gebe
  1. SiHiRLi_PeRi

SiHiRLi_PeRi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Ağlamalarım için iftar vakti..

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında SiHiRLi_PeRi tarafından paylaşıldı.

Kan gövdemi götürdü Az önce ateşledim fünyeyi beynimdeki bombayı patlattım Yarısı yok oldu hayatımın , can çekişiyor diğer yanım
    Yarınlarım üşüyor , depremlerden arta kalan kırık dökük hallerdeyim..
    Rutubet her yanım boyalarım dökülüyor
    Fırtınalar koparıyorum çığlıklarımla
    Sonu belli olmayan bir yolda öyküler yazıyorum hüzün işlemeli ağıtlarımla
    Ağlamalarım yerini kırık hıçkırıklara bırakıyor
    Yalnızlığımın içine ruhlar kattım, sıkışık zamanlarımı avutuyorum
    Bir silahın namlusunda bekleyen kurşun gibiydi bakışlarım hayata
    Düşlerimde ağlayan bebeklerin tümünü ben öldürdüm
    Kefilsizdi gözyaşlarım yüzümü kaldırım taşlarına emanet ettim
    Yüreğimde küçük kıyametler kopuyor ölmeye ramak kaldı.
    Akşam basıyor içimi bir çocuk ağlıyor yüreğimde yıldızlara dokunsam avuçlarıma dökülecekler..
    Yıldızlar sarhoş, herkes bir dilek peşinde
    İçimdeki karanlığın uçurum köşelerinde, kelimelerim ok gibi saplanıyor savunmasız yüreğime.
    Sızlıyor ve kan damlıyor yamalı kalbim, sancılarımın tarifi yok, ağlayan yanlarımın umutları yok saracak
    Gitmeliyim diyorum karabasanlar almamışken henüz beni , ve yapraklarım dökülmeden
    Kırılmadan ince noktamdan, ayrılmadan çatlaklarımdan...
    Yeni bir yıkıma henüz hazır değilim
    Gitsem diyorum biraz ölsem
    Gitsemde gidemiyorum kendimden uzaklara
    Tüm şarkılar susuyor
    Ve artık benimde susma vaktim geldi bugün ağlamalarımın iftar vakti..

ALINTIDIR

2. zuzu65

zuzu65 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ağlamalarım için iftar vakti..
    çok güzeldii

Ağlamalarım için iftar vakti.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İftar vakti

İftar vakti

İftar vakti Hz. Ömer Radiyallâhu Anh anlatıyor: Resulullah Sallallâhu Aleyhi Vesellem buyurdular ki: “Gece şu taraftan (doğudan) gelince, gündüz de şu taraftan (batıdan) gidince, güneş de batınca oruçlu orucunu açmıştır.” (Buhari, Savm: 43; Müslim, Sıyâm: 51; Ebu Dâvud, Savm: 19; Tirmizî, Savm: 12) Asıl olarak güneş batınca iftar vakti girer. Oruç açılır. Ertesi günkü oruca niyet...
  2. Karacaoğlan - Ağlamanın Vakti Geçti

Karacaoğlan - Ağlamanın Vakti Geçti

Esti Bahar Yeli Söküldü Seller Gidiyorum Kömür Gözlüm Ağlama Ayrılığın Derdi Yaktı Sinemi Kemend Atıp Yollarımı Bağlama Suna Boylum Bağlama Ayrılığın Derdi Yaktı Sinemi Kemend Atıp Yollarımı Bağlama Ben Ölürüm Ağlama Sevdiğim Sılada Gezer Salınır Bir Of Çeksem Karşı Dağlar Delinir Mezarımız Gurbet Elde Bulunur Ağlamanın Vakti Geçti Ağlama Suna Boylum Ağlama Ciğerlerim Bölük Bölük Bölünür...
  3. Ramazan için özel iftar menüleri

Ramazan için özel iftar menüleri

iftar menüsü iftar menüleri ramazan menüleri iftarda ne yapabilirim ramazan yemek menüsü Ramazanda ne yapabilirim diye endişe etmeyin... 1 Salata: Manzana Çorba : Mercimek Çorbası Anayemekler: Patates Püresi ve Kuru köfte Arayemek: Mısırlı Pilav, Komposto Tatlı: Kolay İncir Tatlısı 2 Salata: Semiz Otu Salatası Çorba : İrmik Çorbası Anayemekler: Kabak Patates Çalkama Arayemek: Değişik...
  4. vaktinin çoğunu temizliğe ayıranlar için (resimli)

vaktinin çoğunu temizliğe ayıranlar için (resimli)

HANIMLAR !!! Unutmayın... Bir toz tabakası, altındaki ahşabı korur 'Bir evmobilyaların üzerine 'seni seviyorum' yazabildiğinde gerçek bir evolur.' Yıllardır her hafta sonu, 'aman biri çıkıp geliverirse' diye en az sekiz saatimi her şeyin mükemmel görünmesine harcıyordum.. En sonunda anladım ki, hiç kimsenin çıkıp geldiği filan yok; hepsi dışarıda hayatlarını yaşayıp eğleniyorlar !...
  5. İftar İçin Kısa Dua

İftar İçin Kısa Dua

iftar, dualar, iftar için dua, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Rabbim dualarımızı kabul eylesin, Rabbime açtığımız ellermizi boş çevirmesin inşallah melekler; İFTAR ANINDA VE İFTARDAN SONRA DUALAR Bismillahi vel hamdü lillâhi, allâhümme leke sumtü ve alâ rızkıke eftartü ve aleyke tevekkeltü, Sübhâneke ve ni hamdike tekabbel minni, inneke entes semiul aliym. Manası:...

Sayfayı Paylaş