gebe
  1. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

ağlamakla sorun çözüyoruz

Konu, 'Yaramaz Çocuklarımız' kısmında askkusum tarafından paylaşıldı.

kızlar şu son günlerde 4 yaşındaki oğlum ağlamakla herşeyi hallediyor birde durduk yere çığlık atıyor akıl yaşta değil baştadır bana yardım edermisiniz fikirlerinizi bekliyorum

2. sevgikelebegii

sevgikelebegii Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kucukken anne babama bende oyle yapardim her seyi aldirmak icin :) benim cevremden gorduklerim boyle her aglayan cocugun her istedigini yapanlar kotu sonuclara ulasabiliyor cocuk simarik oluyor kolay elde ediyor her seyi benim tavsiyem aglasin aglasin susar senin de ona hemen egilmicegini ogrenir canim :)

askkusum bunu beğendi.
  3. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    benim deavantajım var eşim ve kardeşlerim gece çalışıyor gündüz uyuyorlar benim yaramazda bunu kullanıyor :11:

4. sevgikelebegii

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    sende kullanmasina izin vermiceksin ilerde cok kotu sonuclara yol acar :)

5. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    evet malesef biliyorum çok karşı çıkmaya bile başladı bana sAnki o büyükmüş gibi bana emirler yağdırıyor yapmazsam öyle bir ağlama şekline sahipki gözünde bir damla yaş olsa gam yemeyecem ayrıca borozan yutmuş gibi bağırıyor kerata :(

6. sevgikelebegii

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    aglar aglar susar , seninde hemen isteklerini yapmiycak biri oldugunu anlar ;)

7. askkusum

askkusum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    yarın bu gidişe dur demeye başlamalıyım zaten zararın neresinden dönersek kar misali

ağlamakla sorun çözüyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ağlamaktan Geliyorum..

Ağlamaktan Geliyorum..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Ağlamak iyileştiriyor!!!!

Ağlamak iyileştiriyor!!!!

ağlamak Ağlamak bizi rahatlatır içimizi ferahlatır,açılırız biz böyle diyorduk ya işte o doğru çıktı meleklerim ağlamakta bilmediğimiz kadar yararlı imiş.Tabi Allah kimseyi ağlatmasın ama içinizede atmayın. Bilim adamları gözyaşını, gözü mikrobik hastalıklardan koruyan, tahriş edici maddelerin tesirini ortadan kaldıran ve gözü ıslak tutan bir vücut sıvısı olarak tarif ederler....

Sayfayı Paylaş