gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ağır Abi Mesajları

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ağır Abi Mesajları Ağır Abi sözleri
    Merhaba millet sizin sitenizde acaba Ağır Abi Mesajları var mı? Varsa bana acil tarafından Ağır Abi Mesajları yazın :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ağır Abi Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hasan Yılmaz - Ağır Abi

Hasan Yılmaz - Ağır Abi

hasan yılmaz ağır abi tatlı yersin muhallebi, izliyon kurtlar vadisi şişiyorsun balonda gibi, polat mı oldun ağır abi kurtlusun sen elma gibi, yumuşaksın hamur gibi yürüşün aslan gibi, memati mi oldun ağır abi? kurtlusun sen elma gibi, yumuşaksın hamur gibi yürüşün aslan gibi, polat mı oldun ağır abi? gelişin var gülle gibi, yürüyüş var bir tay gibi allak bullak oldu alem, azrail oldun ağır...
  2. Ağır Abi Sözleri 2012

Ağır Abi Sözleri 2012

Ağır abi sözlerine kimlerin ihtiyacı var diye düşünmeyin. 2012 yılında ağır abilerimizin kullanacağı birbirinden güzel harika ve anlamlı sözleri vermek istiyorum. En Güzel 2012 Ağır Abi Sözleri Gecelerin Soğuk Rüzgarı bile kalbimdeki Aşkını Söndürmeye Yetmez Gülüm, Sensin Benim yaşanmamış ömrüm.. Biz Aşkımızı Kâgıtlara Değil Kalbimize yazarız, Biz Sevgimizi Mesajlarda Değil...
  3. Ağır abi ayrılık sözleri

Ağır abi ayrılık sözleri

Ağır abi ayrılık mesajları facebook hakkında bilgiler... 2012 Ağır abileri bilmeyeniniz yoktur. Böyle kasılan biraz ağır laflar kullanan. Hatta üzerinde düşündüren cümleler kuran ağır abiler... İşte bu ağır abilerin ayrılıkla ilgli sözlerini sizlere sunacağız meleklerim. Haa ağır abi seversiniz sevmezsiniz bilmiyorum ama bir gün sözleri ile karşılaşacağınız kesin. Kesin değilse bile işte...
  4. Ağır abi doğum günü mesajları 2012

Ağır abi doğum günü mesajları 2012

Ağır abileeer ah ağır abiler, kendileri gibi laflarıda ağır ve üzerinde mutlak suretle düşünmek icap ediyor. Herşeyde ağırlar abi :D:D Doğum günlerine yazdıkları mesajlarda cabası, genelde cep telefonundan yada facebook sayfanıza yada msn iletinize yazarlar doğum gününüz olduğunda. Taş gibi ağırdır sözleri her zamanki gibi... Ağır abiler :D:D ♥ Hayatı tespih yaptım sevgili bazen sallıyor...
  5. Ağır abi sözleri facebook

Ağır abi sözleri facebook

Ağır abi sözleri facebook kısa 2012 Ağır abi sözleri Facebook Facebook ağır abi sözleri Biz Mercedes lerle gezip Gözlüklerle Şekil Yapmayız, Biz tesbigle Gezer takım Elbisemizle Havamızı Basarız... Ne Serseri Dinler Yüreğim Ne Delikanlı Bilir beynim benim Sadece Abiyim Alayına Giderim... Karanlık Gecelerde Çıkar ismimiz Aleme Ağır Abidir Adımız Bilir Alem Bizi... Kahvede iceriz Çayımızı 3...

Sayfayı Paylaş