gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

AĞlama Anam

Konu, 'Şehit Şiir-Mektup' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

yollara bakıpta ağlama anam Adı Soyadı : Rahmi DANA Baba Adı : Ahmet
    Ana Adı : Mürvet
    Doğum Yeri : Simav / Kütahya
    Doğum Tarihi : 12.03.1972
    Şehit Olduğu Yer : İdil - Şırnak
    Şahadet Tarihi : 24.06.1994

AĞLAMA ANAM

Eline yakmış bayram kınası
    Bayram günü ağlar polis anası
    On iki ay dolmayınca yoktur faydası
    Yollara bakıp ta ağlama anam

Bayram sabahı şafak atıyor
    Sokaktaki yetim bizi bekliyor
    Yollardaki yolcular bizi bekliyor
    Mektubumu okuyup ta ağlama anam

Polis oldum anam bileğim bükülmez
    Kurşun yesem kanım dökülmez
    Zalim gurbetin çilesi bitmez
    Yollara bakıp ta ağlama anam

Anam rüyamda gördüm seni
    Uyanıp ta baktım ki gurbet ocağı
    Felek kalbime vurmuş bıçağı
    Resmime bakıp ta ağlama anam

Yapraksız dalda bülbül öter mi
    Sizlerden ayrılmayı gönül ister mi
    On iki ay saymakla biter mi
    Arkadaşlarımı görüp te ağlama anam

Hasret ateşi düşmüş göğsüme
    Saçlarımı bir bir yolsam biter mi
    Ağlasam ağlamasan gider gelir mi
    Ağlayıp da gurbette üzme anam

18.01.1993
    Rahmi Dana

AĞlama Anam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. deniz anaları!

deniz anaları!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Gülşen - Anam

Gülşen - Anam

İstemesende dostlar sorar Benden konuşacaksın Evde her eşya sana delil Aleyhimemi kullanacaksın Sevişirken başkasıyla Benim kokum odanda Aynalarda yansımam belirir Geçemezsin uykulara Tutulmadı vaatler Nerde o sözünün eri Seni vurduğunda yeminler Yıkanırsın elimin kiri Hangi aşk vazgeçilmez demiştin Hangi ten unutulmaz Benimki unutulmaz Anlayacaksın
  3. Etkin_ Anam

Etkin_ Anam

UzakLardan Sana, Bir Mektup Yazdim. UzakLardan Sana, Bir Mektup Yazdim. BeLki biLemezsin Ana, O Mektupda Cok agLadim. BeLki biLemezsin Ana, O Mektupda Cok agLadim. Anam Anam Garip Anam. Derdim Cokdur, haLim yaman. Gurbet Hasret, yakar Beni. Inanmazdim Buna Anam... Anam Anam Garip Anam. Derdim Cokdur, haLim yaman. Gurbet Hasret, yakar Beni. Inanmazdim Buna Anam... Bu Mektupda Sana, Bir...
  4. canım anama...

canım anama...

mustafa küçük ah anama anama Şehit Mektubu Oğlun Şehit... çatma kaşını Anne, Metin olda dik tut başını Anne, Gel; öp... kokla... mezar taşımı Anne, Akıtma gözünden yaşını Anne! Olsada bu dünyada gönlün ezik, Eğilme kimseye tut başını dik! Bu duygular bize tanıdık bildik, Akıtma gözünden yaşını Anne! Ölüm vaktin gelsin kavuşacağız, Albayrak altında buluşacağız... Mahşerde...
  5. Ananasın faydaları

Ananasın faydaları

ananasın faydaları, ananasın faydaları neelrdir, ananasın faydası, ananasın faydaları ve zararları, ananas faydaları, ananas faydaları nelerdir, ananas faydaları ve zararları, ananas faydası,ananas fayda, ananasin faydalari, Tropikal bir meyve olan ananasın, faydalarını ve zararlarını ele alıyoruz bu yazımızda Melek'ler. Lezzeti zengin olan ananas nelere iyi geliyormuş, buyrun öğrenelim...

Sayfayı Paylaş