kullancı252738

Kullancı252738 Forum Okuru

Kızlar ben bi sayfada okudum bu emla krem acıyı yok ediyomuş ama bir süre kullandıktan sonra kalıcı hissizliğe yol açıyormuş hatta doktorlar artık reçeteyle bile yazmıyomuş yani ileride cinsel hayatınız için uyarırım ama göze alan varsa kullanması rahat bi ürün

14. melisa kkk

melisa kkk Forum Okuru

Herkez anestol ve emla hakkinda o kadar cok karsılastırma ve yorum yapiyorki inanin sadece kafaniz karısır.

Size sadece sunu soyleyebilirim; emlaninda anestolunde herkezde etkisi farklidir. Cilde ve kıl kalınlıgına gore degisir, annem emla kullandi ve cok az etkisi oldugunu soyledi ayrica ilk kullanimda etkili olsa bile diger kullanimlarda zamanla etkisini kaybediyor ayrica kucuk bir tupe gore pahali oldugunu dusunuyorum.

Anestolu henuz denemedim ama yaralar ve yaniklar icin iyi bir uyusturucu oldugunu biliyorum. Saglikli deriyi ne kadar uyusturur bilemem ama bazi insanlar ise yaradigini soyluyor.

Sonuc olarak denemekten zarar cikmaz anestolun fiyatida 2 tl civarinda olmali deneyin birsey kaybetmezsiniz ayrica agda yapmadan once sicak bir dus rahatlatabilir aciyi azaltabilir ve birazda psikolijik tabii, aydayi cekerken kafaniza o aciyi hissetmekten korktugunuzu yerlestirirseniz caniniz dahada acir ve saatlerce o agda cildinizde cekilmeye cesaret edemediginiz icin kalir. Cesaretli olun ve bir anda cekin cektikten sonrada dislerinizi sıkarak "ben gucluyum bu aci neki" gibi seyleri bilinc altiniza yerlestirin ve tekrar edin emin olun biraz cesaret ve gucluluk hissi iyi gelecektir.

15. cmuanst

cmuanst Forum Okuru

Arkadaslar anestezi teknikeriyim ve bir bayanim size sukadarini soyleyebilirim ki kesinlikle anestol emla filan bunlar hikaye anestol zaten hic bir ise yaramiyor ki .. emlaya gelince daha cok acik tenli insanlarda ise yariyor .. uyusturucu spreyler filann hepsi yalan bu aciya alisip cekicez baska sansimiz yokk

ağda yaparken canı yanan hanımların dıkkatıneee konusuna benzer içeriklerimiz
  1. ağda -sir ağda

sir ağdanın yan etkileri ağda teknikleri sir ağda resimleri çeşitleri erkek salonları Ağda eritilmiş şekerden yapılan yapışkan bir madde olup,eski Mısırlılardan beri kullanıla gelen en yaygın epilasyon yöntemlerinden biridir. .Cilt üzerine hafif sıcak olarak uygulandıktan sonra kıllara yapışır ve kökünden çıkarır.Uygulama sırasında biraz ağrı duyulabilir.Erkekler gibi kalın ve derin köklere...
  2. Ağda

Vücuttaki tüyleri sökmek için ağda kullanmak gönül huzuruna ve ferahlığa, Ağda kullandığı halde tüylerin tamamen ya da kısmen dökülmediğini görmek iç sıkıntılarının bir süre daha devam etmesine delalet eder.Görmek ya da kullanmak, endişelerden geçeceğine ve mutluluğun geleceğine işarettir. Görmek ya da kullanmak, endişelerden geçeceğine ve mutluluğun geleceğine işarettir.Ağda yapmak...
  3. Yanan takvim

Alışılagelmiş bütün takvimleri unutun. Farklı bir tarz ve farklı bir düşünceyle oluşturulmuş bu takvimde yaprakları yırtmak yerine o güne denk gelen kibrit çöplerini kırıyorsunuz.
  4. ağda seçimi yaparken dikkat edilmesi gerekenler

ağda yaparken dikkat edilmesi gerekenler yolculuk yaparken nelere dikkat etmeliyiz yolculuk nelere etmeliyiz kompozisyon Ağda çeşidini belirlerken tek dikkat edilecek husus cilt veya bölge hassaslaştıkça ağdanın içerdiği pudra miktarının ya da ağdadan önce sürülecek pudra miktarının artması gerektiğidir. Eğer bölge hassas ise pudralı ağdalar tercih edilmeli veya ince pudralı/pudrasız ağdanın...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. uyuşturucu krem

,
  2. ağda için uyuşturucu krem

,
  3. agda oncesi uyusturma yontemleri

,
  4. ağda öncesi uyuşturucu krem,
  5. uyusturucu kremler,
  6. uyusturucu sprey,
  7. ağda yaparken uyuşturucu krem,