gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Ağır Roman Dizisi Beni Yakan Ateş Seni Aşka Secde Ettirir mi Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Ağır Roman Beni Yakan Ateş Seni Aşka Secde Ettirir mi Şarkı Sözleri hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, 90lı yıllarda Müjde Ar ve Okan Bayülgen'in başrollerini paylaştığı ve unutulmaz Cem Karaca müziklerini dinlediğimiz Ağır Roman filmi, dizi versiyonu ile ekranlara geliyor. Dizinin geçtiğimiz gün yayınlanan bölümünde çalan bir parçanın sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz; Ağır Roman Beni Yakan Ateş Seni Aşka Secde Ettirir mi...

Ağır Roman Beni Yakan Ateş Seni Aşka Secde Ettirir mi Şarkı Sözleri

Sesime nefesime
    Sensizliğe yabancıyım
    Sebepsiz çaresizim
    Ben kendime yalancıyım
    Seni benden alıp giden
    Bana geri getirir mi?
    Beni yakan ateş seni
    Aşka secde ettirir mi?
    Yüzüme tenime

Aynalara yabancıyım
    Ahıma yeminime
    Yüreğime yalancıyım
    Gülmeye yüzüm mü var
    Halim mi var ağlamaya
    Yüreğimde hakkın mı var
    Ne sen varsın ne de ben var
    Dön demeye halim mi var
    Sev diyecek yürek mi var
    Adın mı var seslenecek
    Ne sen varsın ne de ben var

Ağır Roman Dizisi Beni Yakan Ateş Seni Aşka Secde Ettirir mi Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalbim Seni Seçti müziği dizisi şarkı sözleri burada Melek'ler.

Kalbim Seni Seçti müziği dizisi şarkı sözleri burada Melek'ler.

kalbim seni seçti müziği sözleri şarkısı dizi şarkısı sözleri mehmet erdem burada arkadaşlar. Atv Ekranlarında izleyiciyi ekran başına kitleyen Kalbim Seni Seçti Dizisinin şarkısı ve şarkı sözlerini birazdan sizlerle aşağıda paylaşacağız Melek'ler. Kalbim Seni Seçti şarkı sözleri paylaşımından önce Kalbim Seni Seçti dizisi hakkında ki kişisel görüşlerimi paylaşmak istiyorum. Diziyi bir kaç...
  2. Beni Aşka İnandır şarkı sözü

Beni Aşka İnandır şarkı sözü

Pis Yedili Dizisi 20 martta çalan şarkı Beni Aşka İnandır Beni Aşka İnandır şarkı sözü Pis Yedili dizisinin 21. bölümünde çalan Beni Aşka İnandır adlı şarkı oldukça beğenilmiş olacak ki, misafirlerimiz bu şarkının sözlerini rica etmişler:) elbette ki bizde misafirperver bir site olarak bu şarkının sözlerini sizlerle ve misafirlerimizle paylaşıyoruz Melek'ler. Şimdi bana öyle bir şeyler...
  3. Pis Yedili Dizisi 21.bölümde çalan Beni Aşka İnandır şarkı sözü

Pis Yedili Dizisi 21.bölümde çalan Beni Aşka İnandır şarkı sözü

Pis Yedili Dizisi 21.bölümde çalan Beni Aşka İnandır şarkı sözü neydi lütfen yazın şarkının sözlerini :)
  4. Sultan Dizisi Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözü istiyorum

Sultan Dizisi Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözü istiyorum

Sultan Dizisi Aşka İnanmıyorum Şarkı Sözü istiyorum sizden benimle o dizide çalan şarkıyı paylaşın kızlar
  5. Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Şarkısının Sözleri Buyrun

Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Şarkısının Sözleri Buyrun

Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Şarkı Sözleri Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Sevgili melekler, bu konumuzda Rafet El Roman'ın keşfi genç şarkıcılarımızdan Yusuf Güney ve Rafet El Roman 'ın birlikte söyledikleri Aşka İnat şarkısının sözleri ile karşınızdayız. Yusuf Güney Rafet El Roman Aşka İnat Şarkısı... İnan korkuyorum sana bağlanmaktan Bir adım bile yaklaşmaktan Aşkına kul...

Sayfayı Paylaş