gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

Agile Messenger'ile Telefonundan Msn Aç

Konu, 'Chat & Messenger' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

messenger aç telefondan msn ac mobil msn aç Agile Messenger çok yönlü ve zengin içerikli, cep telefonları arasında en popüler anlık haberci -instant messenger- programıdır. Agile Messenger 400,000 kişinin üstünde geniş bir kullanıcısı kitlesine sahiptir. Kullanılabilirliği ve üstün özellikleriyle diğer yazılımlar arasında fark yaratır. Lİnke Tıkladığında Karşılanıza Gelen ekranda Telefon modelinizin karşısındaki dowload yazısına tıklamanız yeterli...İndirdiğiniz .SİS uzantılı dosyayı bluetooth veya kızılötesi aracılığı ile telefonunuza atıp yüklemeniz yeterlidir...Tabi ki kullandığınız Operatörünün wap-gprs hizmetini açtırmanız şart..

Desteklediği platformlar;---Symbian Series 60
    ---Symbian UIQ
    ---Microsoft Smartphone
    ---Microsoft Pocket PC
    ---Palm OS 3.5+
    ---J2ME

Özellikleri

---Anlık mesaj gönderme ve alma
    ---Bas Konuş (Push to Talk)
    ---Uluslararası karakterler için Unicode and BIG5 desteği
    ---Her kişinin mesajı için farklı ekran arayüzü
    ---Sizin ve karşı tarafın mesajlarını aynı ekranda bölme
    ---Sohbet geçmişini kaydedebilme
    ---Duygu simgesi desteği
    ---Otomatik yazılım ve kişi listesi güncellemesi
    ---Kişi durumu ve bilgi ekranı
    ---Kişi ekleme, düzeltme ve silme
    ---Kullandığınız GRPS trafiğini gösterebilme
    ---Otomatik yazılım güncellemelerini indirir ve kurar
    ---Resimli mesaj ve kamera desteği
    ---"Today" eklentisi (PocketPC)

Desteklediği Meseenger servisleri;
    ---msn
    ---AOL
    ---Yahoo!
    Desteklediği telefon modelleri:

---Agile Messenger for Nokia 7710 Alpha Preview
    ---Agile Messenger for Nokia 9300, 9500
    ---Agile Messenger for Nokia 7650, 3650, 36xx, N-GAGE
    ---Agile Messenger for Nokia 6600, 6260, 6630, 3230, 6670, 6680, 6681, 7610
    ---Agile Messenger for Sony Ericsson P800
    ---Agile Messenger for Sony Ericsson P900, P910
    ---Agile Messenger for BenQ P30
    ---Agile Messenger for Siemens SX1
    ---Agile Messenger for Windows Pocket PC
    ---Agile Messenger for Windows Smartphone BETA

Agile Messenger'ı indirmek için tıklayın!

http://www.agilemobile.com/downloads.html

Agile Messenger'ile Telefonundan Msn Aç konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. cep telefonları için Türkçe MSN

cep telefonları için Türkçe MSN

Cep telefonları için Türkçe MSN Türkiye'nin en büyük medya gruplarından biri olan Ciner Medya, CepteMSN adını verdiği çok işlevli bir platformu kullanıcıların hizmetine sundu. 300 binin üzerinde abonesi bulunan CepteMSN, cep telefonlarında MSN chat programının kullanımını sağlayan, Ciner Medya'nın zengin içeriği ile birleştirilmiş yepyeni bir program. CepteMSN, menüsünün Türkçe olması ve...
  2. Cep telefonunda MSN

Cep telefonunda MSN

Messenger'ı sadece bilgisayar başında kullanmak zorunda değilsiniz. Mobilken bile Messenger'ınıza bağlı kalabilirsiniz. Bunun için cep telefonunuza bu tip bir yazılım kurmanız gerekiyor. Küçük bir araştırmayla bu konuda pek çok kaynak bulabilirsiniz. Telefonunuza mobil MSN'i kurduğunuzda artık GPRS üzerinden arkadaşlarınızla yazışabileceksiniz. Ancak GPRS üzerinden saatlerce sürecek bir...
  3. hotmail.com.tr kaydol msn aç

hotmail.com.tr kaydol msn aç

hotmail.com.trye kaydol, hotmail.com.tr kaydol msn aç, msn açmak, msn açmak için, msn açma sayfası,kaydol msne, msnye Hotmail.com.tr uzantılı e-mail ve Hotmail.com.tr uzantılı Msn adresi almak istiyorsanız meleklerim; Öncelikle aşağıdaki linke tıklıyorsunuz ve bu bağlantıdan kayıt olacağınız formu bi güzel dolduruyorsunuz. HOTMAİL.COM.TR Adresi almak için TIKLAYINIZ Kayıt işlemi...
  4. Msn Aç

Msn Aç

Msn de oturum açmak msn açmak istiyorum bunun için passport sitelerinde oturum açmak gerekiyor mu hangi linkten buna bakabilirim ?
  5. Msn Aç Koydol

Msn Aç Koydol

Ya arkadaşlarım ben 12 yaşındayım bana yeni yeni babamlar bilgisayarı serbest ediyorlar da ben hani mesene açmak ve kaydolmak istiyorum istediğimi ismi alabiliyor muyum bunu tam olarak hangi şeyden yapıyom link mi ne ondan bana yardımcı olun lütfen ya

Sayfayı Paylaş