gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ağlamaktan Geliyorum..

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

Ağlamaktan Geliyorum.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ağlamak geliyor içimden

ağlamak geliyor içimden

içimden hep ağlamak geliyor iş arkadaslarım eve gelirken bişey lazımmı diye eşlerini aradıklarında markete gittiğimde karı kocanın beraber alışveriş yaptığını gördüğümde çevremdeki eşlerin bıcır bıcır sohpet ettğini gördüğümde ağlamak istiyorum 20 senelik evliliğimde ben bunları hiç yaşamadımda hep yalnızdım..
  2. ağlamak güzeldir......

ağlamak güzeldir......

Ne zaman ağlayan birini görsem içim acısa da yine de sevinirim. Çünkü bilirim ki ağlayan kişinin kalbi henüz nasır tutmamıştır. Katılaşmamıştır yüreği. Kalp ağlamazsa gözyaşı da akmaz denir ya. İşte onun gibi. Sevindiğimizde atılan kahkahalar kadar , üzüldüğümüz zamanlarda dökülen gözyaşları da bir o kadar değerlidir. Bir düşünürün dediği gibi " Gözyaşı, çekilen sıkıntıyı ve bunun...
  3. Rüyada Ağlamak ve Gülmek ne anlama geliyor

Rüyada Ağlamak ve Gülmek ne anlama geliyor

Rüyada Ağlamak ve Gülmek Neye Gelir Rüyada Ağlamak veya Gülmek Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda rüya tabirleri konumuza bir yenisini daha ekliyor ve sizlere rüyada ağlamak ve gülmek neye gelir bilgi ediniyoruz. Rüyada sesli ve gürültülü ağlamak,Rüyada yakın çevrendekı insaların öldüğünü görerek ağlamayı görmekle çeşitli şekillerde...

Sayfayı Paylaş