gebe
  1. mnr

mnr Forum Okuru

ağda yaptım canım yanıyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında mnr tarafından paylaşıldı.

göğüs kıllarımı ağda ile aldım fakat sonrasında atlet bile giyerken canım çok yanıyor ne yapmalıyım lütfen yardımcı olurmusunuz

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, Ağdadan sonra cildin ferahlaması ve alerjik etkiler vermemesi için öncelikle yasemin yağı ile temizleyip buz uygulamanız ve ardından ağda sonrası mendillerinden kullanmanız gerekir.Bir daha ki uygulamanızdan önce ,ağda öncesi kullanılan lokal anestezi etkisi gösteren kremlerden de uygulamanız tavsiye edilir.

Ayrıca forumumuzda bulunan Ağdadan Sonra Bakım adlı konuyu da incelemenizi tavsiye ederiz...

ağda yaptım canım yanıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. canım yanıyor ALLAHIM.....

canım yanıyor ALLAHIM.....

metin şentürk canım yanıyor video yanıyor allahım içim canım yanıyor ALLAHIM... canım yanıyor içimde ince bir sızı nedenini bilmiyorum... Adı sensizlik belki Yada ulaşamamak,ağlayamamak derinden, Kıyamdayken başka yerde,secdedeyken başka yerde olmak... Yönelememek Sana içten bir aşkla... Canım yanıyor ya RABBEL ALEMİN Bir sızı var anlayamadığım, Canım yanıyor YA...
  2. Metin Şentürk - Canım Yanıyor

Metin Şentürk - Canım Yanıyor

metin şentürk allahım yanına alıver dinle metin şentürk allahım yanına alıver canım yanıyor yok dersen dünümü geri ver canım yanıyor video CANIM YANIYOR Hoyrat bir mevsim baslar. Yazdan esmer bir gece anilir. Gönlüm bir resmi düsler. Buzdan farksiz bosa yanilir. Dönüsür gün karanliga. Alisir ten kurakliga. Yanasir gün sonbaharin yanina. Allahim, yanina aliver. Yok dersen, dünümü...
  3. canım yanıyor

canım yanıyor

ya ben staj olduğum yerde çalıştığım kşiye aşık oldum. bunuda en ii arkadaşıma söyledim. sonra çocuğun sevgilisi olduğunu duydum bende ağlarken oradan bir abi gördü sordu söylemedm. sonra en ii arkadaşıma gitmiş o senn söylmeni istedi demiş. o da hemen söylemiş sonra bu çocuğa gidip bu seni seviyor demiş çocuk bütün gün yüzüme çok kötü baktı. bana ters ters konuştu. şefe gitti bunu...
  4. Birliktelikte canım yanıyor nedeni nedir?

Birliktelikte canım yanıyor nedeni nedir?

ağrılı ilişki nedenleri,ağrılı ilişki sebepleri,ağrılı ilişki neden olur,birliktelikte ağrı olması,ağrılı birliktelik hakkında bilgiler Yüzeyel disparoni vaginanın girişinde derin disparoni ise cinsel ilişki sırasında penisin girmesi ile birlikte derinlerde hissedilen ağrıdı. Ayırıcı tanı yönünden ağrının şekli çok önemlidir. Kadınların %1-2 sinde şiddetli derecede ağrı hissi...

Sayfayı Paylaş