gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

ağlama kıyamam başörtülü bacım...

Konu, 'Tüm İslami Bilgiler' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

ağlama kıyamam başörtülü bacım anam ağlama bacım
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]BAŞÖRTÜLÜ BACIM[/FONT]​
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]AGLAMA GÖZLERİNDE NEM OLMASIN[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]BU DÜNYA ONLARIN SANA KALMASIN [/FONT]
    [FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]YARALI YÜREGİNDE GAM OLMASIN [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]ALLAH EMANETİ BAŞINDA TACIN [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]AGLAMA KIYAMAM BAŞÖRTÜLÜ BACIM [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]SUSAMIŞ ÇÖLLERE YAZ YAGMURUSUN [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]ENBİYANIN YAŞAYAN GURURUSUN[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]EYMİŞİN BAŞINI AGLIYORMUSUN[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]DUALAR SENİNLE İÇİMDE ACIN[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]AGLAMA KIYAMAM BAŞÖRTÜLÜ BACIM [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]AHİRET BİRYANDA DÜNYA BİRYANDA [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]SER VERİR UGRUNA DÖNMEZ YOLUNDA[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]EMANETİ VEREN ALIR SONUNDA[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]ALLAH AMANETİ BAŞINDA TACIN [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]FİRDEVS CENNETİNDE BİR BAHÇEN OLSUN [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]ÖYLE MUTLU OLKİ GÖZLERİN DOLSUN [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]OL RESUL PEYGAMBER GÖZYAŞIN SİLSİN[/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]DUALAR SENİNLE İÇİMDE ACIN [/FONT]

[FONT=Trebuchet MS, Arial, Helvetica, sans-serif]AGLAMA KIYAMAM BAŞÖRTÜLÜ BACIM[/FONT]
    (alıntı)

ağlama kıyamam başörtülü bacım... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. baca

baca

Rüyasında düzgün, temiz baca görmek kişinin ev sahibi olacağını haber verir.Rüyada baca görmek kismet ve bol rizka delalet eder. Bacanizdan siyah ve koyu duman çiktigini görmek, kismetinizin ve rizkinizin bolluguna, bereketine; bacanizdan hiç duman çikmadigini görmek evinizde dirlik olmadigina; bacanizin yikilmis oldugunu görmek düsmanlarinizin yok olacagina; bacanizdan bir kiremit düstügünü...
  2. Doğuş - Kıyamam

Doğuş - Kıyamam

seviyorum seni karşılık görmeden bu aşk seni de beni de öldürür hüzün dolu gözlerim bak senin eserin gel gör halimi ne hallere düştüm. sözünde durmadın sözünde durmayanlarla olasın... sana kıyamam, kıyamam diyordun... beni çok beni çok seviyordun... bana sen cennetim diyordun... şimdi evleniyorsun...
  3. Kıyamam Sana

Kıyamam Sana

Gecenin karanlığında bana güneşi yaşatandın sen... Gözlerimde tek bir damlayı görmemek için herşeyi yapandın... "Ağlarsan sana hakkımı helal etmem " demiştin ya bakma şuan gözlerimdeki yaşlara TOZ KAÇTI YALANINA SIĞINIYORUM YOK CANIM AĞLAMIYORUM... Gittim ya Sanma ki sevgim bittide bitti herşey... Gitmem Gerekiyordu gittim.. Nedenini sorma / sormayın... Aslında bende...
  4. Kıyamam Sana!...

Kıyamam Sana!...

Bir bakışın yere düşse..arş yere düşer üzüntünle beraber dünyana Bir damla gözünden dökülen yaşa,yağmurlar yarışır kendinden bir haber acılarına Dedim ya asma suratını hak vaadi gelir bulur seni ve sevgini Gözlerini çekme benden dayanamam hasretine yar,ben öleyim yerine...! Kıyamam sana. Bakamam gözlerine,dayanamaz bu yürek gözlerindeki acıları görmeye.çaresiz düşer yere bakışlarım Sanadır...

Sayfayı Paylaş