gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ağız kokusuna çözüm yokmu

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

şu ağız kokusu artık iyice sinirlerimi bozmaya başladı dişlerimde çürük yok düzenli olarak kontrollere giden ve diş bakımımı ihmal etmeyen biriyim ama çevremdeki yakınlarım bana ağzımın koktuğunu söylüyorlar bazen buna bende şahit oluyorum yakın temas konuşmalarında karşımdaki yüzünü buruşturup hafiften uzaklaşıyor benden çok moralim bozuluyor ağız kokusuna çare olarak tavsiye edebileecğiniz birşeyler varmı acaba

2. *ESMERİM*

*ESMERİM* Forum Okuru

sürekli maydonoz çiğne canım kokunun gittiğine göreceksin

3. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Bence ilk isin dr a gitmek olmali ! Her zaman sebep dis çürügü degil. Bir cok rahatsizlik agiz kokusuna neden olabiliyor. Benim bi yakinim coookk uzun yillardir cekiyo bunu o kadar cok dr a gittiki hic bi cozum bulunmadi. Bence oda az arastirdi ama neyse.
    Sen bi an evvel dr a git arastir. Gecmis olsun :)

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Evet farklı sorunlarda ağız kokusuna neden oluyor özellikle mide ve sindirim gibi sorunlar ağız kokusu yapabiliyor. En iyisi doktora görünmek bu durumda...

5. bur_çak

bur_çak Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    dişinde çürük yoksa midene, yemek boruna baktır derim sonra da boğazına bide suyu ihmal etme :) önce kulak burun boğaz sonra gastrolojiye gidersin ya da tam tersi sana kalmış :)

ağız kokusuna çözüm yokmu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağız kokusuna lazerli çözüm bulundu

Ağız kokusuna lazerli çözüm bulundu

Ingiltere'de yayimlanan 'New Scientist' tip dergisinde yer alan bir makalaye göre, Israil'in Kfar Saba Tip Merkezi'nde kronik agiz kokusu sorunu olan 53 hasta üzerinde uygulanan 15 dakikalik yeni teknik basarili oldu. Agiz kokusunun en kötü biçimine yol açan 'halitosis' hastaliginin tedavisinde yeni bir yöntem olan lazer tedavisinde, hastalarin yaridan fazlasi için bir seans yeterli oldu....
  2. Ağız kokusuna mucizevi çözüm

Ağız kokusuna mucizevi çözüm

Ağız kokusuna mucizevi çözüm :yemek: Hem sosyal hayatınız hem de sağlığınız için çok tehlikeli. Evet ağız kokusundan bahsediyoruz. Tedavisi ise çok basit! TEMİZ BİR NEFES İÇİN Ağız kokusunu test etmek için beyaz bir bezi dilinizin üzerine yerleştirin. 10 saniye bekleyin ve sonra koklayın. Dişlerinizi düzenli fırçaladığınız halde ağzınızda koku var ya da test yaptığınız bez sarı renge mi...
  3. Ağız kokusuna karşı bitkisel çözüm önerileri

Ağız kokusuna karşı bitkisel çözüm önerileri

ağız kokusuna bitkisel çözüm ağız kokusuna bitkisel çözümler Ağız kokusuna karşı bitkisel çözüm önerilerini sizler için paylaşıyorum Ağız, diş çürümesinden, bazı hastalık veye rahatsızlıklardan, yediklerimiz ve içtiklerimizden mütevellit çok değişik sebeblerden ötürü kötü kokabilir. Ağzı kokan kişi, psikolojik olarak çok etkilenir. Toplum içine girmek istemez, hatta kendine olan güvenini bile...
  4. Ağız Kokusuna Çözüm....

Ağız Kokusuna Çözüm....

Ağız kokusuna çözüm Ağız kokusunun sebep olduğu sıkıntılar artık bitiyor. Çare bulundu. İşte çözüm... Yaygın bir sorun Ağız kokusu oldukça yaygın bir sorun, aynı zamanda sosyal bir incinme sebebi. Psikolojik sorunları beraberinde getiriyor. Ağız kokusunun sebep olduğu sosyal problemler biyolojik problemlerden daha fazla. Hatta eğer ağız kokusu sosyal bir problem yaratmasaydı belkide bir...
  5. sivilcelere çözüm yokmu

sivilcelere çözüm yokmu

aslında güzel bir kız sayılırım en azından çevremdekiler öyle diyo ama ergenlikten itibaren yüzümde oluşan sivilceler güzelliğime gölge düşürüyor kendime özgüvenim hiç kalmadı çok utanıyorum kimsenin yüzüne bakamıyorum nolur bana sivilce kremi tavsiyesi olan varsa yazsın etkili bişey olursa sevinirim şimdiden çok teşekkürlerrr

Sayfayı Paylaş