aglamak ıstıorum cok kotuyumm

--AŞKIM--

Yeni Üye
Üye
aglamak ıstıorum cok kotuyumm
hamilelikte ağlamak gebelikte ağlamak hamileyken gebelikte üzülmek hamilelikte üzülmek
ben sımdı ne yapayım kıme guveneyım .okadar caresızımkı....bundann once bı arkla tanıstımm benden kucuk.nette tanıstık..aramızdan su sızmazdı okadar ıyı anlasıordukkı herseyını solerdı bana sevdıgı kızı bılee hep dertlesırdıkk....ama benımmm 1.5 yıllık uyesı oldugumm veee bırsuru emek harcadıgım o sıteye admın olarak gelınceye kadar ...admın geldı sıteye deıstı bana tafralı konusmaya basladı ..ben hep suyuna gttımm yerı geldı hıc bısı demedım onu kırmak ıstemedımm ..hep cana yakın davrandımm..daha sonra ben hep samımı oldum ama o okadar souktukı:(bırgunn ondann modlukk verırsın artık okul tatıl olunca dıe bı saka tarzı ıstekte bulundum ama bana benım okadar emegımın onu kasmadıgınııı falan soledı.sınırlenmıstım artıkk alttann almaya sınırlerım yetmedı ve tersledımm benım okadar emegım var askolsun falan dıye ..sonra bana kufur tarzında bıı soz soledı sesımı cıkarmadımm yıne buyuklugumu gosterıp sustumm...bugun bı baktım benı engellemıs hatta sılmıs.bende sıtedenn ö.m attım yazıklar olsun hıcmı kadrım kıymetım yok dıe.ama benı takmadı bıle.sonra sıtedekı bı konuda fıkır ayrılıgına dustukk benımle dalga gectı ..yıne alttan aldım anlamadım dıe ö.m attım...bana ne dedı bılıomusunn banlanmakmı ıstıosunn.evet benımm can arkadasımmm bana bunu dedı bırakın onuu benımm 1.5 yıldır emek verdıgım sıteye ıkı dakkada bole bısı solıyerek varlıgıma son vermek ıstedı bunlar daha baslangıcı bana sıtede barınamadıgımı falan soledı cok gecımsız oldugumu herkesle kavga ettıgımı soledı ve benım kımseyle bı kavgam yok orda herkesıde tanıorummm ..bana verdıgı karmayı bıle alıp benım eskı arkımın yenı kız arkına vermıs masustannn nıspet yapar gıbı...ben sımdı napıyımm kıme guvenıyımm benım kankam canım dedıgım ınsan bana bunları yaptı ben aglamıyım de kım aglasınn :cry::cry::cry::cry::cry:

Son düzenleme:
Cevap: aglamak ıstıorum cok kotuyumm

üzüldüm canım kötü olmuş gerçekten 1 bucuk sene de az bir zaman değil ki.nasıl yapabilmiş böyle bir şeyi hayret yanii kanka olmuşunuz birde=(
böyle insanları anlamak çok zor,fazla üzmemeye çalış kendini.değmezmiş demekki baksana.

şimdi ne desem bilmiorum üzülmen çok normal canım ama kafaya takma derim..gün gelecek bu duruma gülüp gececksin.. =))inan bana gülüp gececeksin.Net arkadşlığından ne beklenir ki

cnm yaaaa üzülme demmki değmezmiş yada o senn arkadaşlığa önm verdiğin kadar vermiyormuş o seni sildiyse snde sil o seni takmıoosa sen hiiiç takma

Canım üzme kendini .. artık bu mekandasınn emege de saygııı buyuk burda... hoşgeldn aramızaa

hiç ama hiç üzülmeye değmez. Biliyormusun neler ne acılar var bu dünyada. bunun için hiç kendini üzme canım. sağlıkla sıhatle kal:)

bunun için böle bi insan-cık içinmi ağlıorsun :) hayat çok kısa ve yaşın daha küçük daha neler göreceksin boşver değmeyecek şeylere üzülme sona oturup bu hallerine tebessüm edersin :) hiçbişe ve hiç kimse senden daha değerli olamaz :)

hoşgeldin aramıza :)

Geri