gebe
  1. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

aglama kalbim büyüdün artık

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında DєRiи яocк tarafından paylaşıldı.

ağlama kalbim büyüdün artık Zaman zaman içimde korkular Biri sana dur desin ne olur

Kalbim yorgun için suskun gözlerin nemli
    Gittin uzaklara gittin

Beni bu sevdanın ortasında
    Yağmurların altında terkettin

Kalbim yorgun için suskun gözlerin nemli
    Sevdim seni çok sevdim

Unutmaya çalışmak ne kötü bir kader
    Yalnızlığa alışmak kalbi mühürlemektir

Oooofff olmuyor

Ağlama kalbim büyüdün artık hiç kendini yorma
    Zorlama kalbim daha çok görecen sen bu hayatta
    büyüdün.jpg
    Ağlama kalbim büyüdün artık hiç kendini yorma
    Zorlama kalbim daha çok çekecen şu yalan dunyadan

aglama kalbim büyüdün artık konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Artık Kalbim Yok

Artık Kalbim Yok

Kalbim yok
  2. Kalbim de suskunsa artık

Kalbim de suskunsa artık

Duydugum en güzel söz duymadığım sözdür belkide asla duyamayacağım benim sağır dünyamda.. Görmeyenlerin gözleri duymayanların kulagı hayatım. Yaşlı birinin gençliğinde gizli hayallerim, genç birinin umutlarında yada bir çoçugun elma şekerinde... Nerdesin diye sorma bana kayıp bir şehrin ortasında hayallerinde kaybolan insanlardanım ben sonu olmayan yollarda kendini rüzgara bırakmış...
  3. Artık büyüdüm anne

Artık büyüdüm anne

artık büyüdüm anne Kaç yaşında olursak olaalım ,annelerimizin gözünde hep küçüğüz....Bir evlat annesine büyüdüğünü anlatmaya çalışıyor..... ARTIK BÜYÜDÜM ANNE!.... Uyu! ’dedin,uyudum,anne,yürü!’dedin,yürüdüm... Yağmurlar kesti yolumu,fırtınada yıkılmadım... Işığa diktim gözlerimi, karanlığa aldırmadım... Öyleçok yürüdüm ki, dağlara kanmadım, yollara doyamadım... Koşacaktım, ama,’...
  4. Uyumayın artık büyüdünüz!!!

Uyumayın artık büyüdünüz!!!

Yoğunlaşan iş temposu ,artan stres ve hızlanan hayatlar uyku düzenini alt üst ,yerle bir ediyor.Ben kendimden bilirim bazen 48 saati uykusuz geçirdiğim ,sınava çalıştığım olur ya da tam tersi 13-14 saat deliksiz uyuduğum :)İkisi de birbirinden hoş olmayan durumlar aslında.yani hem zihinsel hem de fiziksel sağlık için. Bi de hiç uyumayanlar varmış meleklerim.Günde 2-3 saat uykuyla...
  5. Kalp Ağrımsın Artık...

Kalp Ağrımsın Artık...

Sevmek ölümüne, delice... Bendim uğrunda herşeyimi feda edebilicek olan... Gözlerimi kör etmişti bu aşk, senin kalbimi ne kadar hor kullandığını göz göre göre farkedememişim ne yazık ki...! Belkide aptallıktı benim ki... Birine kısa sürede bu derece güvenip sırtını dayayabilmek ve ondan hiç şüphe etmemek...!!! Hep benimsin sanmıştım, hep o pamuk eller benim, bu hayat sadece ikimizin...!!!...

Sayfayı Paylaş