gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ağır Eşyaları Kolayca Çekmenin En Kolay Yolu!

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

taşınırken pratik bilgiler taşınırken püf noktalar

Sevgili melekler, taşınırken iş başa düştüyse ya da eşyaların evdeki yerlerini değiştirmek istiyor ve ağır eşyalar gözünüzü korkutuyorsa size çok basit bir püf noktası vereceğiz. Bu sayede istediğiniz zaman ağır aşyaları çok hafif bir kuvvetle itebilecek, çekebileceksiniz. Nasıl mı?

Ortadan ikiye böleceğiniz çiğ patateslerin herbirinin kaygan yüzü yere gelecek şekilde eşyaların köşelerine hafif bir hamle yaparak koyabilirseniz yağ gibi kayarak istediğiniz yere bir anda götürüverirsiniz.
    Bir diğer yöntem de, pet şişeyi bir kaç parçaya bölerek her köşeye bir parça sıkıştırıp bununla kaydırmaktır.

karakuzu bunu beğendi.
  2. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Patatese bayilirim:D:D bosuna sevmiyorum ben bunu yaa :çapkın:

Ağır Eşyaları Kolayca Çekmenin En Kolay Yolu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seni seviyorum demenin en kolay yolu giflerde

seni seviyorum demenin en kolay yolu giflerde

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. En kolay diyet yolları

En kolay diyet yolları

işte en kolay diyet Fazla kilo sorununuz var sa mutla ka okuyun die başlamak istiyorum.Valla benimde var işte 1 kaç kilo:D:DZayıflamak için her yolu denedim.Zayıfladım ama düzensiz zayıfladım.Melişler bence ne kadar düzenli diyet ve spor yaparsanız çok düzenli kilo verebilirsiniz. Kilo vermenin 2 yolu var düzgün beslenme ve spor. İşte en kolay diyet yolları. Yeme alışkanlığınızı...
  3. Kalbi temizlemenin en kolay yolu rabıta nedir

Kalbi temizlemenin en kolay yolu rabıta nedir

rabıta rabıta nedir faydaları nelerdir cevabı burada meleklerim...Rabıta bir tasavvuf terimidir.Düşünmek kalbi bağlamak anlamlarına gelir.Kısacası bağ demektir.İki şeyi birbirine bağlamaktır.Tasavvufta müridin şeyhi hayal etmesi ondaki feyze nura müşteri olmasıdır.Allah dostları müridlerini bu yolla terbiye ederler.Gülü düşünerek gül olmanın yollarını aramalıyız Rabıta ile nefis dize...
  4. Sarımsakları Kolayca Soymanın En Pratik Yolu!

Sarımsakları Kolayca Soymanın En Pratik Yolu!

sarımsakları soymanın kolay yolu sarımsak soymak sarımsak nasıl soyulur Sevgili melekler, mutfata çalışırken bayanlar her zaman pratik yolları tercih ederler doğal olarak. Zira son derece kıymetli olan zamanın kullanımı, yemek yaparken de çok önemlidir. Mesela sarımsak soymak pek çok kadını sinir eder, zira bu küçücük sebzeciğin soyulurken kabukların ele yapışması, zedelenmesi insanı sinir...
  5. En kolay şekilde siğarayı bırakmanın yolları

En kolay şekilde siğarayı bırakmanın yolları

siğara nasıl bırakılır,siğarayı bırakmanın yolları,siğarayı bırakmak için ne yapmalı,siğarayı bırakma hakkında bilgiler Anadolu Sağlık Merkezi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Esra Sönmez Duman, sigarayı bırakmak için hiçbir zaman çok geç olmadığını söyledi. Dr. Duman, sigaranın bırakıldığı ilk günden itibaren olumlu etkilerinin görülmeye başlayacağına işaret ederek, "Kalp hızınızın ve kan...

Sayfayı Paylaş