gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Age Of Empires Oyununu Online Şekilde oynayabileceksiniz.

Konu, 'Teknik Destek' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

age of empires online oyna indir linki hileleri ücretsiz indirmek için gerekli bilgiler ve tanıtım videosu... Age of empires oyununun değişik değişik versiyonları vardı meleklerim. Şimdi bu oyun da online olmuş. Bu oyunu online oynayabilmek için Home Page | Age of Empires Online sayfasındaki küçük proğramcığı indirdikten sonra gerekli proğramlar iniyor ben indirdim ve oynuyorum inanılmaz güzel arkadaşlarım. Oyunda toplamda 5 dil seçeneği mevcut, italyanca ingilizce, ispanyolca, almanca, fransızca dil seçenekleri var. Oyunu merak edenler sayfayı ziyaret edebilirler.
    Tanıtım videosu

Age Of Empires Oyununu Online Şekilde oynayabileceksiniz. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Golden Age Bodrum

Golden Age Bodrum

golden age bodrum 4 yıldız Golden Age Bodrum Resimleri Otel Bilgileri: ODA&DETAYLAR: 18 suit oda, 4 deluxe suit, 201 standart oda, toplam 223 oda ve 650 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. Odalarda, telefon, müzik yayını, balkon, minibar, kasa, televizyon, uydu tv, split klima, duş, saç kurutma makinesi imkanları mevcuttur.SERVİS&HİZMETLER: Split klima, bahçe, tv...
  2. çocuğunuzla oynayabileceğiniz oyunlar :)

çocuğunuzla oynayabileceğiniz oyunlar :)

SICAK SOGUK Cocuklar, evde oynayabileceginiz oyunlardan biri de Sicak-Soguk oyunudur. Sicak-Soguk oyununda amac ev icinde gizlenen birseyi bulmaktir. Gizlenecek sey bir ortu, ufak bir alet ya da herhangi bir sey olabilir. Once bir ebe secilir. Ebe secerken tekerlemelerden yararlanabilirsiniz. Ebe odanin disina cikar. Kalan oyuncular esyayi, odanin beraberce kararlastirdiklari bir kosesine...
  3. Buz Devri 3   - Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs

Buz Devri 3 - Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs

Buz Devri 3 - Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs Bu yaşıma rağmen büyük keyifle izlediğim buz devri 2 den sonra buz devri 3 animasyon filmide gelecek merakla bekliyorum :) Dinazorlar iniyor! Ice Age'in yeni filminde karşımıza dinazorlar çıkıyor. Kaplanlara, avcılara, eriyen buzullara kafa tutan kahramanlarımız bu sefer dinazorlarla karşı karşıya geliyor. Film...
  4. Oynayabileceğimiz bilgisayar oyunları

Oynayabileceğimiz bilgisayar oyunları

bilgisayar meleği bebeklerin oynayabileceği oyunlar Merhaba melekler :) Son zamanlar bilgisayar başında sıkıldığımda oynayabileceğim bilgisayar oyunları arıyorum. Flash tarzı oyunlar değil ama bilgisayara yükleyip oynayabileceğimiz oyunlardan.
  5. Yılbaşı İçin Evde Oynayabileceğiniz Oyunlar 2013

Yılbaşı İçin Evde Oynayabileceğiniz Oyunlar 2013

Bu konu; yılbaşı evde oynanabilecek oyunlar hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yılbaşı yavaş yavaş yaklaşıyor. 2012 yılının son günlerini yaşarken, yılbaşı gecesi ne yapacağınız konusunda da aşağı yukarı bir fikir sahibi olmuşsunuzdur. Ya arkadaşlarla dışarı çıkılacak ya da şirin bir ev toplantısında çoluk çocuk bir araya gelinip, yenip içilecek. Maksat bir arada olmak olsun...

Sayfayı Paylaş