gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113

ağır çekim

Konu, 'Karikatürler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

[​IMG] :hhh::hhh:

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: ağır çekim
    eline sağlık canımcım

3. almira

almira Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

eline sağlık

4. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

:hhh: :hhh: Gece gece koptum ya valla :hhh:

5. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    hayır kaplumbağa çok hızlıya bide ağır çekimde veriyolar:hhh: şu bedduaya koptum bende

ağır çekim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Çek

Çek

Ertelenmiş borçlarınızı ödeyeceğinize sorunları aşacağınıza ve rahat edeceğinize işaret eder. Ertelenmiş borçlarınızı ödeyeceğinize sorunları aşacağınıza ve rahat edeceğinize işaret eder. Rüyada size bir çek verildiğini görmek, elinize para geçeceğinin işaretidir. Eğer siz çek veriyorsanız iş hayatında sorunlar yaşayacağınız anlamına gelir.Rüyada çek, makbuz, imzalı kağıt ve evrak gibi şeyler...
  2. ağır nickler

ağır nickler

agir nickler incitici nickler ağır 2010 incitici aşk sözleri sözler Meleklerimm sizlere birbirinden iddalı ve ağır nickler getirdim.Seçin size göre olanı ister msn nize nick olarak isterseniz imzanıza ekleyin:) Sevgini göstereceksin söylemek yetmez Sevgi gözlerinde olacak sözlerin yetmez Seveceksin benim gibii ama kalbin yetmez! Sen beni öyle bir hale getirdin ki dostlarım bile güldü...
  3. çek artık sevgini yüreğimden...ağır geliyor..

çek artık sevgini yüreğimden...ağır geliyor..

tarot kartı çek tarot çek melek kartı karti cek Canımı acıtıyor ağırlığın Taşıyamıyorum sensizliği sensizlikte seni sevmeyi Ağır geliyor sevgin o her kapattığımda sensizliğin kabusu Ve her yeni günde ayrılığın acısı Gelme işte yüreğimin üstüne bu kadar Sevgin acı veriyor Anlamıyor musun? Uzak olmalı sen ve sana dair her şey bana Olmuyor Yapamıyorum… Kaçtıkça sana ait olanlardan bir...
  4. çekim yasası

çekim yasası

çekim yasası ÇEKİM YASASI * Çoğu insan düşüncelerinin kendisine söylediği gibi insan olduğuna inanır. Dünkü düşüncelerimiz ile bu günümüzü inşa ettik. * Bir düşünceyi tekrar tekrar düşünürseniz zihninizde iz bırakır ve o düşünceye bağlanırsınız. Çok okuyan bir insan olduğuma inanmak beni daha fazla okumaya teşvik eder. * Bu düşünceleri bilinçli olarak... değiştirmek elimizde Düşüncelerinizin...
  5. Çok İlginç Ağır Çekim Videoları :)

Çok İlginç Ağır Çekim Videoları :)

Bu konu; ağır çekim videoları hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, slow motion yani ağır çekim görüntüleri, özel fotoğraf makinalarıyla çekiliyor ve ortaya şahane görüntüler ortaya çıkıyor. İskambil kağıtlarını delip geçen bir kurşundan, yere düşüp kırılan ampüllere, çakılan bir çakmaktan fışkıran bir kola şişesine kadar bir sürü enteresan görüntüyü 6 dk içinde seyredecek ve...

Sayfayı Paylaş