gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Ağlama iki gözüm....

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

Sana bir gün seslenirsem gelme sakın... Ezik çağrıların ne önemi var... Bir kez gölge düştü yollarımıza...
    Çekip getiremeyiz istesekde güneşi....

Sesim soğuk bir sis..
    Gittikce grileşen dalgınlılar oluyor...
    Sormuyorum bir yolculuğa kimle çıkılır..
    Ve kim yırtıp ata bilir elimdeki son dönüş biletinide...
    Tüm yanlızlıkları mümkün kılan birileri olmalı..
    Yada kalbini kederle onaran bir göçebe...
    Özlemek o zaman bir çığlık ola bilir belki,bir çığlık..
    Sormuyorum artık biliciyede bilgimede...
    Aşkın darası nedir
    Ve mutsuzluk mümkünmüdür ki o,
    Bir kırlangıç ikindisiydi belkide,gümüşte ve
    hüzne gizlenen...
    Ödünç sevişlerden bize kalan sonsuz grilıkler oluyor yalnız...
    Ve bir gözün hüznüne kazınıyor....

Ağlama iki gözüm.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zara - Ağlama Gözlerim

Zara - Ağlama Gözlerim

Gurbet elde bir hal geldi başıma, Ağlama gözlerim mevlam kerimdir. Derman arar iken derde düş oldum, Ağlama gözlerim mevlam kerimdir. Huma kuşu yere düştü ölmedi, Dünya Sultan Süleyman'a kalmadı, Dedim yare gidem nasip olmadı, Ağlama gözlerim mevlam kerimdir.
  2. Emrah - İki Gözüm İki Çeşme

Emrah - İki Gözüm İki Çeşme

emrah iki gözüm iki çeşme Ben Gurbetin Kucaginda DÜsÉ Kalka Yoruldum Bir Zalimin Ocaginda Can Evimden Vuruldum Iki GÖzÜm Iki Cesme Yanaklarim Islanir Bu Gidisle Deli GÖmlÜm Dert Cektikce Uslanir Esme RÜzgar Deli Deli Aklim Basimda Degil Bu Gidisle Benim Sonum Galiba Belli Degil
  3. Hz. Cebrail'i ağlatan iki olay

Hz. Cebrail'i ağlatan iki olay

peygamber efendimizin başından geçen ilginç olaylar yunus emrenin başından geçen olaylar Hz.Cebrail aleyhisselamı ağlatan iki olay.... Bir bayram günü Peygamber Efendimizin torunları Hz. Hasan la Hüseyin'in elbise istediği rivayet edilir. Peygamber Efendimiz yoksul Damadı Hz. Ali ve kızı Hz. Fatıma fakir. Hz. Cebrail in bile gözünü yaşartan güzide torunların bu isteği, iki tane bembeyaz...
  4. Mete Ağlaya Ağlaya Kalmadı Gözümde Yaş Sözleri

Mete Ağlaya Ağlaya Kalmadı Gözümde Yaş Sözleri

ağlaya ağlaya kalmadı gözümde yaş sözleri mete sözleri kalmadı gözümde yaş mete şarkı sözü mete 19 nisan yeni beste, mete ağlaya ağlaya şarkısı, mete bırakıpta gidenler bestesi, mete yeni bestesi,metenin son bölümdeki şarkısı, ağlaya ağlaya şarkı sözleri 19 Nisan akşamı izleyici kanal D ekranlarında oynayan ve reyting rekorları kıran dizi "Öyle bir geçer zaman ki" ye kitlendi.Bu...

Sayfayı Paylaş