gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Ağla gözüm bundan sonra

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Ağlamaktır benim işim,
    Ağla gözüm bundan sonra.
    Irmak ola kanlı yaşın,
    çağla gözüm bundan sonra.

Hudâ bize verdi sevda,
    sevmek oldu, artık gıda.
    Ele geçmez bu dünyada,
    gülme gözüm bundan sonra.

Düşün hâlin n’olduğunu,
    ömür gülü solduğunu.
    Gece gündüz olduğunu,
    bilme gözüm bundan sonra.

Aldanma nefsin tadına,
    Zehirdir sunma balına.
    Düşüp onun hayaline,
    dalma gözüm bundan sonra.

Sözün olsun, öze uygun,
    her ne dersen, Ona malum.
    Bu meydana düştü yolun,
    dönme gözüm bundan sonra.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ağla gözüm bundan sonra
    emeğine sağlık

Ağla gözüm bundan sonra konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sila - Bizde böyle bundan sonra

Sila - Bizde böyle bundan sonra

bizde böyle bundan sonra sıla bizde böyle sıla bundan sonra Soldan kalktım bu sabah olamazmı Terslendim bakkala çakkala olamaz mı Kudurttular belki beter oldum Hiç uyutmadı belki hayatımın sen gerçegi Tek taraflı olurmu yani bu işler Yüzde elli haksızlık payın Hababam dürter Yok rahar uyku Mecbur kalkıp yakıcan bir sigara Koyucan takkeyi tam ortaya Kendine güvenen şöyle gelsin...
  2. Petek Dinçöz - Bundan Sonra

Petek Dinçöz - Bundan Sonra

ben olmadanda rahat ediyormusun? bu haller bize yakışmıyor, haberin olsunn... sen olmadan hayatım yaşamayı sevmedim, yaşamak bile denmez buna itiraf edeyim. seni nasıl özlediğimi; şimdi herkes biliyor, inanmaman kalbimi kırdı zoruma gidiyor!!! bundan sonra aşk demeyin bana aşk demeyin! bundan sonra şans dileyin bana şans dileyin!... ben olmadanda rahat ediyormusun? bu haller bize...
  3. Sıla - Bundan Sonra

Sıla - Bundan Sonra

Soldan kalktım bu sabah olamazmı Terslendim bakkala çakkala olamazmı Kudurttular belki beter oldum Hiç uyutmadı belki hayatımın sen gerçeği Tek taraflı olurmu yani bu işler Yüzde elli haksızlık payın Hababam dürter Yok rahat uyku Mecbur kalkıp yakacan bi sigara Koyucan takkeyi tam ortaya Kendine güvenen şöyle gelsin Bıraksın inadı dile gelsin Sözünden dönen namert çıksın Bizde böyle bundan...
  4. Sözlerim suskunluğumdur bundan sonra

Sözlerim suskunluğumdur bundan sonra

Sende Hakkım var . Dil de Giz'im ; Yürekte Yaram Var Benim ! Şimdi tüm takatsizliğime inat umudumu takınıyorum sert rüzgarına karşı .İlk defa dillenemiyor Hüznü'm,İlk defa sus oluyor acılar .Göğsümü gere gere yüzleşiyorum vur-kaç yaptığın vicdanımla ! Daha önce de söylemiştim sana 'Vicdanımın Azabı Kalmadı . ' diye...Bu sefer vicdanım azabını hiç tanımadı,Çünkü bana attığın...
  5. Bundan Sonra Herkes Ehliyet Alamıcak!

Bundan Sonra Herkes Ehliyet Alamıcak!

ehliyet sınavları ehliyet nasıl alınır direksiyon sınavları Ehliyet alımın da çok katı kurallar geliyor. Artık herkes kolay bir şekil de ehliyet sahibi olamıyacak. Sene sonuna doğru tüm illerde elektronik sınava geçilecek ve ehliyet dersi saatlerinde kısıtlamalar getirilecek. MEB Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürü Mehmet Küçük, ehliyet sınavları ile ilgili yaptığı açıklamaların detay...

Sayfayı Paylaş