gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Ağladığımı kimseye söyleme anne...

Konu, 'Çöplük' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Ağladığımı kimseye söyleme anne... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Hayal Olduğunu Kimseye Söyleme

Bir Hayal Olduğunu Kimseye Söyleme

Aralıksız batan sözcüklerinin, an be an yüzünü ölüme çevirdiği yerden yazıyorum sana. Dinleme. Ne bundan önce söylediklerimi ne de bundan sonra söyleyeceklerimi... Bu defa dinleme! Attığım her adımda bir parça daha yıkılan duvarların altında kalmaktan, ayıramadığın dakikaların geceler boyunca sinirini taşımaktan yoruldu ruhum. Ben çabuk yoruldum. Hiç bir masalın kahramanı olamayacak kadar...
  2. Ağladığımı kimseye söyleme anne;

Ağladığımı kimseye söyleme anne;

AĞLADIĞIMI KİMSEYE SÖYLEME ANNE; Ağladığımı kimseye söyleme anne,onlar beni güçlü biliyor Onlar beni en zor gününde bile ayakta biliyor Ben aslında gülerek geçirdiğim her günün akşamı evde ağlarken Onlar benim içimin sızladığını,yüreğimin yandığını bilmiyor, Ağladığımı kimseye söyleme anne,onlar beni kral belliyor Onlar beni kızdımmı dünyayı...
  3. Anneler Üzerine Söylenmiş Ünlü Sözler

Anneler Üzerine Söylenmiş Ünlü Sözler

bu konu anneler için söylenmiş anlamlı sözlere yer vermektedir. Mayıs ayının ikinci pazar günü her sene anneler günü olarak kutlanıyor. Aslın da anneler yılın bir günü değil her günü önlerinde çiçekler de serseniz yinede hakları ödenmeyecek kutsal varlıklardır. Cennet anaların ayağı altında boşuna denmemiş. Tarihten ünlü Kişilerin de anneler üzerine söylemiş olduğu birbirinden anlamlı ve...

Sayfayı Paylaş