gebe
  1. muratfortune

muratfortune Forum Okuru

aglamayı alıştırdın ölmek bize vız gelir

Konu, 'Çöplük' kısmında muratfortune tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

aglamayı alıştırdın ölmek bize vız gelir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şu gemide ah bende olsaydım açık denizlere yol alsaydım vız gelirdi herşey:)

şu gemide ah bende olsaydım açık denizlere yol alsaydım vız gelirdi herşey:)

ah o gemide bende olsaydım açık denizlere yol alsaydım açık denizlere yol alsaydım şarkı sözü ah o gemide bende olsaydım sözleri
  2. arı vız vız vızz

arı vız vız vızz

arı vız vız oyunları arı şiiri Sağ elin baş parmağı avuç içinde olmak koşuluyla, sağ el ile yumruk yapılır. Beş küçük arı kardeş varmış ; mışıl mışıl uyuyorlarmış. Sabah olmuş, en küçük arı kardeş uykusundan uyanmış : Günaydın kardeşlerim, demiş ( küçük parmak kaldırılır ve oynatılır ) Öteki küçük arı kardeş uyanmış. Günaydın kardeşlerim, demiş ( yüzük parmağı kaldırılır ve oynatılır ) Sonra...
  3. Ölmekteyim

Ölmekteyim

Öldü.... Iki dakika önce............................ Yapayalnız kaldı ruhunu yitirince Geceymiş.... tek başınaymış.. ona ne!? Öldü dedim ya size! Tam da iki dakika önce.. Sevadadan mı? değil... Hayat kavgası mı? hayır! Ruhunu diyorum.. ruhunu yitirdi!! Öldü dedim ya size.. daha ne diyeyim? Sebepsiz kaçışlar planladı durdu hep.. En sonunda başardı: Ne istedi ruhundan? Neden kıydı?...
  4. secdede ölmek

secdede ölmek

bu kişi... secde halinde iken Rabbine kavuştu.. hemde nerede biliyor musunuz? Sevgili Peygamber efendimizin mescidinde... Medinede, Mescid-i Nebevide... Allah rasulunun yanı başında... kaldırıldığında gözlerinden süzülen yaşlar halıyı ıslatmış olduğu halde... ne diyebilirim ki... kelimelerin iflas ettiği demdir bu dem!
  5. Çocuğu kardeşe alıştırın ...

Çocuğu kardeşe alıştırın ...

Meleklerim, hepimiz biliriz, yeni bir kardes gelecegi zaman, evdeki cocugumuz/cocuklarimiz kiskanclik krizlerine girer :) Ama bunu önlemek artik cok basit :) Buyrun devami yazida gelior :tik: Aydın Rehberlik Araştırma Merkezi (RAM) Psikoloji Danışmanı Eylem Küçük anne ve babaların çocuklarını yeni kardeşleri için önceden hazırlaması gerektiğini söyledi. Hamilelik döneminde çocuğun kardeş...

Sayfayı Paylaş